Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 6 dalších ukázek

Koupit
PISTOLNÍK SE ZRODIL DO DRSNÉHO SVĚTA TAJEMSTVÍ A NÁSILÍ.

Susan Delgadová je mrtvá. Clay Reynolds a zbývající Velcí lovci rakví se pustili do pronásledování. Zlo sílí a ka-tet se rozpadá. Bude to dlouhá cesta domů.

Zdá se, že se Roland ztratil v děsivém světě Maerlynova Grapefruitu, kde se o jeho duši rvou temné síly, takže jeho ka-tet musí vynaložit veškerou kuráž, aby ho dostalo pryč z Hambry a pak domů. Dogan se však probouzí a věští příchod zla, o němž Roland a jeho ka-tet nemají ani tušení, takže je docela dobře možné, že zrozený pistolník kráčí po dlouhé cestě domů vstříc smrti.

Obsahuje sešity série The Dark Tower: The Long Road Home #1-5 (březen 2008 - červenec 2008)

Scénář
Peter David, Robin Furth, Stephen King
Art
Jae Lee
Ink
Richard Isanove
Barvy
Richard Isanove
Obálka
Richard Isanove, Jae Lee
Lettering
Josef Ládek
Překlad
Linda Bartošková
Redakce
Filip Gotfrid, Boris Hokr
Žánry
dobrodružný, fantasy
ISBN/ISSN
978-80-7449-415-4 (CREW)
Vazba
šitá v tvrdých deskách s přebalem
Formát
170 x 260 mm
Tisk
barevný
Váha
620 g
Stran
160
Cena
349 Kč
Originál
The Dark Tower #02: The Long Road Home (Marvel Comics, 2008)
 • faster86
  po akci v minulém díle utíkáme zpátky domů, jen je ta cesta delší než si mladí pistolnící myslí.... drží si to kvalitu prvního dílu jak kresba tak scénář
 • sedw
  První díl, kde se autoři nemohli opřít o již napsanou knihu a bylo to znát. Za mě poměrně velký propad dolů, hlavně kvůli "snové" části příběhu, která byla opravdu hodně natažená. Po předchozím překvapení se dostavilo zklamání.
 • Matthew
  Zajímavá cesta domů, která se v knize vyskytuje jen náznakem a Rolandovo setkání s úhlavním badguyem značně pikantní? Druhou cestu k Temné věži si velmi užívám a doufám, že tady vyjde až do úplného konce... i když do konce... Ka je kolo a kolo se otáčí 😁
 • Spacecore
  Do další knihy jsem se přece jen pustil a je to zcela něco jiného než první kniha. A to mě mate. Nevím teď vůbec která byla lepší, ale rozhodně je v této (pro mě) nejzajímavější zvrat a čte se lépe než první. Škoda, že Zrod pistolníka nebyl v podobném duchu a naopak. Celkově vzato má tato série pouze pár čísel a působí na mě už teď lehce pofidérním dojmem. Máme tu předlohu Stephena Kinga, kterou psal brutálně zkoksovanej (a vzápětí jsem si tuto informaci potvrdil googlem, ovšem jako bývalému feťákovi mi na to stačilo pouhé čtení), kresbu, která je všecko, jen ne košér a scénář, který asi pořádně neví jakým jít směrem a ač uznávám Petera Davida, tak tady to lepilo s redaktorama víc lidí a je to znát. Není to konzistentní. Zkrátka jo, zkusím to dočíst, jsou v tom silné momenty, které za to stojí, ale celkově mě to může pouze překvapit, nečekám nic kultovního.
 • puolpm
  puolpm mecenáš2.5.2018 15:58Temná věž #02: Dlouhá cesta domů
  Tak tú už tvorcovia komiksu neboli až tak zviazaní predlohou a popasovali sa s tým celkom dôstojne. Nejedná sa o žiadne epické veľdielo (skôr naopak, dejový posun je minimálny), skôr tu ide o zachytenie atmosféry kingovho stredo-sveta, čomu výrazne pomáha úchvatná kresba.
 • kaylin
  Scenáristicky za mě prostě kniha "Temná věž 2: Dlouhá cesta domů" nefunguje tak dobře jako kniha "Temná věž 1: Zrození pistolníka", vše zachraňuje kresba, která za mě vykresluje Pistolníkův svět úchvatně děsivě. Více: http://www.comics-blog.cz/2016/12/1330-temna-vez-2-dlouha-cesta-domu-60.html
 • erik
  Výborná dobrodružná fantastika. Len sa mi zdá, že hlavný hrdina je do počtu.
 • George Walker Bush
  George Walker Bush admin8.2.2017 17:03Temná věž #02: Dlouhá cesta domů
  Více než jednoduchý příběh o pronásledování jsem si užil opět kresbu, atmosféru a tentokrát i dialogy. Zvykl jsem si na onen styl a ironické výměny ka-tet mě hrozně bavily.

  Celkový dojem: 70%
 • cyboy
  cyboy mecenáš1.12.2016 20:36Temná věž #02: Dlouhá cesta domů
  A vydavame se na pole neorane. David vypravi pribeh, ktery v knize neni a nevim jestli je to dobre. Strasne jsem bojoval s prekladem, protoze ta syntaxe je mnohdy buhvijaka jen ne ceska a celkove ten pribeh neni spatny, ale kvalitativne se s Temnou vezi moc merit nemuze. Je tam spousta snahy o epicnost a osudovost, ale nemuzu si pomoct, ale pripada mi to nedostatecne a neschopne vtahnout vas do deje. A to mi asi vadi nejvic.
  Kdybych to neporovnaval s Kingovou Temnou vezi, tak by moje hodnoceni bylo vyssi, ale takhle je to pro me spis zklamani, cimz nerikam ze je to spatne, jen ze to nenaplnuje ocekavani.
  Uvidime jestli se to nezlepsi v pristim dile, ktery si urcite koupim.
  75%
132812
Četl/a (86)
123peta, 3DD!3, Aldo26, Alikkk, Baffman55, Bedou, Benny, besikv, borknagar1, calvin10, charvos, Covenant, cyboy, D.K.Logic, dajik, Darker, davidek, dcpatr , Deckard, Devlin2, Doppelganger, erik, faster86, flipflop, Fox01, Franta z Čokolády, Georgíno J., Giskard, Gustik5, invape, Izmir Čupr, Jabba, Jak, James, jaspis, jindroush, Joshua_T, Kaaos, kadas97, kallenved, kapicka, karl173, kaylin, kendor007, kinak, Lachvos, lacoste, Librarian, LookAss, lucmartincova, Lukasitch, Martin.imr, Martinb, Matthew, MEGA, mgeralt, MonsterGyre, monte walsh, motycond, mstefl, mywiel, namdnas, NecRoman, oleav, Olesh, pavlosson, petad, Petrisko911 , PKD, PrastenejCitron, punisher, puolpm, raenius, rockyt, schefik, sedw, Skot, Spacecore, taidana, tesilosaurus, tom173, Ukko, Yefery, Zbysek2410, zlejzmrd, Zlord_Antijezis
(165)
Abe, adam.ra, Aldo26, Alikkk, Azbest, BadBoy, Baffman55, bboorreekk, Bedou, Benny, besikv, blackJag, bmc75, borknagar1, bourgeois, brkowycz, burzum, calvin10, charvos, Corteg, Corvus, Cr4sh, CSE_AC/DC, cyboy, Darker, davidek, dcpatr , Deckard, DegiCZ, doophy, Doppelganger, erik, farnhajt, faster86, filemon, filosh, Fox01, Fr3d_K, Franta z Čokolády, Georgíno J., Glumal, Gustik5, hahahoho, Hanule_bambule, herbert, hiro666, Honzin, Horstik, hugosnowden, Hulik, hyba1991, illy, invape, Izmir Čupr, Jabba, James, jardoom, jindroush, Joshua_T, kadas97, KadetJaina, kallenved, kapicka, Karel Sec, karl173, kendor007, kinak, KINIMODUS, Kiwi1902, Kokuun, Kouzelnik7, kubanec13, lacoste, Lamahe, Librarian, listr, Lobok257, LookAss, lopik, lucmartincova, Lumirius, maara, Mamut12, markic, Martin.imr, Martinb, Matthew, mcleek, meffis, MEGA, merhyx, mgeralt, mikado, Mitak, miuanek, MonsterGyre, monty.cl, MP, mstefl, NecRoman, Nightmare, Olesh, Paldini, pearlxjam, pechna, PeNNy, perper, petad, Petrisko911 , PH79, PKD, Poseidon1978, punisher, puolpm, raenius, Ragnarog, Ricarderon, Rich, rockyt, RodRoder, Rowan, Ruw, schefik, sedw, semi41, Sick666, Sidi Santini, Skot, sleepless, spekktrum, StanleyHu, Stlucius, suricattaontheway, syon, tacmud, taidana, Tarka Daal, terrordemon, tesilosaurus, Tiba, TIM.biker, timek, tom173, Tomasino79, tomned, Tony TwoDee, trudoš, Ukko, Valdaufinka, Valis, vallyslayer, vishnar, Vítek, Vojtěch 393, vranakx, Wasps, xintax, Yaromil, Yefery, yogi, Zajo original, Zbysek2410, zd, zlejzmrd, Zlord_Antijezis
Chce (11)
bob-premky, deadpool, delsemela, FatMonster, gumidekmedvidek, Kitykatyn, Ladinek82, Miriyak, mywiel, xai, xxaannddeerr
Shání (3)
Al0f0k, FatMonster, Kitykatyn
Nabízí (5)
bourgeois, karl173, Librarian, Mildaha1, suricattaontheway