Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
SVĚT nyní nerozdělují politické nebo zeměpisné hranice, nýbrž ty finanční. Bohatství znamená moc, a touto mocí nyní disponuje pouze několik RODIN. O těch pár lidí, kteří své vládnoucí rodině slouží, je postaráno. Rodina je POZDVIHNE mezi nevolníky a zaručí jim určitou míru komfortu a péče. I o jejich blízké. Všichni ostatní jsou chamraď.

JOE a BOBBIE BARRETOVI jsou chamraď. Léta se pachtili pod dohledem rodiny Carlyleů a snažili se vychovat děti. Když přijdou o domov, jejich jedinou nadějí na přežití se stává POZDVIHOVACÍ SELEKCE, která se má odehrát v osm set kilometrů vzdáleném Denveru. A geneticky modifikovaná FOREVER CARLYLEOVÁ, Lazarus její rodiny, se v Los Angeles potýká s podvody, zradou a teroristickými činy, kterých se dopouští skupina známá jako SVOBODNÍ.

Připravte se na otestování.

Obsahuje sešity série Lazarus #5-9 (prosinec 2013 - červenec 2014)

Scénář
Greg Rucka
Art
Michael Lark
Ink
Michael Lark, Brian Level
Barvy
Santiago Arcas
Obálka
Owen Freeman
Lettering
Petr Schwarz
Překlad
Michael Talián
Redakce
Filip Gotfrid, Jolana Tichá
Žánry
akční, sci-fi, thriller
ISBN/ISSN
978-80-7679-422-1 (Crew)
Vazba
lepená v měkkých deskách (s chlopněmi)
Formát
168 x 258 x 8 mm
Tisk
barevný
Váha
370 g
Stran
128
Cena
399 Kč
Originál
Lazarus #02: Lift (Image Comics, 2014)
  • louza
    louza5.9. 09:49Lazarus #02: Selekce
    Po úvodní knize rozestavující figurky na šachovnici se zdá, že ve dvojce začíná něco jako dějový oblouk. Stále tu dostáváme vhled do svébytně řešeného postapo světa, který ovládají rodiny mocných. Kromě toho se tu po střípcích skládá minulost hrdinky Forever a na plátno přibývají další postavy aspirující úhené kameny zápletky. Série se rozhodně vyvíjí zajímavě. Jen kdyby to chodilo po větších kusech než pouhých pěti sešitech. Jen se člověk začte a je konec.
64