Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
Příběh zasazený do světa Černé palice odhaluje odkaz slavného superhrdiny zlaté éry.

Zestárlý bojovník se zločinem zoufale touží obnovit vztah se svým synem, jemuž chtěl jednoho dne předat svou superhrdinskou pláštěnku, ale řízením osudu se jejich vzájemné pouto zpřetrhalo. V průběhu vyprávění odhalíme začátky Doktora Andromedy z časů druhé světové války, zjistíme, jak získal své schopnosti, a staneme se svědky jeho vzrušujících hvězdných dobrodružství, stejně jako prvních krůčků některých z hlavních hrdinů komiksu Černá palice.

To vše a mnohem více v tomto dechberoucím komiksu o vztahu otce a syna.

Obsahuje překreslené sešity série Doctor Star and the Kingdom of Lost Tomorrows #1-4 (únor 2018 - červen 2018)

Scénář
Jeff Lemire
Art
Max Fiumara
Barvy
Dave Stewart
Obálka
Max Fiumara
Lettering
Martin Trojan
Překlad
Alexandra Niklíčková
Redakce
Ondřej Černý, Radek Chaloupka, Václav Dort, Tomáš Náprstek, Ladislav Niklíček, Martin Trojan, Milena Vojtková, Barbara Warneke
Žánry
drama, superhrdinský
ISBN/ISSN
978-80-7652-056-1 (Comics Centrum)
Vazba
šitá v tvrdých deskách s přebalem
Formát
158 x 239 mm
Tisk
barevný
Váha
464 g
Stran
128
Cena
599 Kč
Originál
Doctor Andromeda and the Kingdom of Lost Tomorrows (Dark Horse Comics, 2021)
 • faster86
  Zatím nejlepší věc ze světa ČP která u nás vyšla (a že jsme si počkali - díky DC).
 • George Walker Bush
  Celkem hezky pojatý příběh, ale ten konec, to je teprve něco, co tomu pro mě dává opravdický a silný emoční náboj.

  Celkový dojem: 70%
 • karl173
  Smutný příběh Doktora Andromedy odvyprávěný klasickým způsobem Jeffa Lemira s překrásnou kresbou Maxe Fiumari podpořenou neméně dobrými barvami o které se postaral zkušený Dave Stewart. Tato jednohubka ze světa Černé palice by ve vašich knihovnách neměla chybět. 4*
 • Darth Raelchi
  Kniha a pribeh jsou dobre, jen mi to prijde jaksi jako zbytecna kniha / pribeh. Cist to i v dobe nejvetsi palicove euforie, porad ni ta kniha jaksi nezapada a riksm si co mi prinesla a cim mi obohatila svet palice... Kdyby nebyla nic se nedeje, to ze jen neco dokresluje je prijemne, ale dal se nic nerozviji. Kresba je paradni a jen nechapu to prekreslovani. Proc nekdo mus delat nejake ustupky, natoz DC, kteri jedou z kopce. Spis by oni meli delat ustupky funkcnim a nadejnym seriim a byt radi ze je jeste nekdo kupuje natoz cte. Cili celkove to hodnotim kladne, ale je to kniha jaksi bokem.
 • Carnage
  Hodně dobrý, sice se to o svět Black Hammer jen otírá (pár postav se mihne) ale i tak samo o sobě je to dobrý. Příběh a celá zápletka není nic novýho pod sluncem, je to téma který už mnoho z nás vidělo, četlo. Ve výsledku je to příběh o tom jak si hl. hrdina přiznává svoje chyby.