• Kamoš
  Kamoš14.9. 22:25Tráva
  Když mi došla tahle bichla, říkal jsem si no potěš. Hrubý vysokogramážni papír nesoucí skvělou černobílou kresbu mě celkem uchvátil. Co mě zase neuchvátilo tolik, byl samotný příběh, tedy spíše samotné pojetí. Děj odyspává svižně a celkem zábavnou formou i když se jedná o smutnou historii Japonského národa, ke které se logicky moc nehlásí. Na konci, mi to přišlo nějak líto. Akorát se nemohu rozhodnout, jestli to bylo blížícím se koncem nebo velmi letmým dotykem daného tématu. Tak nějak jsem očekával od daného tématu více...
 • Kamoš
  Kamoš26.9. 11:14U283
  Czeeri - souhlasím s Tebou - doteď jsem byl spokojeným přispěvovatelem než jsem si přečetl informace zde...

  rostislav.bakula - na druhou stranu jste taktně zamlčel skutečný počet výtisků. Proč asi? Odpovím si sám, protože by se Vám to potom nezafinancovalo! Takže jste kalkuloval s nepsanou exkluzivitou, která vlastně exkluzivitou nebyla. Zamlčení takto důležitých informací je za mě podvod a nedivím se Czeeri.
  Z vaší kampaně jsem si vzal jediné. Nejednáte férově a na rovinu, ač se zaklínáte, že jste to udělal. K té ceně tisku, proč by nás to mělo zajímat? Tohle jste měl mít zkalkulovaný dávno Vy před začátkem kampaně.
  Před další kampaní doporučuji udělat pár donate na Kickstarteru, protože tam je zase nepsaný pravidlo, že je zveřejněna informace, že se nejedná o exkluzivitu pouze pro Kickstarter.
  Pokud mnou postrádanou informaci na Hithitu máte, s klidným svědomím se omluvím ale dneska jsem ji tam nenašel...
 • Kamoš
  Kamoš22.9. 12:40Ikonková dílna
  @George W.B. Moc děkuji, je mi jasné, že v takovém formátu nelze očekávat zázraky...
 • Kamoš
  Kamoš20.9. 17:45Ikonková dílna
  Čauvec, šlo by udělat něco v tomto stylu?
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: 27 (cca 11151 Kč)
Mám: 33 (cca 15556 Kč)
Chci: 41 (cca 27549 Kč)
Sháním: 16 (cca 12329 Kč)
Nabízím: neveřejné
Osobní: 0
Sbírka mimo CDB
Četl/a: 0
Mám: 0
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0