• Copak(:-chceš
  Velmi krátký hlavní příběh, který byl zároveň hodně jednoduchý a akční, ale zato hodně zábavný. Vedlejší příběhy taky ušli, ale nic o co bych vyloženě stál. Zabavilo a dvojku si koupím.
  Detaily: zajímavé rozložení panelů, jako na dvojstranách.
  Jak ten groot tak rychle vyrostl?
  Proč dali,,avengers budoucnosti'' až na konec, když by měli být mezi 0,1 a 1?
  A nakonec, ten krátký příběh s rocketem je úvod do jeho vlastní knihy.

  Bavilo. 85%
 • Copak(:-chceš
  Tohle bylo super, bavil jsem se, místy sice ukecané ale je to spidey.
  První origin byl moc good i když je tam ten věk vidět, za to remasterované vydání jsem rád protože člověk to vidí v modernějším tónů. Navíc už vyšlo neremastrované, tak aspoň změna:-| Sinister six bylo prostě retro(tzn. ukecané, nějaké výrazy postav vypadají jako by měli záchvat nebo co, a spoustu nelogičností, jako proč sakra nešli na pavouka najednou, ne odděláme ho po jednom a jednomu se to snad povede) ale bavilo mě. Šťastné narozeniny bylo supr straczynskiho mám rád a romita je. skvělé kreslí. Příběh byl zábavný a celkem i napínavý. Na závěr ještě dva kvalitní minypříběhy.
  Za mě 102%...;)
 • Copak(:-chceš
  Doplněno: teď jsem zjistil že příběh s Harley Quinn je i v jedné knize s ní.
  Tu sice v plánu číst nemám ale hvězdičku tu ubere
 • Copak(:-chceš
  Takže, nevím jak hodnotit, protože jsem to četl v období Vánoc, tak musím dát plný počet hvězd. Normálně bych dal 3,5 * ale tak když jsou ty Vánoce ;-).
  První sešit mi přišel jako vystřižený z nějaké vánoční epizody animáku. Druhý byl každej pes jiná ves. Zajímavé pojetí vánočního Batmana, příběh STAG jsem však nějak nepochopil, co tam to znamení na konci? Asi mi něco uniklo. No nic. A na konci konečně trochu delší příběh o Harley, kterou ovšem moc nemusím. I tak kniha pobavila a splnila svůj účel: být zábavné vánoční čtení.
  75%
 • Copak(:-chceš
  Retro jak blázen, není to neco, co bych přečetl najednou ale jakožto milovníka retra mě to bavilo, nemám k tomu co dodat, až na to, tohle nemám rád,
  ,,Čirou náhodou mám u sebe hyper zesilovač sonických vln na molekulární úrovni. Bez něj bych byl ztracenej''. Špionský věci na všechno mě vždy štvaly.
  3.6
 • Copak(:-chceš
  Řekl bych, že mě to bavilo, seznámil jsem se s novou postavou. Bohužel málo retra, nedokončený příběh.
  Chtělo by to druhou část s Spiderman 2099 vol 1 č. 4,5,6 a superior Spidermanem
 • Copak(:-chceš
  Mám jednu velkou prosbu:
  Chce to víc Loeba. Ano WwH je vytržená z kontextu, ale i přes to o moc lepší než Hulk od arabia. Ten byl nudnější. Motivovalo mě to přečíst si spálenou zemi.
  3,5 hvězdy, jak říkám, chce to víc Loeba...
 • Copak(:-chceš
  Hodnocení, překlad skřípe a překlep: místo Alan tam je jednou Adam
 • Copak(:-chceš
  Co k tomu dodat, četl jsem to třikrát.
  Pokaždé to bylo lepší a lepší. Nejsem moc znalec těchto postav, proto jsem poprvé musel trochu googlit:). Ale podruhé už jsem se s postavami sblížil. Zezačátku to moc nezapadalo, ale nakonec se všechno propojilo. Líbila se mi snaha o retro. A taky jsem rád za opravdové retro na konci, jak to tak bývá. Super
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: 9 (cca 2021 Kč)
Mám: 12 (cca 2618 Kč)
Chci: 9 (cca 2012 Kč)
Sháním: 2 (cca 299 Kč)
Nabízím: 0
Osobní: 0
Sbírka mimo CDB
Četl/a: 0
Mám: 0
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0