Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
Lidské rase nastaly nejtemnější časy. Za sedm let od doby, kdy se objevila nákaza, zemřely miliardy lidí. Všechny narozené děti tvoří podivnou novou rasu hybridů ze zvířat a lidí.
Jeden z mála přeživších lidí, tulák jménem Jepperd, si k jednomu takovému dítěti, milému jelenímu chlapci Gusovi, vytvořil pouto. Dokonce i mezi hybridními dětmi však Gus představuje anomálii, protože to vypadá, že se narodil ještě před epidemií.

Ve víře, že Gusova minulost může být klíčem k původu nemoci, zamíří Jepperd s chlapcem společně na sever na Aljašku. Doufají, že když se jim podaří rozkrýt příběh jeho zrození, dozví se též, jak nemoc vyléčit.

Jedna znepokojivá otázka však zůstává: Jestli Gus není výsledkem nákazy, nebyl její příčinou?

Obsahuje sešity série Sweet Tooth #13-25 (září 2010 - září 2011)

Scénář
Jeff Lemire
Art
Matt Kindt, Jeff Lemire, Emi Lenox, Nate Powell
Ink
Matt Kindt, Jeff Lemire, Emi Lenox, Nate Powell
Barvy
Jeff Lemire, José Villarrubia
Obálka
Jeff Lemire
Lettering
Tomáš Neubauer
Překlad
Michael Talián
Redakce
Filip Gotfrid, Patrik Linhart, Petr Stejskal
Žánry
drama, městská fantasy, postapokalyptický
ISBN/ISSN
978-80-7679-166-4 (Crew)
Vazba
šitá v tvrdých deskách s přebalem
Formát
168 x 258 mm
Tisk
barevný
Váha
1200 g
Stran
304
Cena
999 Kč
Originál
Sweet Tooth: The Deluxe Edition #02 (Vertigo (DC Comics), 2016)
 • faster86
  faster8622.6. 09:34Sweet Tooth - Mlsoun #02
  Díl který má hodně walking dead feeling. Akčnější scény v kresbě Lemira vypadají prostě divně. Scénář je super, je to prostě Lemiroidní, ale mám tu stejný problém jako u paper girls od Vaghana.... je to super, ale nemůžu se nějak dostat do té správné čtecí nálady i když mě mlsouna baví číst, tak to není schopné mě vtáhnout a netrpělivě čekat co bude na další stránce.
 • Good Games
  Good Games mecenáš19.6. 23:38Sweet Tooth - Mlsoun #02
  Aj druhý diel tejto kultovej série má veľmi pútavý scenár, jednoducho keď som to začal čítať, knihu som neodložil až kým som ju celú neprečítal. Plné silných momentov a výrazných postáv. Lemire to píše neskutočne chytľavo, záleží vám na postavách, dokáže vytvoriť naozaj pekné momenty ale aj poriadne nepríjemnú atmosféru. Pre mňa majstrovské dielo. =►Celá recenzia◄=
 • Liborius
  Liborius15.6. 10:41Sweet Tooth - Mlsoun #02
  Druhý Mlsoun odpovídá na některé otázky, na některé si budeme muset počkat asi do dalšího dílu. I díky tomu si vás dokáže Lemire i tentokrát zaháčkovat, připoutat ke čtení a vyplivnout vás až po poslední stránce. A to s pocitem, jako byste právě opustili dobré známé, o které máte starost, chcete, aby to s nimi dobře dopadlo, ale vlastně si nemůžete být jistí, že se tomu tak skutečně stane. 9/10 Více na https://nerdopolis.cz/2022/06/07/recenze-mlsoun-2-jeff-lemire/
123