Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 2 další ukázky

Téměř všemocný Dr. Manhattan ze světa STRÁŽCŮ se začal zajímat o DC Univerzum. Po léta mění příběhy některých z hrdinů… ale proč? Bez jediného vysvětlení opustil svůj vlastní svět a začal se vměšovat do tohoto.

Nyní jej tedy Ozymandias, Komediant a nový Rorschach vystopovali až do Gotham City. Všechny figurky jsou na šachovnici a na tahu je Dr. Manhattan. Pouze jediná síla v DC Univerzu by dokázala čelit bytosti, jež kdysi bývala Jonem Ostermanem. Ale když se tito dva titáni setkají tváří v tvář, zničí Superman Dr. Manhattana či snad Dr. Manhattan zničí všechno ostatní?

Obsahuje sešity série Doomsday Clock #7-12 (září 2018 - prosinec 2019)

Scénář
Geoff Johns
Art
Gary Frank
Ink
Gary Frank
Barvy
Brad Anderson
Obálka
Brad Anderson, Gary Frank
Lettering
Pavel Mařata
Překlad
Marko Hauliš, Hana Haulišová
Redakce
Mirka Jarotková, Richard Podaný
Žánry
akční, superhrdinský
ISBN/ISSN
978-80-7595-464-0 (BB/art s.r.o.)
Vazba
šitá v tvrdých deskách s přebalem
Formát
168 x 258 mm
Tisk
barevný
Váha
900 g
Stran
232
Cena
799 Kč
Originál
Doomsday Clock #02 (DC Comics, 2020)
Varianty
Hodiny posledního soudu #02 (paperback) (2021)
Hodiny posledního soudu #02 (pevná vazba) (2021)
 • Hanussen
  Hanussen mecenáš22.7. 17:49Hodiny posledního soudu #02 (paperback)
  Nebylo to zas tak zlý, akorát občas dost zmatečný. Asi by pomohlo trochu osekat osazenstvo, bylo ho tam až moc. Hlavní linka s Manhattenem celkem ušla a i ta myšlenka se Supermanem nějak fungovala. Kresba fajn.
 • Darth Raelchi
  Darth Raelchi mecenáš22.7. 17:41Hodiny posledního soudu #02 (paperback)
  Naivně jsem si myslel, že se to od druhé půlky zvedne. Zase nic, chjo, že se divím, vždyť je to současný (moderní) DC Comics. Tady na tomto komiksu je vidět, jak jsou těžce v propadu a ta hlubina je pořád temnější a temnější. Takhle prznit klasiku snad dovedou jen oni, i Marvel má jakous takous úctu, ale tohle je vyloženě špatné. Takový mix všeho se vším a do toho ty prokecávačky v délce jednoho sešitu, wtf? Tohle prostě je chabý pokus o moderní Watchmeny a bohužel se nezdařil. Proč tam je Komediant jako? Ty posuny v čase a patlaniny s DC postavami byly prostě děs a ve finále to finále bylo nefinále. Zase to nějak jakože skončilo. Stejně jsem nadával na Temné noci Metal knihu 3, ale tady to byl vyloženě průser.
 • Good Games
  Hodiny posledního soudu 2 sú rozhodne zaujímavým finále. Stret Supermana s Dr. Manhattanom vzbudzuje nemalé očakávania. Spájajú sa tu hrdinovia z komiksu Watchmen s DC univerzom a ich vzájomné konfrontácie pútajú pozornosť. Pre lepší čitateľský zážitok je však lepšie, ak zabudnete na neprekonateľný originál od Alana Moorea. Scenár sa totiž v druhom diely aj napriek zaujímavým udalostiam Geoffovi Johnsovi občas príliš komplikuje. Kniha obsahuje ku koncu príliš veľa skokov v čase a aj tých postáv je tu už prehnane veľa. Nové kultové dielo sa vytvoriť nepodarilo, zaujímavý komiks však áno. =►Celá recenzia◄=
 • Palebras
  Hodiny posledního soudu jsou opravdu skvělá věc. Strážci jsou neskutečná klasika a spojení s DC univerzem beru všemi deseti. První kniha byla perfektní, ale jednalo se spíše o rozjezd, kdy cílem bylo čtenáře seznámit s postavami a nastínit pozadí příběhu. Pokračování je ve všech ohledech větší a celkově rozmáchlejší, avšak neubírá to na celkové komplexnosti. Vše je vyprávěno přehledně a myslím, že se v příběhu bude orientovat i průměrný čtenář komiksů ze stáje DC, což je velké plus, protože tady vychází opravdu zanedbatelné množství různých sérií, ale v tomto případě je vše dobře vysvětleno a na situaci, kdy by našinec mohl lehce tápat, jsem zde natrefil opravdu minimálně. Mít načteny Strážce, je však rozhodně doporučeno. Nechci zbytečně spoilerovat informace ohledně příběhu, takže jen zmíním, že se setkáme s opravdu velkým množstvím známých i méně známých postav a událostí, hodných spojení těchto dvou světů a já se bavil po celou dobu čtení. Nevstávat ráno v 5 hodin do práce, dal bych knihu na jeden zátah. Hodiny posledního soudu rozhodně nedělají legendárním Strážcům Alana Moora ostudu a myslím si, že Geoff Johns ukočíroval vše naprosto skvěle. Kresba Garyho Franka je perfektní, zde se není o čem bavit. Pro všechny milovníky Strážců a univerza DC jasná povinnost. Perfektní práce!!!