Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
V NEWYORSKÉM PODZEMÍ PROCITLO PRASTARÉ PRVOTNÍ ZLO.

A SPOLEČNĚ S NÍM PROCITLO NĚCO SROVNATELNĚ ZLÉHO i v nejhanebnějším ze snovačů pavučin – ve Venomovi! Tento symbiont nadále zůstává smrtícím ochráncem nevinných v New Yorku, dříve nevídaná hrozba ho však může přinutit vzdát se všeho, co je mu drahé – včetně jeho lidského hostitele, Eddieho Brocka. Jen co Eddie a Venom seberou síly, aby se postavili vůbec nejmocnějšímu soupeři, jakému kdy čelili, do cesty se jim postaví někdo jiný: Miles Morales, Spider-Man! Dva nejhustší tvůrci dnešního komiksového světa, Donny Cates a Ryan Stegman, uvrhnou společnými silami Venoma do noční můry staré skoro jako vesmír sám.

Obsahuje sešity série Venom (Vol. 4) #1-6 (květen 2018 - září 2018)

Scénář
Donny Cates
Art
Ryan Stegman
Ink
JP Mayer
Barvy
Frank Martin Jr.
Obálka
Frank Martin Jr., Ryan Stegman
Lettering
Josef Ládek
Překlad
Filip Drlík
Redakce
Filip Gotfrid, Andrea Nekvapilová
Žánry
akční, superhrdinský
ISBN/ISSN
978-80-7679-091-9 (Crew)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
168 x 258 mm
Tisk
barevný
Váha
410 g
Stran
148
Cena
369 Kč
Originál
Venom by Donny Cates #01: Rex (Marvel Comics, 2018)
  • Alfi
    Alfi3.12. 21:21Venom #01: Rex
    Prišlo mi to hodne fajn, rozhodne výrazný nadpriemer v mainstreame. Dobrá kresba, ktorej by som snáď vytkol len, že je (zámerne) veľmi tmavá, príbeh neurážajúci intelekt, sympatické postavy.
  • Fimi
    Fimi mecenáš16.11. 09:52Venom #01: Rex
    Tohle je skutečně fajn série, Cates to vzal z druhé strany a rozjíždí něco velkého, bohužel ale první díl je takový ten průměrný rozjezd, který vynáší do popředí hlavně kresba. Takže tři hvězdy adekvátní na rozjezd. Jsem rád, že Venom tu vychází a zrovna ten od Catese.
242