Po zásahu gama-zářením z jaderné bomby, která ho měla zabít, se doktor Bruce Banner transformoval v neuvěřitelného Hulka - obrovskou zuřivou bestii. Armáda ho od té doby neúnavně pronásledovala. Jediné, co Hulk opravdu chtěl, bylo být sám.

Vnitřní démoni Bruce Bannera byli vždy líčeni jako stvůry, ale tentokrát není Hulk Bannerovým nepřítelem. Ve skutečnosti může být jeho jedinou nadějí. Stránky tohoto epického příběhu vám nabíbnou revoluční pohled na jednu z nejtragičtějších ikon Marvelu. Neuvěřitelný Hulk už nikdy nebude jako dřív.

V české mutaci vyšel tento svazek jako 7. v pořadí.

Každá kniha obsahuje bonusové materiály, jako jsou soupisky týmů, první výskyty a historii postav, profily tvůrců, shrnutí minulých událostí, náčrtky, seznam zásadních knih a jiné zajímavé informace. Hřbety jednotlivých knih tvoří marvelovskou krajinu, jejímž autorem je výtvarník Adi Granov. Vychází každý týden.

Obsahuje sešity série Incredible Hulk (Vol. 2) #12-20


Scénář
Paul Jenkins
Art
Ron Garney, Mike McKone
Ink
Sal Buscema, Mark McKenna
Barvy
Steve Buccellato (Electric Crayon), Joe Rosas, Jason Wright
Překlad
Petr Schwarz
Redakce
Changer the Elder, Ondřej Král
Žánry
akční, superhrdinský
ISBN/ISSN
ISSN 2421-6399 (Hachette Fascicoli)
Vazba
šitá v tvrdých deskách
Formát
175 x 266 mm
Tisk
barevný
Váha
791 g
Stran
240
Cena
249 Kč
Originál
Incredible Hulk: Dogs of War (Marvel)
 • ludek.n
  Roztříštěná mysl doktora Bruce Bannera dala v průběhu let vzniknout celé řadě Hulkových inkarnací a Váleční štváči Paula Jenkinse ukazují některá z nich, od šedého Joe čističe až po zelené monstrum a lá Vetřelec. Proti Hulkovi tentokrát překvapivě nestojí žádné nepřirozené obludy ani zmutovaní padouši, ale jen jeho rozervaná duše, vážná nemoc a… proradný generál Ryker (který je ovšem svou bezohlednou necitelností dost možná větší příšera, než kdekteré jiné monstrum, proti kterým kdy Hulk stál). Paul Jenkins vede svou dějovou linku poměrně přímočarým způsobem bez zbytečných kudrlinek a odboček rovnou k cíli. I přes onu zmíněnou neuhýbavost, najde se v hlavním toku příběhu prostor na nejedno zamyšlení (nad povahou člověka především). Ron Garney (jemuž dělal obtahy sám slovutný Sal Buscema) dodal všem těm Hulkovým podobám vizuální podobu. Jeho kresba je precizní v detailech i celkovém rozvržení, dokáže vzít s sebou i překvapit, a Hulk je v jeho provedení opravdové svalnaté monstrum. Váleční štváči jsou inteligentní zábava bez kompromisů.
 • Copak(:-chceš
  Copak(:-chceš23.2.2021 11:28Nejmocnější hrdinové Marvelu #007: Hulk
  Trochu víš psycho než jsem čekal, ale rozhodně nejsem zklamaný! Super duševní pochody, člověk se dokáže do Bruce lépe vžít. Navíc se na hůlka nekouká jen jako na monstrum, ale i jak na ochranu před horšími monstry. Nebo nějak tak. V komiksech jsem se ještě s profesorem Hulkem nesetkal.
  Doporučuji
 • MEGA
  Tato kniha skvěle plní svou hlavní funkci: představení Hulka. Začíná s psychologickým aspektem, kde se představí různí Hulkové. Tato část mě bavila nejvíce. Načnou se tady zajímavé příběhové linky, ke kterým bohužel nedostaneme zakončení, protože zbytek knihy se soustředí na hru na kočku a myš mezi armádou a Hulkem. To sice k Hulkovi patří, ale nebylo to tak vydařené jako začátek knihy. Kniha má svižné tempo a hromadu akčních scén, takže jsem se ani na chvíli nenudil.
 • Jason2808
  Trochu víc psychologický, než bych od Hulka čekal.. Ale nebylo to na škodu...
 • lenochod2002
  Tak tohle jsem četl snad jenom kvůli tomu, abych to už dočetl.. :(
 • Milo_Harwey
  Milo_Harwey mecenáš10.12.2019 02:31Nejmocnější hrdinové Marvelu #007: Hulk
  Mam komiksy s Hulkem rád a tenhle není výjimkou. Kresba je pěkná, neurazí, ale úplně nenadchne. Podle mě se ale celkem mění, měl.jsem pocit, že se střídají kreslíři, ale zřejmě to byli je koloristi. Ke konci podle mě kresba ztrácí na kráse, stejně jako příběh. Zlomovy je myslím 6.sesit, zkrátka po bitce s Fluxem, zde nastává zlom, další strana je jak.od jiného ilustrátora, což možná i je , a pak se kresba změní výrazně. S tímto předělem přichází i zmiňované nelogičnosti (třeba to s tím uvězněním mentaly celkem dostalo), zkratkovitost, ztráta tempa, vypadnutí ze čtivosti a též závěr není nic extra a je vyřešen velmi rychle a neodpustí si vyloženě trapný klišé typu: "Vím, že jsi někde uvnitř, musíš s tím.bijovat!" - to mě vytaci. Škoda , zaporak stryker se mi libil. Vlastně by se dalo říct, že se mi líbily všechny postavy, Nick Fury , psycholožka, Samson , ale i verze Hulka, přičemž u mě vede Joe Fixit (pařil jsem na mobu MCOC a od té doby se mi líbí, pak komiksy od netopejra, kde byl s wolverinem a v UKK 11 [jsou dvě ráno a já si ještě v rychlosti odskočil od této recenze dát 5* tichým výkřikům:) ] a zejména mám rád, když se do hry zapojí psychologie a řeší se psychika hrdiny, zaporak, případně všech, tady se jasně hraje na tuhle notu u Hůlka jako v případě UKK 11. Poněkud mi vadí, když se komiks pěkně čte a drží tempo a pak to něco posere nebo fakt blbej konec. Ještě bych dodal, že pro mě by byl prijatelnej konec, kdyby se Hulk vyrval z okovů a pak nasrane skočil na strykera , zvednul nad hlavu a roztrhl ho vejpůl... :))) Což je škoda, že se stát nemohlo. Vaši mi, když je Hulk uvězněn nebo, když prohrává (resp. Když prohraje), měla by to být velmi silná postava, určitě trochu overpowered ;) a poslední dvě věci: Joe Fixit se fakt předkládá jako "čistič"? Buď bych to nepřekládal nebo myslím, že v těch comics legendách to snad i Wolverine nějak komentoval "fix-it". ;) A druhá věc: Prohozeny bubliny, směřovaly ke špatné osobe 2x (generál/voják, Flux/blond psychokozka) a prohozeny text 1x (Samson/psycholožka)... Obojí možná vícekrát, ale tohle bylo hodně znát ;) slabsi 4*
 • Blackmoor
  Psychologická část a boj v hlavě se mi moc líbíl, různé verze Hulků také, ovšem akční scény nebyli zrovna nic moc. Kresba pěkná, mnohdy velké panely, do kterých se vejde Hulk, proto taky je knížka o něco větší než jiné NHM.
 • 159753258x
  Upřímně, Hulka nemám moc načteného, nikdy mi ta postava nepřišla nějak zajímavá. Četl jsem s nim velmi málo sólovek, ale v Avengers nebo jiných řadách, kde hostoval mě nezaujal. Hulk mi přišel vždy hrozně plochý, a overpowered. Začátek knihy začal výborně, větší soustředění na Bannera, bylo ku prospěchu věci, nápad s osobnostmi byl zajímavý a originální. Banner, si tady prochází hroznými věcmi a je zcela na dně. Je tu vyobrazen jako celkem zajímavý charakter, s velmi lidskými vlastnostmi, což je hrozně svěží. Dozvídáme se o jeho chybách v mládí, o jeho velkém egu, neschopnosti si připustit, že je někdo lepší jak on. Bohužel jaké tempo začátek nastavil, sešit po sešitu mi příběh přišel čím dál tím více tuctovější. Na scéně se objevuje, naprosto klišojidní záporák, s naprosto klasickou motivací. Příběh začne být více a více předvídatelný, což je hrozná škoda. Některé nelogické věci taky zrovna nepotěší. Rozhodně se pořád jedná o sympatický příběh, který je hlavně ke konci, hrozně nevyužitý. Stále se ale jedná o nadprůměrný komiks, který zabaví, kresba mi přišla také solidní, některé dvou stránkové panely byly opravdu šmakózní. Komiks asi už znovu číst nebudu a na další příběhy s touto postavou mě také úplně nenavnadil, ale jako celek fungoval, jen škoda toho nevyužitého potenciálu, mohlo to být ještě o stupínek lepší. Dávám 70 %
 • Venomslav12stars
  Venomslav12stars8.8.2018 10:24Nejmocnější hrdinové Marvelu #007: Hulk
  Výborný!!!!! Kresba je výborná jsou tam i jiný verze hulka ale není tam 1sešit hulka(kdy se po prvé objevil) ale můžu doporučit 5/5
 • karl173
  karl173 mecenáš13.2.2018 21:44Nejmocnější hrdinové Marvelu #007: Hulk
  Velice povedená kniha a pro mě překvapení v tom, jakým způsobem autoři pojali Hulka. Kniha díky svým devíti sešitům v řadě dokáže skvěle držet konzistentnost příběhu, který má dobré nápady a myšlenky jak Bruce Banner funguje uvnitř své mysli společně s Hulkem. Vše jede od samého začátku na skvělých otáčkách a výborně se to čte. Tím že se zde autoři nesnaží vehementně o nějaké epické bitvy nebo o neuvěřitelné zvraty v příběhu dostává kniha skvěle hladký průběh a to je asi její největší plus. Sice zde nedostaneme toho typického hloupého Hulka a ani jeho první výskyt, ale to mi vůbec nevadilo, protože tohle je zase jiný pohled, který jsem si dost užil. Kresba je navíc tím typem kresby kterou mám velice rád. Za mě příjemných 85%
 • kaylin
  Příběhy s Hulkem nejsou vždy tak dobré, ale ta postava v sobě má potenciál, který se tvůrcům komiksu "Nejmocnější hrdinové Marvelu 7: Hulk" podařilo využít. I když se zde nějaké postavy zdají navíc, i když je to příběh, u nějž si nejsme konkrétně jisti následky, dobře to vystihuje Hulkovu podstatu a jeho sílu jako postavy. Více: http://www.comics-blog.cz/2017/08/1499-nejmocnejsi-hrdinove-marvelu-7.html
 • plus-rovnáse
  Až na konec skvělá kniha z NHM. Joe čistič mě dostal:)
 • Gustik5
  Spolu s Tichými výkřiky důkaz, že Hulk má sakra dobré příběhy a když je ta postava správně uchopena, dokáže předvést mnohem víc, než jen brečet že ho nikdo nemá rád a následně, no... "Hulk smash!" Tahle kniha mě hodně překvapila a bavila, jen škoda takového nijakého konce, kterým ale trpí celá řada komiksů (ehm Word War Hulk ehm). Za mě zatím spolu s X-Meny vrchol "červeného UKK" (NHM mi prostě přes pusu ani klávesnici nejdou). Navíc je to slušný špalek, což vždycky potěší. A navíc mám rád tu diverzitu, když je přítomen víc, než jen jeden Hulk.
 • luky.kuky10
  Moc dobry komiks! Ja od toho zase vubec nic necekal a byl jsem spokojeny! Trochu mi to pripominalo komiks Tiche vykriky, kde taky muzeme sledovat Bannerovo podvedomi a tahanice ruznych podob Hulka. Kresba je skvela a zase o neco jina, nez od jinych autoru, ktere uz jsme v cestine mohli cist. Komiks ma akci, napeti, myslenku a i shrnuti toho, jak se z Bannera Hulk stal. . Zaver mohl byt lepsi. Ted mozna SPOILER, ale nejak jsem nepochopil naznak na ty martany... tak pokud by mi to nekdo vysvetlil, byl bych rad. Konec SPOILERU. Na plny pocet tomu chybelo malo. Takhle "jen" 4* :-)
 • Carnage
  Tak takhle jo, čekal jsem něco jiného a dostal jsem opravdu fajn a hlavně dlouhý příběh který sem přečetl jedním dechem. Více Hulků potěšilo. Jediný mínus bych dal za konec. Byl takový strašně rychlý a na jedný stránce mají páku na záporáka a po otočení stránky jako kdyby něco chybělo, prostě najednou záporák odlítá a nikdo neřekl ani slovo jak k tomu došlo.
 • Azalin
  Azalin mecenáš5.12.2016 19:13Nejmocnější hrdinové Marvelu #007: Hulk
  Pohodovej Hulk, což se bohužel nedá říct o překladu.. pan překladatel Petr Schwarz očividně nechápe, že v češtině se neříká "Chci moji mámu", ale "Chci svoji mámu".. nezmiňoval bych to, kdyby se to nevyskytovalo na velmi důležitém místě příběhu, kde to fakt působí jako pěst na oko...
 • S4TW
  Hulk je asi moje nejoblíbenější postava, takže očekávání byla veliká. Nakonec jsem dostal úplně něco jiného, než jsem čekal, ale i tak se jednalo o skvělou záležitost. Autor hraje daleko více na psychologickou stránku postavy, kdy se dozvídáme myšlenkové pochody a motivace Bruce Bannera, potažmo Hulka. Jenkins hraje definitivně na vážnější notu a nutí čtenáře k většímu zamyšlení, než u většiny superhrdinských komiksů. Vlastně tu ani není klasická záporná postava, Rykera prostě vidím trochu jinak, ale největší souboj tu vede Bruce Banner sám se sebou. Kresba je klasika začátku tohoto tisíciletí, hodně mi připomínala styl, jakým kreslil Romita Jr. Spider-Mana, akorát o trochu slabší. Má něco z mangy, barvy jsou takové vybledlé a postavy jsou hranaté. Ale určitě mi nekazila celkový zážitek z téměř perfektního díla. Je to jiný Hulk, než jsme zvyklý, ale jako seznámení s postavou to funguje perfektně. Kniha, která je sice tlustá (na poměry UKK/NHM), ale určitě se dá přečíst jedním dechem.
 • jh666
  Po Iron Manovi ze stejné roku jsem měl docela strach, ale Hulk mile překvapil. Příběh je čtivý a rozhodně nenudí. Bylo hodně fajn zase jednou vidět víc Hulkových osobností. Jediné, co mi po scenáristické stránce trochu vadí, je občasné skákání v ději, kdy má člověk pocit, jako by mu chyběly stránky (postavy jsou v pohodě a o pár stránek dál jsou bez jakéhokoli vysvětlení v zajetí). Kresbu bych označil jako průměr. Normálně mám Garneyho rád, ale tady mi tolik nesedl. I když za to možná můžou i barvy. 75 %
 • Luigim
  Po staromilné kresbě capa tu přichází HULK. Překvapil mne počet stran, jen tak dál...:-) Tech x hulků to mě nějak ani opravdu nezaujalo. A jsem rád, že nejsem jediný komu tam určité části nepřišly zcela logické. Jinak shrnuto, komiks slušný a čtivý. Ale k Hulkovi jsem si nevytvořil nějaký vztah jako ke Spidermanovi z NHM kde po přečtení 1 knihy jsem si musel obstarat celou sbírku od Straczynskeho a jsem rád že jí vlastním.
 • dvory
  Z dosavadních 7 knih NHM je Hulk podle mě mezi těma lepšíma. Celý se to četlo celkem svižně (oproti předcházejícímu Captainovi, který mi zabral 3 dny :D). Na kresbu jsem si asi po dvou sešitech zvyknul, takže dobrý. Ačkoli mi vadily ty nesmyslné prostřihy dějem, tak se mi tento Hulkův příběh vcelku líbil a početl bych si dál. V rámci NHM 75%.
 • Kabukiman
  Kresba se mi moc nelíbila, různí Hulkové také moc ne, mám rád toho klasického, ale jinak se to četlo celkem slušně.
 • cyboy
  cyboy mecenáš18.11.2016 23:22Nejmocnější hrdinové Marvelu #007: Hulk
  Misty az moc psychologicke a chvilemi jsem mel pocit, ze mi v knize chybi stranky, protoze logika nekterych strihu me zcela minula.
  Kazdopadne jde o jeden z lepsich Hulkovych pribehu, ktere u nas vysly a rozhodne to neni pribeh v "klasickem" stylu, kde Hulk na polovine panelu breci ze ho nikdo nema rad a na druhe rve "Hulk mlatit".
  75%
 • petrsimcik
  ZA mě moc příjemné překvapení. 8 čísel uceleného příběhu nového Hulka. Origin je tentokrát jen naznačen v rámci hlavního příběhu a vzhledem k tomu že mám UKK 60tky tak mi to takhle bohatě stačí.
18511823
Četl/a (128)
159753258x, 2scha, Abbott, Al0f0k, Alfred, Anton Whatever, Azik2586, Badgu.y1902, Blackmoor, Bronn, calvin10, CaptainCzech, Carnage, Chaolinek, chuckboris, ConanVJ, Copak(:-chceš, Craxx, cyboy, dajik, deadpool, Deckard, DegiCZ, Dexir, Doctor_Sk, Doncek4321, Doppelganger, DracoAn, dvory, Elizabeth, Fox01, gezic, Glumal, Gustik5, gwen666, Hønzza, Hades, henrycruel, hromotlk, Hugin, hypermlok, Idy, invape, Izmir Čupr, Jack, JackOneil, Jakub Howlett, JanSekeraCZ, japes, JaroKakashi, Jason2808, Jay-jay, jh666, Jimbeam90, kadas97, kallenved, karl173, kaylin, KdG, Keno, Kitykatyn, Knuckless, Koci, Lachvos, lantan1, lenochod2002, Librarian, ludek.n, luky.kuky10, Mariomichal, Mart74, Martin.imr, Martinb, Mato, Matthew, Maty48, mcezik, me, MEGA, Mercurio, Michal Ebert, MichalR, mineralk, miuanek, MonsterGyre, Moon, Mr. Baboon, mstefl, namdnas, NecRoman, NikkiKonig, opytz, Paldini, Patricio, PatrikTheMighty, pearlxjam, perper, petad, petrSF, Piros0013, punisher, R3nd4 , raenius, rewkon, Rinter, roswelll, S4TW, SekyCZ, slavik38, Spike, Standis0202, Star36489, SteveCZ, Symbi, Tawax , tomaseek, trudoš, Tyfus, TZcomics, Ukko, Venomslav12stars, vita, VskPrzk, xxSIMIxx, Zaknafeine, Zdendy, ZeznikoslavCZ, zlejzmrd
(295)
10milda, 159753258x, 2scha, Abbott, Abe, absolute.000, adam.ra, afri, Afrodoman, Agiru, Al0f0k, Alfi, Alfred, Alikkk, Anton Whatever, asgardpepa, AwatarDK, Azalin, Azbest, Azik2586, Badgu.y1902, batoo, beanek, blackJag, Blackmoor, Blair, bmc75, bobo666_2005, Bronn, bronxik, burzum, calvin10, CaptainCzech, CaptainL, CaptainMarty, carlmichael, Carnage, Chaolinek, Choky86, chuckboris, ConanVJ, Copak(:-chceš, Craxx, CSE_AC/DC, cyboy, dajik, Dali, DAxik, deadpool, Deckard, deefha, DegiCZ, Denis1996, Dexir, disclose, DKoscik, Doncek4321, doophy, Doppelganger, DracoAn, Dzoglik, Elizabeth, Errov, ertefol, fifas, filemon, Filip123, filosh, Fox01, Fry, FumarEnPipa, gezic, Glumal, Grebenda, Gustik5, gwen666, Hønzza, Hades, hahahoho, Hebled, henrycruel, hicks, hiro666, hlavathor, holubdema, Honza R., Honzin, Houbař, Hrdina3333, hromotlk, Hugin, hugosnowden, Hulik, hypermlok, Idy, ikshorm, Infarkt, invape, Izmir Čupr, Jabba, Jack, Jack043, JackOneil, Jakub Howlett, James, james dixon, Jáňa, JanSekeraCZ, japes, jardoom, JaroKakashi, Jason2808, Jay-jay, jh666, Jimbeam90, jjjirik, José, Joshua_T, Juseph , Kabukiman, kadas97, kallenved, Karel Sec, karl173, KdG, kendor007, Keno, Kitykatyn, Kiwi1902, Knuckless, Koci, komik.sx, komiksák007, konva2, Kouzelnik7, krupan, Kubik.aa, kucik, Laik, Lenny, lenochod2002, listr, Lobok257, lopik, Lord Baltimore, Luigim, luky.kuky10, Lukyn2810, Majkl151, Mariomichal, Mart74, Marthy76, Martin.imr, Martinb, Marvin, Masinfira, Matio, Mato, Matthew, Maty48, MB, me, meffis, MEGA, Mercurio, merhyx, mgeralt, Michal Ebert, MichalR, MickeyStuma, mikado, MIKER65, mikina, mimo_provoz, mineralk, miuanek, Mleako, MonsterGyre, monty.cl, Moon, morbn, MP, Mr. Baboon, Mr. Bobeček, Mr.Ward, mstefl, mutattoo, mywiel, namdnas, NecRoman, Nevimtrebastofi, Nightmare, NikkiKonig, Norri, novass, nx, Nyxxie, OldaB, Olesh, opytz, Orbeek, Paldini, Patricio, PatrikTheMighty, pavel, pearlxjam, pechna, pennywise, perper, petrSF, petrsimcik, Piros0013, pk123x, Placi11, plema, PopCultureBeast, Poseidon1978, punisher, Quentin, R3nd4 , Radkos, raenius, raimi, regressiv, rewkon, Ricarderon, RicHard. , Rinter, rockyt, roswelll, Rowan, Rumburaq, S4TW, Saiffer, saja, Salien, Saran, Scaleo1, SekyCZ, semi41, Sesta, Sick666, Sidi Santini, SirMinac, SiWeX, Skot, slavik38, sleepless, Sorklinos, Spike, Standis0202, SteveCZ, Stlucius, StressCZ, suricattaontheway, szajter, t0mas, tacmud, Ter, TheoDread, Tialster, tom99, tomaseek, Tomasino79, Tominos, tomned, tomntp, trudoš, tulipstros, Tyfus, TZcomics, Ukko, Valis, Venomslav12stars, Viking, vita, Vítek, vranakx, vrazdinek, Vrtule, VskPrzk, Wargeron, xai, xintax, xxaannddeerr, xxSIMIxx, yarda, yogi, Zajo original, Zdendy, zdennanek, zdoog, zikaa, zlejzmrd, Zukamedotu
Chce (6)
delsemela, FatMonster, Premek, Sebastian the wise, valentajno, Zjew
Shání (4)
FatMonster, Mates17, valentajno, Zjew
Nabízí (4)
Fr3d_K, lopik, StressCZ, www.foxbazar.cz