Inkognito - Obálka pod přebalem
Ukázka
Ukázka

+ 3 další ukázky

Koupit
Pořád jsem musel myslet na to, jaké to je, když jste někým, kdo v podstatě existuje na úplně jiné úrovni, někde, kde neplatí vůbec žádná pravidla, kde máte všechnu tu úžasnou moc a sílu… a pak se z vás náhle stane obyčejný člověk. Kancelářský poslíček. S ohledem na to, kým jste býval, by to možná bylo horší než vězení. A ten příběh mě začal opravdu přitahovat, protože jsem si říkal, že když zvolím podobný přístup jako v CRIMINALU, mohu ho zpracovat způsobem, který by v Marvelu nebo DC nebyl možný. Může to být daleko zábavnější.

A tak jsem ho začal psát a zároveň jsem si začal v poznámkovém bloku stavět celý svět. A když jsem dospěl ke konci, měl jsem v bloku tolik nápadů, abych věděl, že jednou budu muset napsat další příběh, a možná ne jeden.

První kniha s názvem INKOGNITO bylo především představení Zacka Overkilla a uvedení do světa kolem něj prostřednictvím jeho příhod v rámci Ochrany svědků. Ale druhá kniha, ŠPATNÝ VLIV, se vypravila na temnější území, tam, kde se dělí dobro a zlo, a odhalila další vrstvy onoho světa.

Obsahuje sešity série Incognito #1-6 (leden 2009 - září 2009) a Incognito: Bad Influences #1-5 (říjen 2010 - březen 2011)
Původně vycházelo u vydavatelství Marvel Comics (pod labelem Icon Comics), který vydal i původní souborné vydání "The Classified Edition" v roce 2012. Aktuální Deluxe verze je již vydána přes Image Comics (v právech Basement Gang - produkční firma Eda Brubakera)


Scénář
Ed Brubaker
Art
Sean Phillips
Barvy
Val Staples
Obálka
Sean Phillips
Lettering
Pavel Mařata
Překlad
Štěpán Kopřiva
Redakce
Mirka Jarotková, Pavel Kořínek
Žánry
akční, detektivka, noir, superhrdinský
ISBN/ISSN
978-80-7595-634-7 (BBart s.r.o.)
Vazba
šitá v tvrdých deskách s přebalem
Formát
178 x 265 x 29 mm
Tisk
barevný
Váha
1300 g
Stran
368
Cena
990 Kč
Originál
Incognito: The Classified Edition (Deluxe) (Basement Gang (Image Comics), 2017)
  • faster86
    faster8624.5. 15:20Inkognito - Tajné vydání
    Prostě standard co se od tvůrců čeká. Tentokrát ze super-hrdinského/padoušského prostředí. Pomrkávání na marvel (látající auto, helicarrier, bílá ženská verze Furyho). Jakože všechno tu funguje tak jak má, jenom jsem se do příběhu nějak nemohl ponořit tak jako u předešlých věcí co od Brubakera a Phillipse vyšlo v čr. Na Velvet jsem pjel oslavné chorály, tady to bohužel udělat nemůžu, ale to neznamená, že nejde pořád o velmi kvalitní komiks.
24