Princ noci #03: Úplněk
Barlow Comics1. vydání 2000série Princ noci 3/3
4
...
...
...
...
Vincenta čeká ještě jedna historická noční můra (tentokrát z období francouzské revoluce) a pak už se všechno rozjde k velkému finále - uveřejněný článek vyprovokuje Kergana, aby si s Vincentem domluvil schůzku tam, kde to všechno začalo - v ruinách starého hradu rodiny Rougemontů, policie nespí a hodlá se do věci také zamotat a stranou nezůstane ani Elise, rozkošná k nakousnutí... Bude Vincentovi stačit balíček hostií, krucifix a lahvička svěcené vody k definitivnímu vítězství nad pánem zla nebo rozšíří řady svých neúspěšných předků?

Scénář
Yves Swolfs
Art
Yves Swolfs
Překlad
Zdeněk Dlouhý
Redakce
Petr Rada
Žánry
akční, dobrodružný, historický, horor
ISBN/ISSN
80-902592-7-8
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
230 x 300 mm
Hmotnost
193 g
Tisk
barevný
Stran
48
Původní cena
99 Kč
Originál
Le prince de la Nuit #03: Pleine lune (Glénat, 1996)
Další díly už u nás nevyšly, ale je to alespoň takhle uzavřené a ostatní mám ( i když nerad) jen v elektronické podobě. Princ noci je přesně ten typ komiksů, které bych tady rád viděl na pultech. Ale neprodávají se... Mít je tak v jednom pěkném booku...ale to si jen tak sním. Neprodává se ani Americký upír, moje další hodně oblíbená řada, takže dnešní trend je asi někde jinde. Škoda....
Je to fajn nakreslené i napsané, jen ten Kergan mi vizuálně vůbec nesednul..
V úvodu se setkáváme se seznamem budoucích čísel,je škoda,že to nepokračovalo,nejvíc asi příběhu číslo 7,kde jsme se měli dovědět,původ hlavního upíra Kergana. Jinak tento příběh,je jakštakš ukončen ale už se asi nikdy nedozvíme,jestli Kergan,ještě povstal a vůbec co se stalo stou dívkou té osudné noci.Kresba podle mě by mohla posloužit jako učebnice dějepisu a je velice detailní. Přečíst se to dá asi za 40 minut a řekl bych,že i to možná byl jeden z důvodu pádu BARLOW. Škoda ho.Buď mu Země lehká.
Barlowa je škoda, Conan a XIII byly super, to je bez debat. Polární hvězda s Princem noci pak jsou sice zpracováním takový ten evropský průměr, ale příběhy zasazené do atraktivního prostředí ušly, akce, nějaký to napětí a mysteriózno, špetka erotiky. Brakový počteníčko, který slušně pobavilo.
Swolfs je výborný malíř i scénárista. Tuto sérii mám rád...
Kladem je že vyšla alespoň první trilogie celá a příběh se jakoby uzavřel, takže to nevypadá že skončil v půlce a nemusíte tolik nadávat.... i když, v u nás nevydaném pokračování je Kergan zase oživen takže...... Celkově pro mě překvapivě nadprůměrná série.
Škoda, že zbylé díly už u nás nikdy nevyjdou, protože tahle série má imho vzestupnou tendenci a zvlášť ty poslední (u nás nevydané) jsou naprosto skvělé!
Úžasné.Výborná série.Škoda, že už se nevydává.
Zakončení první trilogie je celkem v pohodě, ale přišlo mě že toho upíra dostal až příliš snadno. A taky škoda že nejsou další díly v češtině.
Upíry mám rád odmalička a tenhle příběh se mi moc líbil. Škoda, že Barlow nevydalo i další díly. MdS
A zakoneceni, klasicky horuurek.
Třetí díl, který uzavírá první trilogii. Příběhově i kresbou to odpovídá předchozím dílům, napětím možná ještě o trošku lepší. Tahlé trilogie rozhodně za přečtení stojí.
Odporoval bych - tento způso kresby, zdá se mi poněkud nelíbivý. Ale příběh ujde. Lepší než předchozí díly.
Tohle zakončení první triologie docela ujde. O stupínek lepší než první nebo druhý díl, ale stále lehce podprůměrný-očekavatelný horor s docela pěknou kresbou.
Slusne zakoncenie prvej trilogie.
Velké finále v duchu předešlých dvou dílů - scénář i kresba totožné, prostě důstojné "zakončení" série. Kdyby druhou trilogii vydal BB Art v rámci svých francouzských sérií, vůbec bych se nezlobil a řekl bych, že bych nebyl sám.
122262
Četl/a (36)
2scha, calvin10, Chaolinek, Darker, davidek, Deckard, DEmnoG, Dezodoo, emanek, fel68, Filios dVekerec, flipflop, guseppe, gwen666, hypermlok, invape, J.Connor, James, Jestrab2, KdG, mart.in, monte walsh, monty.cl, MurinWolf, NecRoman, Poseidon1978, RadimNemec, SHORTY, tacmud, trudoš, Ukko, vita, vranakx, VXP, Zbysek2410, Zdendy
(145)
007, 2scha, 81splinter, adam.ra, afri, Alfi, arsan, Askalon, Avian, Azbest, AZTeck, bboorreekk, BeeSee, Beng.D, Benji, Black Bro, yo, blackJag, bobo666_2005, Braindead, calvin10, Chaolinek, comixman, Corvus, Crics, CSE_AC/DC, DanQ, danyno76, Darker, Davey, davidek, Deckard, DEmnoG, Dezodoo, disclose, doophy, DracoAn, Drakeus, Durvi, dvoracekpetr1, emanek, fel68, filemon, Filios dVekerec, Flash, Fréza, fubong, Gerri, gocatgo, goldschmidchen, goodspeed, grinder, guseppe, gwen666, Hades, Hamichal, Hebled, Henry108, holubdema, horaczhlinska, Hulik, hypermlok, imro, invape, J.Connor, James, jankie, Jestrab2, JindrasT, jjjirik, Kabukiman, Kapis, karel, Kazumaki, KdG, KINIMODUS, Klatic, krvinka56, Lenny, Lobok257, lokeren7777, Lumirius, Mankin, Markyz de Sade, mart.in, Marvin, Masinfira, MB, mcleek, merhyx, MickeyStuma, mikado, mikina, mikolas, Mitthrawnuruodo, mokkun, monte walsh, monty.cl, morlum, mrsk, MurinWolf, namdnas, NecRoman, Netorack, Nightmare, Nyxxie, pavel, pechna, pennywise, POLAKST, Poseidon1978, q, Radowan, RainDamage, RaptoR, Ricarderon, royan, Salien, Saran, SASAN_KING, SHORTY, shyANDROID, Skot, Slaine, Slávek, sleepless, Stara.kryta, tacmud, Tialster, Toe, Tominos, trudoš, tulipstros, Ukko, vita, vranakx, VXP, willis, Wiruss, worf, xai, xintax, Zbysek2410, Zdendy, zdennanek, Zíďas
Chce (4)
delsemela, fusnix, Holmwood, xxaannddeerr
Koupí (2)
Ivan Kucera, razielus
Prodá (2)
Fox01, tacmud