Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
Jak dopadne válečný střet Skýtů a Chetitů?

Zrada v táboře Armády živých byla potrestána za cenu smrti nevinné, ale spojenectví mezi třemi kočovnickými rody bylo nejspíš už navěky narušeno. Jednota je pryč a tři velitelé se začínají stavět proti sobě. Ani první vítězství nad Chetity nedokáže znovu upevnit jejich spojenectví.

První krev byla prolita, a ještě hodně jí poteče. A navíc se ukazuje, že Thusi, kronikářka z Babylónu, nepřijela jen proto, aby byla svědkem hrdinských činů. Její plány jsou mnohem nebezpečnější…

Obsahuje dva díly ze série Dobyvatelé:
3. Skytská krev (Reconquêtes: Le Sang des Scythes)
4. Královská smrt (Reconquêtes: La Mort d'un roi)


Scénář
François Miville-Deschênes, Sylvain Runberg
Art
François Miville-Deschênes
Barvy
François Miville-Deschênes
Obálka
François Miville-Deschênes
Lettering
Jiří Hrbek
Překlad
Richard Podaný
Redakce
Filip Gotfrid, Patrik Linhart, Petr Stejskal
Žánry
dobrodružný, fantasy, historický
ISBN/ISSN
978-80-7679-079-7 (Crew)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
190 x 260 mm
Tisk
barevný
Váha
330 g
Stran
104
Cena
249 Kč
Originál
Reconquêtes #03: Le Sang des Scythes, Reconquêtes #04: La Mort d'un roi (Le Lombard, 2015, 2016)
 • Good Games
  Dobyvatelé 3, 4 sú u nás za mňa jeden z komiksov roku 2021. Jasné, zamrzí ten malý formát, lebo kresba je natoľko kvalitná, že by jej originálny formát sedel oveľa viac. Okrem toho však tento komiks nemá nič, čo by som mu vytkol. Príbeh je pútavý, dynamický a kým v prvých dvoch dieloch mi boli postavy ukradnuté, tu už ma ich osudy zaujímali. Ak sa vám páčili Dobyvatelé 1 a 2, budete nadšení. Bitky sú epickejšie a stále tu je aj to korenie v podobe celkovej drsnosti a ľahkej erotiky. =►Celá recenzia◄=
 • George Walker Bush
  George Walker Bush admin16.11. 13:36Modrá Crew #20 - Dobyvatelé #3, 4
  Je tu více prsou nežli v průměrném pornočasopise a esteticko-dobrodružná rovina tu jasně potlačuje onu zajímavě historickou. Četlo se to přiměřeně dobře, i když leckdo tam někde vzadu tuší, že jde celkem o blábol.

  Celkový dojem: 50%
 • Darth Raelchi
  Darth Raelchi mecenáš8.11. 20:38Modrá Crew #20 - Dobyvatelé #3, 4
  Tohle mi bohužel sedlo méně než předchozí "kniha". Najednou se vyrukuje s nějakým plot twistem, zrovna, když se vše chýlí ke konci. Začátek jsou jen počítání mrtvých a olízání ran. Svazování volných konců je tu přímo do očí bijící a násilné a pak se dostaneme k nějakému konci, který je na můj vkus moc účelový, aby se to nějak zdárně ukončilo. Není to špatné, to ne, a čteno vcelku to hraje, ale ten konec a obecně to směřování k tomu konci je na můj vkus takové kostrbaté a drhne to. Přese všechno jsem se ale bavil od začátku do konce, kresba je prostě perfektní, tematicky mě to bavilo a ještě je to dobrodružné. Prostě by to mohlo být malinko svižnější.
 • louza
  Druhá polovina vizuálně úžasné fresky z úsvitu lidských dějin. První polovina knihy přináší rozuzlení a smysl celého příběhu, který je typicky Runbergovský. Deus ex machina v Dobyvatelích není takový kopanec do koulí, jak v případě posledního Orbitalu, kde jste nevěděli kdo byl vrah dokonce ani potom co ho autor vyložil na stůl, ale kopanec minimálně do kolene je to solidní. A aby toho nebylo málo, neodolá autor ani v poslední knize okopávání čtenářských kotníků využíváním fakt otřepaných klišé (ano, fakt je to zahradník), které jen dělají ze čtenáře debila a nepřímo přiznávají, že i po osmdesáti knihách, kterými se prsí medailonek, je scénárista docela tragický. Ale když je to celý tak nádherně nakreslený a ty kulisy tak originálně zvolené... a navíc ty kozy. Pokud máte načteno, nebo nejste moc citliví na útoky na svůj intelekt, nebo necitliví vnadných křivek, tak tomu budete blbě vzdorovat. Vlastně si to možná užijete ať chcete nebo ne. Modrá Crew měla pár opravdu hvězdných okamžiků za pět let své existence, ale tohle mě sejmulo asi nejvíc. Možná i víc než Silver.
 • Hanussen
  Hanussen mecenáš29.10. 23:30Modrá Crew #20 - Dobyvatelé #3, 4
  Za mě kvalitní pokračování a zakončení Dobyvatelů, která se drží na úrovni předchozích dvou částí.
791