Instagram: @co_vse_nerdit
20 let
Čtu zatím převážně v češtině.
Od mala koukám na filmy, jako malý jsem sbíral sešitovky Spider-mana, ale komiksy jsem pořádně začal číst před dvěma roky.
 • CoVseNerdit
  CoVseNerdit31.8. 06:50Batman: Můj temný princ
  Tohle je asi můj nejoblíbenější komiks co mám ve své sbírce. Poctivá Batmanovka s dechberoucí kresbou. Celé je to autorské dílo tvůrce jménem Enrico Martini tzn. celé si to napsal a nakreslil sám. Vše tu funguje perfektně -> humor, akce, postavy, lehké drama i určitý přesah na konci. Bavil jsem se neskutečně a Martini strčil do kapsy Snydera, Kinga i vše ostatní co tu s Brucem vychází. Tohle je povinnost pro všechny fanoušky netopýra. Každopádně doporučil bych to i neznalcům, jelikož se jedná o uzavřený příběh a třeba i moje přítelkyně si to neskutečně užila, přestože s Batmanem viděla pouze filmy. Tleskám a doporučuji.
 • CoVseNerdit
  Tento příběh jsem znal, ale až teď jsem si ho měl možnost přečíst. Začátek s Goblinem super (Norman je můj oblíbený záporák, takže radost ho opět vidět) poté, co se týče prostředku s Hulkem, tak jsem se lehce nudil a těšil se až se vrátíme opět do New Yorku. Ovšem jakmile se vrátíme do New Yorku začíná velká jízda. Samotná scéna se smrtí mi přišla trošku moc rychlá, ale jako celek to funguje a Spideyho chování poté je něco co jsem v jeho komiksech snad ještě neviděl (nemám ho tolik načteného). To jak pak jedná v afektu a je rozhodnutý se pomstít a je mu jedno kdo mu stojí v cestě.. to je něco tak úžasného. Klobouček dolů a tenhle komiks ve mě bude ještě dlouho vzpomínat. Btw. po dočtení jsem měl zbytek dne dost zvláštní skleslý mood. :(
 • CoVseNerdit
  CoVseNerdit10.8. 14:59Daredevil: Muž beze strachu #01
  Tohle byla paráda. Jak scénárista, tak kreslíř jsou na samotném vrcholu. Knížka začíná případem jednoho redaktora jménem Ben. Daredevil se zde vyskytuje minimálně, avšak případ se točí z velké části kolem něj. Zde mě naprosto uchvátil kreslíř, ktereý si s kresbou nádherně vyhrává a na každé stránce působí originálně, temně, chaoticky, ale zároveň promyšleně. Popravdě ta kresba byla tak výborná, že jsem byl lehce zklamaný, když jsem zjistil, že zbytek knížky je dělaný víc klasických způsobem. (Avšak kresba je stále úžasná a zamiloval jsem si jí.)

  Následuje hlavní příběh, kde mi přišlo, že půlku knížky se nim moc neděje, avšak někde k půlce ze začne řešit hlavní téma a v tu chvíli, mě komiks chytnul za koule a já hltal každou stránku až do konce. Tohle bylo výjimečné čtení. Doporučuji!

  Scénář: 10/10
  Kresba: 10/10
  Postavy: 10/10
  Atmosféra: 10/10
 • CoVseNerdit
  Pohodový komiks s výborným koncem. Musím přiznat, že většinu komiksu jsem si říkal, že čtu pohodový průměr, ALE...konec mě opravdu vystřelil z bot. Temný, drsný a osudovost z toho pčímo čiší. Pro fanoušky Thora povinnost a mohu doporučit i jako první komiks s Thorem. Jednalo se o první zkušenost i pro mě a vše jsem chápal a nikde se neztrácel. Doporučuji

  Scénář: 8/10
  Kresba: 9/10 Ideál
  Postavy: 7/10 Většina dělá křoví, ale uvidíme pár starých známých a celkově je zde hodně zajímavých charakterů.
  Atmosféra: 7/10 Lze cítit tu osudovost, avšak závěr šlape na 10/10.

 • CoVseNerdit
  Ideální pro nováčky. Zde se dozvíte jak Matt Murdock začínal, jak trénoval, jak vyrážel do první akce i jak vypadal jeho první kostým. Tohle byl první komiks co jsem se slepým právníkem četl a velice jsem si to užil. Doporučuji.
 • CoVseNerdit
  Nezajímavé, nezapamatovatelné a nudné. Jediné co mi zůstalo v paměti je Spider-upír.
 • CoVseNerdit
  CoVseNerdit7.8. 21:14Wolverine: Starej dobrej Logan
  Tenhle komiks je Skvost. Už během prvního čtení jsem si řekl: Ano tohle je to nejdokonalejší co jsem kdy četl. Má to skvělý scénář i kresbu a celá knížka má neskutečný drive. Za mě nejlepší kousek co jsem si pořídil do knihovny. Jen škoda, že to mám v paperbacku. Na tohle by nejvíc seděl hezky zpracovanej hardcover

  Scénář: 10/10
  Kresba: 10/10
  Postavy: 10/10
  Akce: 10/10
  Atmosféra: 10/10


  Klobouček dolů.
 • CoVseNerdit
  CoVseNerdit7.8. 18:19Batman: Tři Jokeři
  Příjemná jednohubka, kterou dáte na jedno až dvě čtení. V příběhu se řeší případ zahalený lehkou záhadou. Avšak na ty nejdůležitější otázky se neodpovídá.
  Kdo jsou tři Jokeři?
  Jak vznikli?
  Jak mohli tak dlouho fungovat bez našeho povšimnutí?
  Na to nám scénaristi nedají odpovědi a je to pro mě hlavní minus tohohle komiksu. Podrobnější recenze na ig: @co_vse_nerdit

  Scénář: 7/10 Ujde, ale působí místy nedotaženě.
  Kresba: 8/10 Ideál pro Mainstream
  Postavy: 9/10 Skvělý výběr hlavních protagonistů.

 • CoVseNerdit
  CoVseNerdit20.8.2021Koupím
  Hledám Rumcajs se Vrací 1. díl. Pokud ho někdo máte a byli byste ochotní, tak ho milerád koupím. Mám druhý a třetí díl a hrozně rád bych měl sérii kompletní. Piště na mail jirka.benes10@seznam.cz . Předem moc děkuji.
 • CoVseNerdit
  CoVseNerdit6.9. 07:12Filmový a hudební klub
  Shang-Chi solidních 8,5/10. Po Black Widow je to velmi osvěžující a užil jsem si, že Marvel i přes svou klasickou šablonu dokázal udělat film zajímavým. Od Winter Soldiera jsme konečně mohli opět vidět normální kontaktní souboje tělo na tělo a tvůrci odvedli vskutku dobrou práci. Většina akce je hezky přehledná, divák se orientuje téměř v každém chvatu a (většinou) se zde hezky využívá i prostředí, kde se fight odehrává. Největší překvapení pro mě byl záporák, protože světe div se... MCU opět dokázalo udělat dobrého záporáka. Je dostatečně velká hrozba, jeho motivaci dokonale chápete a zároveň je zde potřebné osobní pouto k hl. hrdinovi + má dostatek času na plátně. Tempo filmu je většinu času svižné až na určitých cca 20 min. před finální bitkou. Ta je tradičně jak jsme u Marvelu zvyklí OBŘÍ digi bordel a velkolepá akce. Tvůrci si opravdu vyhodili z kopýtka a kolikrát je vidět, že je zde digitálna opravdu moc a některé pohyby hrdinů smrdí zeleným plátnem. Člověk to ale dokáže odpustit vzhledem k předchozím soubojům. Zároveň prsteny jsou podle mě dost cool a těším se co nám s nima ještě v MCU předvedou. Otázkou vkusu je zde humor - Osobně humor mi zde přišel lepší než v Endgame a většina vtipů je při nejhorším ok.
  V závěru se jedná o nadprůměrnou Marvelovku a velice poctivý origin a jeden z nejlepších solo filmů za posledních několik let. Doporučuju
  p.s. Nejvíc jsem si užil fiktivní zvířátka a klidně bych si jich dal mnoooohem víc. :D :)
 • CoVseNerdit
  CoVseNerdit3.9. 15:00Pindárna
  Norri: Ano já vím, jenže v té době jsem komiksy ještě ani nečetl. Sice chápu lidi, kterým vadí, když tu vychází něco, co už bylo v kompletech, ale pro nováčky nebo neostřílené sběratele se to velmi hodí.
 • CoVseNerdit
  CoVseNerdit3.9. 13:40Pindárna
  Strašně bych si přál aby v Legendy DC vydali Flashpoint...
 • CoVseNerdit
  CoVseNerdit1.9. 13:06Filmový a hudební klub
  Země to určitě není. Je to ta scéna kdy Carol zachraňuje Tonyho a Nebulu z vesmíru. Takže to může být téměř kdekoliv ve vesmíru mezi Zemí a Titánem.
 • CoVseNerdit
  CoVseNerdit30.8. 11:51Pindárna
  Tipnu si: Batman, Deadpool a Spiderman (ať už solo nebo spolu), Harley Quinn
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: 31 (cca 13192 Kč)
Mám: 35 (cca 15579 Kč)
Chci: 1 (cca 399 Kč)
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0
Sbírka mimo CDB
Četl/a: 0
Mám: 0
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0