Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
Napůl Batman. Napůl Joker. Snoubí se v něm vše, co dělá z Maskovaného mstitele hrdinu, a z Klaunského prince vraha. Batman, který se směje, je nejstrašlivějším zločineckým géniem Temného mnohovesmíru. Přichází do Gothamu, aby změnil domov Bruce Waynea na inkubátor zla.

A není sám. Z další z nesčetných realit Temného mnohovesmíru se vynořuje také Ponurý rytíř. Tenhle brutální zabiják neváhá použít jakoukoliv zbraň ze svého arzenálu, aby zajistil, že ti, kteří si podle něj zaslouží zemřít, už nevstanou.

Začíná válka jako žádná jiná – válka Batmanů.

Obsahuje sešity série The Batman Who Laughs #1-7 (prosinec 2018 - červenec 2019) a The Batman Who Laughs: The Grim Knight (březen 2019)

Scénář
Scott Snyder, James Tynion IV
Art
Jock, Eduardo Risso
Ink
Jock, Eduardo Risso
Barvy
David Baron, Dave Stewart
Obálka
Jock
Lettering
Petr Schwarz
Překlad
Jan Kukrál
Redakce
Filip Gotfrid, Jolana Tichá
Žánry
horor, superhrdinský
ISBN/ISSN
978-80-7679-181-7 (Crew)
Vazba
šitá v tvrdých deskách s přebalem
Formát
168 x 258 mm
Tisk
barevný
Váha
850 g
Stran
232
Cena
849 Kč
Originál
The Batman Who Laughs (DC Comics, 2019)
  • Palebras
    Palebras6.6. 21:03Batman, který se směje
    Jednu dobu už jsem byl Scottem Snyderem celkem přesycen a velkou měrou k tomu přispěl jeho run v rámci New 52, který hlavně svou druhou polovinou šel dle mého až za hranu. Robo-Gordon jako nový Batman a další jeho výmysly ve spojení s kresbou Grega Cappula mi úplně nesedly. V poslední době však Snyderovi opět přicházím na chuť a to hlavně díky skvělému Černému zrcadlu, které bylo naprosto skvělé a Batman, který se směje se mi líbil rovněž. Snyder zde využívá několik prvků a postav ze svého runu a pomáhá tak utvořit skvělou kulisu živoucího Gothamu. Pro pochopení celého příběhu je doporučeno mít načtenou sérii Metal a Snyderův run, ale není to úplnou podmínkou. Příchod a motivace záporáka jsou zde dostatečně vysvětleny, takže se chytnou i svátečnější čtenáři. Příběhově je to klasický Snyder. Spousta akce, výbuchů, bitek, krve a hlavní prim hraje zběsilé tempo od začátku do konce. Hlavní záporák je skvělý a hlavně ve spojení s kresbou o kterou se postaral Jock, vše dostává skvělý noirový nádech. Možná jen na úplném konci, začal Snyder věci okecávat více než bylo úplně nutné ale jednalo se v tomto případě o drobnost, kterou rád odpustím. Batman, který se směje je z mého pohledu opravdu příjemným překvapením a po dosti těžko uchopitelném Metalu u kterého musel mít člověk docela dost načteno, zde dostáváme uzavřený příběh o další pohromě v Gothamu, který šlape ve všech směrech.
  • Darth Raelchi
    Darth Raelchi mecenáš4.6. 16:20Batman, který se směje
    Fascinuje me, ze to nekdo vymysli, napise a svedomite nekomu tam nahore predstavi, ze tohle je ONO a pak to musi ven mezi lidi a jeste jim tvrdit, ze je to super. Nevim, v cem. Nevidim tam nic pozitivniho co se pribehu tyce. Kresba docela fajn, na batmanni artbook to ujde, ale jinak je to nudna, ubulena hovadina, ktera si hraje na drsneho Batmana. Jsem si docela rikal, ze by to mohlo byt fajn doplneni Metalu, kterej jakztakz sel, ale tohle fakt ne. Jsem u toho prosoupal kate. Obdivuju prekladatele a korektory se tim prokousat, jim to asi vyskrablo diru do mozku. Respekt.
2211