Koupit
Ultimate Spider-Man: Nikdo učený... (5. a 6. díl)
Být superhrdinou není žádná legrace. A Spider-Man brzy zjistí, že na něco prostě ještě nemá. A že ne všichni tlustí lidé jsou veselí braši. Že někteří mohou být i pěkně nebezpečí. Zvlášť, když si nechávají říkat Kingpin a ovládají podsvětí.

Ultimate X-Men: Lidé zítřka (4. a 5 díl)
X-Meni jsou v Chorvatsku a ne na dovolené. Měla to být rychlá záchranná operace, jenže pak začalo jít všechno šejdrem. Teď je jeden z členů týmu patrně mrtvý a díky tomu, že právě přistál Magneto, se šance na přežití ostatních blíží k nule. A ani když to přežijí, nemají vyhráno. Čeká je zrada z naprosto nečekané strany.

Obsahuje sešity série Ultimate Spider-Man #10-11 a Ultimate X-Men #4-5

Scénář
Brian Michael Bendis, Mark Millar
Art
Mark Bagley, Adam Kubert
Překlad
Jiří Pavlovský
Žánry
akční, superhrdinský
ISBN/ISSN
ISSN 1805-2738 (Crew)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
155 x 240 mm
Tisk
barevný
Váha
236 g
Stran
96
Cena
199 Kč
 • Delphín
  Delphín30.10.2020 21:15Ultimate Spider-Man a spol. #06
  Ultimate Spider-Man: Nikdo učený si stále drží poměrně vysokou kvalitku. Spideymu se pořádně roztáčí suprácká kariéry a s ní v ruku v ruce i trable s policií nebo Mary Jane. Uvidíme, jak se příběh tohoto šestnáctiletého hrdiny bude odvíjet dál, jsem an to dost natěšený!
  Ultimate X-Men: Lidé zítřka: I X-Meni zažili pořádný dějový posun s pár zvraty, to nelze popřít, nicméně i přes to všechno mi to přišlo poměrně slabší oproti předchozím částem...
 • Flash
  Flash mecenáš11.4.2016 13:54Ultimate Spider-Man a spol. #06
  Pokračování linky s Kingpinem, Spidey začíná pátrat na vlastní pěst, v tomhle čísle bych to nazval takovým mezisešitem, něco se zde děje ale vytváří si to atmosféru pro nějaké odhalení. X-meni ti jedou dál ve velké parádě, chystá se k něčemu, postavy hrajou intriky není to tak jednoznačné. Co mě zarazilo, že na konci se čtenář ptá jestli v Ultimate Marvel vesmíru existují i crossovery, jestli se objeví i Ghost Rider a odpovědí se mu dostalo: Tento rok už určitě nebude.......
 • kaylin
  kaylin11.4.2014 08:28Ultimate Spider-Man a spol. #06
  Po předchozím díle, který mě opravdu nijak zásadně nenadchnul, přichází trochu zlepšení s dílem, který jak v případě Spider-Mana, tak i v případě X-Menů přináší zajímavou, především pak akční zápletku, respektive posunutí příběhu. Děj získává docela grády, a to v obou případech. Více: http://www.comics-blog.cz/2014/04/579-ultimate-spider-man-spol-6-70.html
 • sedw
  Z dosavadních dílů zatím ten nejlepší. Oba komiksy mají spád a napínavou zápletku, oba komiksy končí parádním cliffhangerem. O trochu lépe hodnotím X-Men, ale oba komiksy jsou pro mě za 5*.
 • George Walker Bush
  George Walker Bush admin19.3.2013 12:46Ultimate Spider-Man a spol. #06
  Spiderman je místy vtipnej, to jako jo, X-Meni zase nejsou no.

  Celkový dojem: 50%
 • Final
  Final mecenáš14.2.2013 11:08Ultimate Spider-Man a spol. #06
  Spider-Man: Opět pohodové i napínavé čtení + strasti náctiletého studenta ve škole, s Mary Jane a hlavně s budováním kariéry superhrdiny. Jdou po něm noviny (pro které pracuje), policie, a teď už i Kingpin s Electrem. Hodnotím jako mírný nadprůměr.
  X-Men: Způsob, jakým Charles Xavier vede X-meny se některým členům nezamlouvá, následuje útěk k Magnetovi. Ani tam není vše růžové, a tak si syn Magneta, Quicksilver, musí vyslechnout nejednu kritiku od svého otce. Navíc Wolverine dosáhne toho, po čem v táboře X-menů toužil, a jsem zvědav, co vyvede v dalším díle. Velice mě zajímá rozuzlení úvodního šestidílného příběhu X-Menu, s tímto dílem spokojenost, opět kvalitní superhrdinský komiks, navíc slušný pokus o vývoj psychologie postav.

 • Fry
  Fry admin21.1.2013 19:11Ultimate Spider-Man a spol. #06
  Sice mám v tomto výtisku pár tiskařských chyb, ale i tak jsem si příběhy náležitě vychutnal!

  Ultimate Spider-man - Spider-man to konečně roztočil! Snažil se porazit Kingpina, čímž na sebe ale nalepil pár dalších záporáků v četně Electra, který ještě nemá ani svůj klasický žlutý kostým! A aby toho nebylo málo, tak se Kingpin odhodlal zabít jednoho ze svých poddaných!

  Ultimate X-men - V Chorvatsku se situace celkem rychle vyřeší, a po situaci s Beastem toho Cyclops začíná mít plné zuby! Asi proto také podlehne jiným prespektivům! Jinak zase Magnetův tým zesílí a vypadá skoro neporazitelně, ale člověk si nikdy nemůže být jistý! Uvidíme příště!
 • erik
  Spider-man sa stretáva s prvým serióznym protivníkom (Green Goblin ním rozhodne nebol) a nedá sa povedať, že by sa chytal. Čo je fajn, konečne je to aspoň trošku zaujímavé. Zato X-meni uháňajú „pietrovsky“ ďalej, pričom Magneto je jednoducho božský a s prehľadom na neho nikto nemá (Nie som dajaký netvor. Už sú to roky, čo som požil mäso. Ľudské, či iné...). Nakoľko som sa bavil, som benevolentný a hodnotím lepšie ako priemer.
 • brkowycz
  brkowycz18.12.2012 09:31Ultimate Spider-Man a spol. #06
  Začíná se to rozjíždět. Zatímco Spiderman zřejmě zůstane spíše ukecaným komiksem - který je sice dobře napsaný ale pomalu se rozvíjí, X-meni jsou skutečně nabouchaná zábava, plná barevných hrdinů, super akce a i nějaké ty vypjaté emoční situace se tam najdou. Spiderman láká svou popularitou ke koupi komiksu, ale skutečný klenot zatím leží v homo superior.
 • hartmi
  hartmi mecenáš17.12.2012 23:46Ultimate Spider-Man a spol. #06
  Čmí dál tím lepší.
193671
Četl/a (65)
2scha, 81splinter, Baffman55, Balů103, Big_Boss, blackJag, Bronn, calvin10, CaptainCzech, Const.ex, Davidos402, dbar, Delphín, Doppelganger, emanek, erik, Final, Fox01, Fry, gezic, hypermlok, James, jh666, Jimbeam90, Joshua_T, karl173, kaylin, KdG, Keno, Light, Lijem24, Lobok257, LookAss, mart.in, MEGA, Mercurio, mineralk, misa, namdnas, Olesh, Paldini, PatrikTheMighty, pearlxjam, Petr, Poseidon1978, punisher, raenius, robertsedmik, RudyRod, saja, sedw, seneke, Shin, Shpeckk, Strokes, tacmud, Tommar, trudoš, Tyfus, Václav Mikula, VvV, xflori01, Zbysek2410, zgrywus, zlejzmrd
(167)
-spacilost-, 2scha, 7eleven, 81splinter, adam.ra, afri, asgardpepa, AxusNalim, Azbest, Baffman, Baffman55, Balů103, Big_Boss, blackJag, bobo666_2005, brkowycz, Bronn, burzum, calvin10, camper, CaptainCzech, Const.ex, CSE_AC/DC, Davidos402, dbar, Delphín, delta11, disclose, doophy, Doppelganger, dracula, Drbo Jebo, Drekorian, Elhonzo , emanek, erik, filemon, Final, Flash, Fox01, Fry, gezic, goodspeed, Grebenda, grinder, hartmi, Hebled, Honza R., Hulik, hypermlok, I.am.geek, ikshorm, invape, Jack, Jak, James, jendavondra, jerry67, jh666, Jimbeam90, JohnStar, Joshua_T, Karolín78, kaylin, KdG, Keno, konous, Krvavý Patejl, krvinka56, Leland, Lijem24, Lobok257, LookAss, maara, Madmax, Mankin, markic, Martin Buchal, Masinfira, Matej-29, matrosh, Mauzr, MB, mcezik, MEGA, Mercurio, merhyx, Milo_Harwey, mimo_provoz, MindReader, mineralk, misa, moiqpiom, monty.cl, MP, namdnas, NecRoman, Nightmare, noMster, nx, o2t2, obitus, Odal , Olesh, Pája, Paldini, palo, Pandos11, PatrikTheMighty, pbabinec, pearlxjam, pechna, Petr, pk123x, POLAKST, Poseidon1978, prokop.prcik, punisher, Quintana, Radkos, raenius, Raijin, Ricarderon, robertsedmik, RudyRod, Saiffer, Salien, Saran, sedw, seneke, Shin, Shpeckk, Skot, sleepless, stanleystar, Strokes, strougy, Symbi, tacmud, The Genius, TheWrecker, Tialster, timek, Tominos, Tommar, Toren, trudoš, tulipstros, Tyfus, Václav Mikula, Vítek, VvV, willis, xai, xflori01, xintax, xspeed, xxaannddeerr, yogi, yojimbo, z-e-d, Zajo original, Zbysek2410, zdennanek, zgrywus, Zíďas, zlejzmrd
Chce (11)
Azik2586, Braindead, Cemino, deadpool, FatMonster, fusnix, Hauzina, Kil-Khal, Maty48, Miriyak, Sidi Santini
Shání (5)
Al0f0k, Clarkos, gobers, Hauzina, Kil-Khal
Nabízí (4)
kaylin, marshalx, MB, MindReader