Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 3 další ukázky

Koupit
Bude to sexy, bude to akční, bude to zábavné!

Pokračování příběhu z alternativní Země, ve které místo letadel lítají draci. Mravena se tentokrát vydává do nejvíc cool místa na světě – Londýna! Metro, tajní agenti, punkové skupiny, minisukně… a záhada ztraceného čaje. A vzápětí se Mravena vrací zpátky do New Yorku, aby zjistila, co se skrývá v kanalizaci (kromě obřích krokodýlů, samozřejmě).

Obsahuje dva díly ze série Ekhö:
7. Odvazový Londýn (Ekhö, Monde Miroir: Swinging London)
8. Siréna z Manhattanu (Ekhö, Monde Miroir: La Sirène de Manhattan)


Scénář
Christophe Arleston
Art
Alessandro Barbucci
Barvy
Nolwenn Lebreton, Luc Perdriset
Lettering
Jiří Hrbek
Překlad
Richard Podaný
Redakce
Filip Gotfrid, Patrik Linhart, Petr Stejskal
Žánry
dobrodružný, fantasy, městská fantasy
ISBN/ISSN
978-80-7449-965-4 (Crew)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
190 x 260 mm
Tisk
barevný
Váha
330 g
Stran
104
Cena
249 Kč
Originál
Ekhö, Monde Miroir #07: Swinging London, Ekhö, Monde Miroir #08: La Sirène de Manhattan (Soleil Productions, 2017, 2018)
  • louza
    Navzdory mému přání tu s námi Ekhö už asi zůstane a bude stále zabírat místo jiným skělým titulům v edici a dostaneme ho asi komplet, ale vlastně mě to ani zase tak moc neuráží. I při nějaké sedmé osmé knize se autorům kupodivu stále daří přicházet sice s ujetými, ale originálními nápady. Příběhově to není kdovíjaká hitparáda, ale je to příjemné a čte se to dobře. Detektivní pátrání po zmizelém čaji sedí k Londýnu stejně jako velký souboj monster k New Yorku. Takže ano, když už tedy nutně musíme mít stálici. Tak aspoň takhle.
  • P.G.
    Svět Ekhö nabízí spoustu zajímavých nápadů, ale přijde mi, že scénárista již vystřílel všechnu munici na začátku série a teď už jen jede setrvačností a vaří z vody. Naštěstí výsledný dojem z knihy zachraňuje parádní kresba, ale ani v prvním příběhu z Londýna nestačila na to, abych si po přečtení řekla: A to má být jako co? Variace na 007, Sherlocka a hippies? Druhý příběh z New Yorku už je o něco lepší (přímočařejší akce), ale zase ne o moc.
  • Hanussen
    Další příběhy ze světa Ekhö už začínají být stereotypní a méně zábavné. Kresby jsou klasicky parádní a sexy, ale scénář už trochu pokulhává. Nápady nejsou samy o sobě špatné, ale jejich zpracování by chtělo ještě dopilovat.