Ukázka č.1
Ukázka č.2
Ukázka č.3
Přichází z budoucnosti, aby zabil jediného člověka, který může zachránit lidskou rasu. Je nezničitelný, nezastavitelný a neskutečně populární. A ani v druhé knize nehodlá nijak ubrat, spíš naopak. Zkáza se přesune na zbrusu nová místa. Do Ruska budoucnosti, kde stále zuří studená válka – tentokráte mezi stroji. Do arizonské pouště, kde cestu terminátorovi zkříží soukromý detektiv, šéf satanistického gangu a starý zlatokop. Do New Yorku, na oslavu začátku nového roku, který se snadno může změnit v začátek konce celého světa. A do porodnice, kde Sarah Connorová přivádí na svět spasitele lidstva a kam míří kovový posel smrti pronásledovaný policistou a šíleným sériovým vrahem.
Druhá kniha Terminátora nabízí delší uzavřené příběhy, rozvíjející klasickou filmovou ságu a mapující svět před i po katastrofě. Skynet stále hledá nové způsoby, jak vyhladit zbytek lidské populace a tak nebezpečí číhá na každém kroku – v podobě strojů, zvířat i lidí. Jenže přílišná dokonalost je nebezpečná a může se obrátit i proti svým tvůrcům.
Terminátoři nepotřebují spát. Nepotřebují ani jídlo nebo vodu. Nepotřebují světlo, nevadí jim tma a žár pouště nezbrzdí jejich nelítostný pochod. Kulky je nezraní, meč neprobodne. Nemůžete je prosit o milost a apelovat na jejich lidskost – žádnou nemají. Jsou to jen stroje, vyslané z budoucnosti, aby zlikvidovali všechny, kteří by jim mohli zabránit v ovládnutí světa. Ale to, co člověk stvořil, dokáže i zničit. A válka o budoucnost začíná už dnes.

Příběhy:
Lovci a zabijáci - Toren Smith, Adam Warren, Chris Warner, Bill Jaaska
Konec hry - James Robinson, Jackson Guice
Sebevražedná mise - Alan Grant, Frank Teran
Údolí smrti - Alan Grant, Guy Davis, Steve Pugh
Temná doba - Alan Grant, Mel Rubi

Scénář
Alan Grant, James Robinson, Toren Smith, Chris Warner, Adam Warren
Art
Guy Davis, Jackson Guice (Butch), Bill Jaaska, Steve Pugh, Mel Rubi, Frank Teran
Obálka
Simon Bisley
Překlad
Pavel Švanda (Ninjer)
Žánry
akční, sci-fi
ISBN/ISSN
978-80-7381-737-4 (BB/art s.r.o.)
978-80-7381-737-4 (Crew)
Vazba
šitá v tvrdých deskách s přebalem
Formát
160 x 235 mm
Tisk
barevný
Stran
376
Náklad
2000ks
Cena
899 Kč
Originál
The Terminator Omnibus volume 2 (Dark Horse Comics)
 • Darth Raelchi
  Darth Raelchi mecenáš2.1.2018 20:02Terminátor Omnibus 2
  Tahle sbírka už je víc antologie než výpravný příběh o 3 a více dílech. Příběh s L-Z je pro mě top, hlavně, že už se to odehrává po Soudném dni. Halóóó McG, tady jste se měl inspirovat, a ne přijít s něčím co postrádá veškerý smysl ve filmu. Další překvapení je 4. díl, který navazuje na Omnibus 1 - ale už je to takové natahování. Celé to zachraňuje Dudley a jeho vnitřní rozpory a kresba. Pak je ještě dobrý kraťas, ale zbylé dva příběhy jsou doslova protrpěl. Nudné, nezáživné a natahují pořád to samé a to až moc okatě. A Mel Rubi prostě ne, ani ve vetřelcích, ani v predátorech a ani tady. Prostě mi jeho kresba nesedí a přijde mi tuctová, moc barevná a místy až karikaturská. Do světa AvP a Terminátora mi to tam nesedí. 3 z 5.
 • kaylin
  Výhodou knihy "Terminátor Omnibus 2" je skutečnost, že v podstatě ani moc nepotřebujete znát první knihu. Neplatí to pouze v případě komiksu "Konec hry", kdy se ale stejně jedná o jakýsi středový článek řetězu, protože ač tomu titul nenasvědčuje, o skutečný konec se nejedná. Právě povídkovost jednotlivých příběhů ale zajišťuje, že tohle je něco, co si můžete vzít na víkend, přečíst, trochu se pobavit a pak to zase odložit. Když se k tomu vrátíte za deset, dvacet let, může vás to bavit stejně. Prostě zabijete nějakou tu hodinku četbou, která není geniální, ale není ani vyloženě špatná. Více: http://www.comics-blog.cz/2014/10/762-terminator-omnibus-2-55.html
 • J.Connor
  J.Connor mecenáš17.7.2014 00:49Terminátor Omnibus 2
  Starší a rozsáhlejší příběhy supr, jednohubky ala Star wars magacín už moc nemusim, stejně se vše opakuje a navíc se rapidně zhoršuje kresba. Tedy, ne že by ta starší byla nějaká hitparáda, ale aspoň už má patinu. Zvláště odporný je v tomto ohledu poslední kousek temná doba, doporučuji namátkou úplně poslední panel na straně 374, úplnej Asterix na Korsice.
 • luky.kuky10
  luky.kuky106.12.2013 10:31Terminátor Omnibus 2
  První kniha se mi líbila víc. U téhle mě zaujal hlavně první dva a poslední příběh. Na omnibusech se mi líbí to, že se člověk setká s odlišnou kresbou. K terminátorovi mi sedí více starší kresba která byla především v prvním díle, ale i tady si čtenář užije slušného pokoukání:) Za plnou cenu bych asi nekupoval ale za 299,- je to super!
 • George Walker Bush
  George Walker Bush admin17.11.2011 11:38Terminátor Omnibus 2
  Souhlasím s výrokem "mírný posun vpřed". Sice jsem měl co dělat, abych dočetl první dva příběhy, nesmyslné dokola se opakující kombinace a pokusy o originální časové paradoxy, ale Grant, tj. jeho další příběhy, mě pak kupodivu docela bavily. Ale myslím si, že je čas tuto sérii... "ukončit".:-)
 • doophy
  Slušná zábava, za velké peníze....
 • Kabukiman
  Kabukiman24.8.2010 20:12Terminátor Omnibus 2
  Jako fanoušek omnibusů prostě zase nemůžu dát málo...:) Jediné mínus vidím asi v kresbě,která mi občas nesedla a u jednoho příběhu byla uplně otřesná... Jinak dobrý,takže spokojenost...:)
 • punisher
  Lepší ne první díl,především poslední dva příběhy.
 • Mankin
  Mankin mecenáš26.6.2010 15:30Terminátor Omnibus 2
  Oproti prvej knihe mierny posun vpred. Lovci a Zabijáci trocha rozťahané story. U ostatných som si to užil, najmä Údolí smrti potešilo.
218171
Četl/a (47)
2scha, calvin10, ConanVJ, Darth Raelchi, deadpool, deefha, DEmnoG, Dzoglik, emanek, Fox01, HellWeber, house192, hypermlok, J.Connor, Jabba, James, Jimbeam90, Joker189, kallenved, kaylin, lacoste, lantan1, Librarian, LookAss, luky.kuky10, Mamut12, Matthew, Maty48, MEGA, mineralk, monte walsh, Mr.Bolt, namdnas, Olesh, pearlxjam, petad, Petrisko911 , punisher, raenius, seneke, Spike, suricattaontheway, the.kasztan, Velkej šéf, Walome, xflori01, zlejzmrd
(215)
2scha, adam.ra, afri, Alfi, Alfonzo, Azalin, Azbest, AZTeck, bboorreekk, beanek, BlackDragon, blackJag, bmc75, Bob, bobo666_2005, Braindead, bronxik, burzum, buscheer, calvin10, calviti, charvos, ConanVJ, Corvus, CP, CSE_AC/DC, Darth Raelchi, deadpool, deefha, DEmnoG, disclose, DKoscik, Doncek4321, doophy, DracoAn, dvoracekpetr1, Dzoglik, emanek, Eodeon, farnhajt, felis, fifas, filemon, filosh, firesnake, folkemon77, Fox01, Fréza, Fry, Geralt, gobers, goldschmidchen, goodspeed, Greyman, grinder, Hades, hahahoho, Hamichal, Hartmann , Hebled, HellWeber, holubdema, Honza R., Houbař, house192, hovad2, Hulik, Hurvy, hypermlok, invape, J.Connor, James, jendavondra, Jestrab2, Jimbeam90, jirin, Joker189, José, Josh, Joshua_T, Kabukiman, kallenved, Kapis, Karolín78, kaylin, Kazumaki, KdG, Keenkeen, kendor007, keNNoslaw, Kocour, Kokuun, komik.sx, konous, krvinka56, kubanec13, kucik, lacoste, lantan1, Librarian, Lobok257, LookAss, Lookass33, luky.kuky10, lutrix, m.abrams, maara, mAGiic, mainman, Mamut12, Mankin, Marthy76, Martin Buchal, Masinfira, Matej-29, matrosh, Matthew, Maty48, meffis, MEGA, merhyx, Michal Opitz, mikado, Mikei, MIKER65, mikina, mimo_provoz, mineralk, misa, miuanek, monte walsh, monty.cl, moris.cz, MP, Mr.Bolt, Mr.Plysh, namdnas, NecRoman, Netorack, Nightmare, nixtreme, noMster, OldaB, Olesh, OwerLord, pavel, pavouk, pearlxjam, pechna, pennywise, Pepares, petad, Petrisko911 , pk123x, POLAKST, Poseidon1978, punisher, QuickQuackery, Quintana, Radkos, raenius, RaptoR, razielus, Remi LeBo, Ricarderon, Rowan, S313, Saiffer, Saran, SASAN_KING, seneke, Skot, sleepless, songoku, Spike, stanleystar, Stara.kryta, suricattaontheway, tacmud, Tarka Daal, terrordemon, the.kasztan, Till, timek, Toe, Tombal, Tominos, TommyBOYER, tomned, Toren, trudoš, tulipstros, Valis, VasaX, Velkej šéf, Viking, vishnar, vranakx, VskPrzk, VvV, Wasps, Wiruss, xai, Xeelee, xflori01, xintax, xixoxf, xxaannddeerr, yojimbo, Zajo original, Zbysek2410, zdennanek, Zíďas, zlejzmrd, Zod
Chce (12)
-spacilost-, Azik2586, Benji, Blacklarch, fusnix, Grebenda, Miriyak, netvor, numikk, Premek, Slaine, tonda
Nabízí (4)
Fox01, Kreatik, Librarian, monte walsh