• Moon
  Nečekaně temný příběh o konci. Překvapivě se komiks snaží být až psychologicky negativní a docela mu to vychází. Rozhodně to není veselá procházka rozkvetlým sadem. Naopak vše je temné (někdy až přehnaně), frustrující a možná i lehce smutné. Tento komiks má sílu, která na vás zapůsobí.
 • Moon
  Příjemné retro počtení.!
 • Moon
  Takové menší překvapení. Dost mě nadchla kresba a příběh, který se drží víc při zemi a není to fantastická, velkolepá záchrana všeho, což bylo osvěžující.
  Jedinou výtku bych měl k takovému mldému vyznění konce. Jinak palec nahoru!
 • Moon
  Jak už bylo psáno několikrát níže, o Venomovi to moc není. Nicméně, když je na scéně tak je to to nejlepší z celé knihy. Jinak kniha je ničím nevyčnívající komiks, ale taky se z toho nestala žádná hrůza.
 • Moon
  Tak jsem byl malinko, ale opravdu jen malinko zklamán.
  Čte se to skvěle, kresba je pořád úžasná. Nicméně něco mi tu chybělo nebo možná spíš přebývalo.
  Mnohem víc mi vyhovovala komornější zápletka předchozích dílů, tady jsou samí čaropsi, kteří se ničeho nebojí a na všechny strany srší kouzla a trhají nepřátele na kusy. Asi to bylo na mě trochu moc.
 • Moon
  Po delší pauze jsem se dostal k dalšímu spideymu a po předchozí pachuti špatného čtení, jsem se tentokrát zase bavil.
  První půlka byla dost atmosférická a spidey tu byl dost vynervovaný a celkově to působilo dost lidsky a to vás víc přiblíží ke spideymu.
  Druhá půlka byla prostě fajn. Nic nevylepšila, ale ani nic nezkazila.
 • Moon
  Největší kniha z celé série a pro mě bohužel menší zklamání. Přišlo mi, že sin city mlelo z posledního a najednou jako by už nemělo co nabídnout.
  Nesmíte mě, ale pochopit špatně. Kniha mě bavila, má pořád super atmosféru a kresbu, nicméně příběh je utahaný a je nejslabší z celé série.
  Jako celek je to pořád nadprůměr a o kvalitách sin city se může spoustě jiných autorů jen zdát.
  Celou sérii doporučuji všema deseti.
 • Moon
  Krátké, mnohdy hodně krátké příběhy z města hříchů. Nic se tu z ničím ne*ere a rychle vás to vrhá z jedné ,,povídky,, do druhé. Má to atmosféru, má to náboj a hlavně to baví. Uvítal bych víc takových kratších příběhů ze sin city.
 • Moon
  Kratší a komornější příběh z města hříchů.
  Rozhodně si to pořád drží laťku hodně vysoko, nicméně o trošinku klesla oproti předchozí tvorbě.
 • Moon
  Těšil jsem se na souboj s Kingpinem a dostal jsem 10 sešitů nezajímavého a poslepovaného příběhu s haldou různých protivníků a zmiňovaná stéla předků tu nehraje snad skoro žádnou roli a je tam jen proto, aby o něco zase šlo.
  Počtení bylo dost průměrné a musel jsem si dát i pauzu.
 • Moon
  Krom nového záporáka tak nějak nic co by vyčnívalo. Kniha se četla dobře, ale vykouřila se mi hned z hlavy.
 • Moon
  Inferno, o které tu zas tak moc nejde. Tento event se rozvíjel hlavně v jiných sériích s jinými hrdiny. Hlavní dějová linka této knihy není vůbec zlá, ale je zdržovaná konflikty s různými spideyho záporáky, kteří tu hrají vedlejší role. Tyto střety jsou krátké a většinou nic neříkající a tak trochu sráží jinak celkem dobrý zážitek.
 • Moon
  Kitty je takové menší překvapení. Po prvních né zas tak moc skvělých sešitech kde šlo jen o to ukázat kdy se Kitty objevila poprvé, tu je příběh Kitty a Wolverina, který pěkně šlape a dobře funguje. Skvělá atmosféra Japonska a dobře fungující chemie mezi postavami, hlavně mezi Kitty a Wolverinem.
 • Moon
  Jedním slovem, bomba. Pro mě zatím nejlepší kniha z této série. Super atmosféra, parádní příběh a nádherný přebal.
  Jedinou malou výtku mám k tvrdosti stránek, kdy je to trochu nepříjemné v knize listovat.
 • Moon
  Žádná velká pecka to není. Myšlenka asi dobrá, podání horší a vůbec mi nevyhovovala kresba. Byla taková mdlá.
  Celá knížka je dost průměrná, až místy podprůměrná.
 • Moon
  Takový čistý průměr ve všech ohledech. Neurazí ani nenadchne.
 • Moon
  Restart, který byl ,,asi ,, potřeba? Nicméně celou dobu budete mít pocit déjà vu. Nicméně šlape to dobře.
 • Moon
  Jedno z lepších retro počinů.
 • Moon
  Tak tohle bylo pro mě hrozně velké překvapení a hrozná bomba. Vůbec jsem to nečekal, ale Victor mi tu hrozně sedl svojí povahou a zbroj Iron mana mu padne jak kdyby jí nosil odjakživa. Trochu jsem se bál přeměny ze záporné postavy na kladnou, ale stalo se, že už na netu hledám zbytek příběhu.
 • Moon
  Jedna z těch lepších ,,nových postav,, a rozhodně jsem zvědavý co sní bude dál.
  Bohužel v těchto 6 číslech se toho moc nestane a už teď (tři dny po přečtení) musím hodně přemýšlet co se v příběhu vlastně stalo.
 • Moon
  Velice mile jsem byl překvapen. Hrozně příjemná oddechovka, která není zas tak úplně hloupá jak jsem si myslel.
 • Moon
  Konec dobrý všechno dobré ? Né tak úplně, trochu násilný restart. Jízda to byla pěkná a končí tak nějak nečekaně. Nedivím se, že dost lidí to naštvalo nebo znechutilo.
 • Moon
  Docela fajn. Toť vše, hlavní zápletka, která je dobrá, je zahlcena vedlejšími příběhy, které jsou mnohdy hrozně pitomoučké a prostě jen vyplňují papír. Přišlo mi, že tam byli, aby toho tam bylo prostě co nejvíc. Jinak je to dost svižné čtení s hrozně hezkou kresbou.
 • Moon
  Nečekal jsem nic a docela to překvapilo. Kresba prvních asi 4-5 sešitu byla velmi zdařilá, poslední dva jsou na tom hůře. Hloupý scénář i příběh, nicméně to tak nějak hezky odsýpalo a některé momenty byli docela úsměvné. Ve výsledku byla zábava úměrná ceně, takže jsem od této knihy odcházel celkem spokojený a to se u mnoha knížek z NHM nedá říct.

  PS: starý Hulk je mnohem lepší
 • Moon
  Nakonec to nebylo vůbec zas tak zlé. Četlo se to rychle a docela to i zabavilo, nicméně to pořád patří ve všech ohledech k těžkému průměru.
 • Moon
  Velice příjemné počtení a docela i překvapení jak dobře se to četlo. Skvělá atmosféra a Nightcrawler tak trochu jako paranormální vyšetřovatel. K dokonalosti chybělo málo. Celé je to tak trochu komorní a skromnější, což tomu velice sluší, nicméně občas je to trochu hloupé a rozuzlení některých příběhu je dost slabé.
 • Moon
  První sešit o vzniku FF je už pořádné retro a né každý to zkousne.
  Co se týče hlavní příběhové linky tak neurazí a je celkem svižná a zábavná. Je tu celkem dobrý konec, což bývá poslední dobou docela vzácné.
 • Moon
  Černá Spider-manovi sluší to se musí nechat.
  Asi to nejlepší co v této sérii komiksů zatím vyšlo a ani bych se nedivil kdyby to bylo to nejlepší úplně z celé série.
  Skvělá atmosféra, skvělá kresba, skvělé vedlejší postavy a skvělý Spidey.
  Temnější nádech a nasraný Spider-man je něco k čemu se i rád vrátím.
 • Moon
  Svižné nezastavitelné tempo a lehce předvídatelné. Tak by šla popsat tato kniha. Čte a kouká se na to dobře, rozhodně to zabaví.

 • Moon
  Poslední díly NHM jsou jak na houpačce co se týče kvality, ale začalo to pomalinku stoupat, aby to nečekaně spadlo na dno.
  Pokud by NHM o Colossusovi bylo celé jako je poslední sešit, který je parádní tak bych neměl problém. Nicméně První tři sešity jsou naprosto trapné retro s snad tím nejhorším záporákem v dějinách marvelu, s pitomoučkým dějem a postavami. Čtvrtý sešit (znatelně novější) je o malino lepší, nicméně pořád skoro to samé jako první tři, zase s tím samým hrozným záporákem. Rozhodně to patří mezi to horší v celé sérii NHM
 • Moon
  Vysoká laťka první knížky ještě stoupla nahoru, parádní kresba a konzistentnější děj než minule.
  Já osobně jsem si tuhle partu zvířat hodně oblíbil a řadím je mezi mé nejoblíbenější komiksové knihy. Navíc se tu objeví další můj oblíbený hrdina a to Hellboy, který do tohoto světa skvěle zapadl. Nemohu se dočkat dalšího dílu.
 • Moon
  Velice povedený komiks, fajn kresba a dobré vykreslení charakteru Johnyho Storma.
  Dobře tu fungují vztahy mezi postavami a je to tak trochu jiné hrdinské počtení. Jedinou výtku bych měl ke konci, který byl slabý a celé to tak trochu zazdil.
 • Moon
  Povedená knížka, kresba a zápletka fungují dobře a Banshee je sympaťák.
 • Moon
  Fajn napsaná postava v průměrném příběhu.
 • Moon
  Tak tohle bylo pro mě jedno velké utrpení kde jsem i přeskakoval celé strany. Tak nějak jsem už unavený z nekonečeného vysvětlování motivů postav proč to a ono,
  naivních vnitřních monologů a nelogických situací.
  Retro mám většinou hodně rád. Zde mi to nějak nesedlo, až poslední sešit byl pro mě celkem dobrý.
 • Moon
  Po dlouhé době NHM, které aspoň trochu stojí za to. První retro část je teda peklo, ale druhá část all-new x-factor je fajn týmovka. Hlavně díky chemii mezi postavami a dialogy, které jsou zábavné a tak nějak normálně lidské.
  Nicméně to moc není o Polaris. Nebýt to v názvu knihy tak to ani nevím.
 • Moon
  Nhm co vás hodí doprostřed děje, takže nechápete o co gou.
  Nezajímavé postavy a vztah k nim nulový.
 • Moon
  Neuvěřitelné příběhy s Hellboyem byla velice zvláštní ochutnávka a byla to strastiplná jízda, kterou jsem si užíval, ale vlastně někdy ani ne. Je vidět, že si tu každý autor tak trochu hrál a zkoušel co s Hellboyem dokáže a převedl do tohoto světa kousek sebe.
  Což je zajímavé, nicméně to neznamená pokaždé zábavu a zajímavé dílo.
  Prvé řadě je potřeba uvědomit si, že všechny ,,povídky,, jsou hodně krátké a skáčete z jednoho příběhu do druhého, takže zážitky jsou krátkodobé a většina z nich postrádá nějakou hloubku. Každý příběh má jinou kresbu a dost často se to ani nehodí do světa hellboye. Některé příběhy jsou docela i vtipné, jiné jsou vážné a vlastně i dost zajímavé, že bych je klidně zařadil do kánonu a jiné jsou prostě dost nudné a nic neříkající, jenže bohužel se takových našlo více.
  Pak jsou tu dva příspěvky od samotného Mignoly, které si drží Hellboyovu standardní laťku kvality.
  Kniha zajímavá, ale většinu z toho asi znova nikdy číst nebudu.
 • Moon
  Další kniha a další příběhy s Hellboyem. Jedná se o klasicky šablonovité povídky Hellboye, které mě i tak bavily.
  Hodně jsem byl překvapen kresbou, která mě bavila u každého příběhu, nejvíc asi spící mrtví. Což je i povídka co mě bavila nejvíc plus s povídkou s mimozemšťany, páč to byl slušný a zábavný úlet.
 • Moon
  Po dlouhé době jsem se opět dostal k Hellboyovi a královsky jsem se bavil.
  Příběh o paskřivci mě bavil asi ze všeho nejvíc, super neokoukané prostředí a super kresba, která sedí k hororu.
  Další příběhy příběhy jsou takové menší jednohubky. Příběh o pirátovi Černovousovi má fajn atmosféru, ale nic moc děj. Třetí povídka je typicky hellboyovská jak ze začátků kdy to kreslil sám Mignola. A poslední je opravdu malá jednohubka o zlém snu, a po paskřivci je to to nejzajímavější z této knihy.
 • Moon
  Havok není špatný, byl by i zajímavý. Nicméně příběhy v této knize jsou takové nijaké. Čte se to rychle a ještě rychleji se to vytrácí z hlavy.
 • Moon
  Na můj vkus už je u marvelu docela dost přepavoukováno.
  Kniha, která tak úplně není o Gwen.
  Průměrné až to bolí.
 • Moon
  Má to spád, napětí a zábavnost.
  Kombinace temnější atmosféry s vtipkujícím spidermanem funguje.
 • Moon
  Napínavé, zajímavé a občas malinko depresivní. Jediné co vadilo je nekonzistentní kresba, která byla každou chvilku jiná.
 • Moon
  Už je tu trochu přepavoukováno.
  Jinak Silk jako postava je zajímavá a má své kouzlo. Nicméně i tak mi trochu přišla jako vycucaná s prstu.
 • Moon
  Kniha ms.Marvel je velice průměrná až podprůměrná záležitost. Nebýt hlavní hrdinky, která je velice sympatická, tak to snad ani nedočtu.
  Tuctová zápletka, naivita všude kam se podívám, je to čtení určeno pro mladší puberťáky, ty to asi bavit bude. Ostatním to doporučit nemohu.
 • Moon
  Kniha zrození Venoma kde o jeho zrození je jen jeden sešit.
  Zbytek je směsice průměrnosti s pár světlými momenty.
  Čekal jsem, že o zrození Venoma bude napsáno víc a s větší hloubkou. Takhle to nějak hrozně rychle vyšumělo.
 • Moon
  Jedno z těch lepších retro počtení, které zaujme i v dnešní době.
  Rozhodně jsem nebyl zklamán
 • Moon
  Velice zajímavý pohled na ,,trochu,, jiného spideyho.

 • Moon
  Třetí díl a opět kvalitní práce. Nicméně z těch tří knížek mě to zatím bavilo nejmíň.
  Asi moc akce na můj vkus.
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: 191 (cca 57129 Kč)
Mám: 217 (cca 63953 Kč)
Chci: neveřejné
Sháním: neveřejné
Nabízím: neveřejné
Osobní: 0
Sbírka mimo CDB
Četl/a: 0
Mám: 0
Chci: neveřejné
Sháním: neveřejné
Nabízím: neveřejné
Osobní: 0