Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
Ve světě obývaném antropomorfními zvířaty Zákon povoluje jenom spojení mezi jedinci téže rasy. Ti, kteří zákon poruší, jsou potrestáni a uvězněni. Jsou obviněni z toho, že jednají... Proti přírodě

Lesliein život se ocitl v troskách. V jejím nitru se probudila prapůvodní síla zlovolného vlčího boha a nyní je Leslie na útěku. V patách je jí tajemná organizace, která se jí chce zmocnit a využít ji pro své nekalé úmysly. Osamělá, zoufalá a v neustálém nebezpečí se musí Leslie vypravit na cestu a najít ve svém nitru sílu vzdorovat osudu.

Vyšlo také pod nakladatelstvím Image Comics jako 'Unnatural #02: The Hunt obsahující sešity Unnatural #5-8 (prosinec 2018 - březen 2019)

Scénář
Mirka Andolfová
Art
Mirka Andolfová
Barvy
Mirka Andolfová, Gianluca Papi
Obálka
Mirka Andolfová
Lettering
Karel Petřík
Překlad
Denisa Streublová
Redakce
Filip Gotfrid, Patrik Linhart, Petr Stejskal
Žánry
erotický, fantasy, thriller
ISBN/ISSN
978-80-7679-074-2 (Crew)
Vazba
lepená v měkkých deskách (brožovaná s chlopněmi)
Formát
168 x 258 mm
Tisk
barevný
Váha
320 g
Stran
112
Cena
369 Kč
Originál
Contronatura #02: La Caccia (Panini S.p.A., 2017)
 • Palebras
  Proti přírodě ve svém druhém pokračování přináší několik odpovědí na otázky nastíněné v prvním díle, avšak přináší i několik nových, na které si čtenář bude muset počkat. Pořád je to scénáristicky velice dobré, kresba je opravdu perfektní a je jedním z hlavních taháků a vůbec celý svět včetně postav opravdu stojí za to. Možná se lehce vytratilo ono mystično, které bylo prostoupeno prvním dílem a čtenář opravdu nevěděl která bije. S přísunem odpovědí a pomalým poodhalením s postupným rozmotáváním klubka záhad se vytrácí ona tajemná nota, ale tohle je bohužel problém většiny těchto laděných příběhů. Jinak jsem byl i ve druhém případě nadmíru spokojen, avšak je velká škoda, že příští díl je závěrečný, protože tohle by si zasloužilo určitě větší prostor. Potenciál to má obrovský. Ale i tak opět skvělá práce.
 • Good Games
  Good Games1.11. 23:22Proti přírodě #02: Štvanice
  Proti přírodě 2: Štvanice je už výrazne temnejší diel ako ten prvý. Šteklivú erotiku a humor nahradila temnota a brutalita a máme tu vlastne seriózny thriller. Mirka Andolfo to kreslí veľmi príjemne a dobre sa na to pozerá. Je preto škoda, že už nabudúce tu máme finále série, čo mi príde dosť uponáhľané. =►Celá recenzia◄=
 • Darth Raelchi
  Darth Raelchi mecenáš25.10. 01:16Proti přírodě #02: Štvanice
  Tak jak u prvního volumka, svět je dobře nastavený, příjemně to graduje, ale co už je nevýhodou, je vědomí, že volume tři je poslední a nabízí se, jak to celé rozehráté uzavřít. To, co se tady nastavuje, by si zasloužilo min. 2-3 další volumka, ne jedno. Každopádně jsem se ale bavil a je to zkrátka velmi jednoduchý příběh s jistým poselstvím a pěkně vytvořeným světem. Když to bere člověk s nadhledem s jistou dávkou odlehčenosti, tak se tím bude bavit. Kdo v tom bude hledat, může dojít k zaujatosti až jisté angažovanosti. Kresba je na výbornou, Mirka umí.
92