Příběhy:
Všudypřítomný Mister Hyde
Spideyho dlouhá chvíle

Vycházelo jak v české, tak slovenské mutaci.
Originál: Všudypřítomný Mister Hyde - Amazing Spider-Man #232 (srpen 1982)


Scénář
Roger Stern
Art
John Romita Jr.
Ink
Jim Mooney
Barvy
Bob Sharen
Obálka
John Romita Jr.
Překlad
Katarína Rybková
Žánry
akční, superhrdinský
ISBN/ISSN
80-7147-098-8 (Semic-Slovart)
Vazba
sešit v měkkých deskách
Formát
170 x 260 mm
Tisk
barevný
Stran
36
Cena
22 Kčs
 • Ivan Kucera
  Ivan Kucera mecenáš13.12.2020 06:41Záhadný Spider-Man #13
  Dobré a pôsobivé ukončenie príbehu, ktorý sa začal cliffhangerom na konci zošita č. 12 - čiže Kobra verzus Spidey verzus Dr. Jekyll.
 • Fruitix
  Komix k nahlédnutí zde.
 • mAGiic
  Dokončení sešitu s Hydem a Kobrou a druhý příběh je jenom takové křoví...3*
 • The Genius
  Spider-mana od Semicu prostě nemůžu hodnotit objektivně, je to část mého dětství :)
 • erik
  Hyde je fajn a dlhá chvíľa je...
 • willis
  Ani nevím jestli je v téhle sérii někde uvedený důvod proč vlastně Hyde Kobru tak shání... mám pocit, že jsem to tam nenašel. Jinak jeden z lepších dílů. Hyde je zvíře :)
  Osmistránkový kraťas o nudícím se Parkerovi mně celkem pobavil, teda především protože se vymyká obvyklému stereotypu a vlastně i protože jsem žádný podobný dosud nečet. ( No, pravda je, že vtipný zas tak moc není)
  To, že Cameron připravuje Spidermana, že bude scénárista, režisér a producent v jedné osobě a v roce 93-94 bude film v kinech je informace hodná deníku Daily Buggle.
 • choze
  Všudypřítomný Mister Hyde

  Obsah:
  Spidey uniká s Kobrou před Hydem, ale když Hyde poškodí střešní vodojem a vlna spláchne ze střechy opodál fotícího Lance Bannona, musí Spidey nechat oba zločince běžet a Lance zachránit. Druhé kolo si dají v bytě Kobry, kam Spideyho přivede pavoučí vyhledávač, co podstrčil Kobře a kde zpacifikuje pomstychtivého Hydea a předá Kobru policii.

  Komentář:
  "Pojď, Kobro, nesluší se zírat na chudáka." Vynikající dokončení příběhu o Hydeovi a Kobře. Parádní honička po střechách a celkově jeden z nejvtipnějších Spideyho příběhů. Stern prostě uměl a míval skvělé záporáky (je duchovním otcem mého favorita Hobgoblina). "Zahrajem si na kolotoč? Proč ne, když chceš!"

  Spideyho dlouhá chvíle

  Obsah:
  Jednoho večera se Peter nesnesitelně nudí a zoufale se snaží zabavit.

  Komentář:
  Krátká úsměvná blbina, jakých se už pár objevilo, těžící z kuriózní situace "Spidey ani Peter nemají co na práci". Nevtipná zbytečnost.

  Poznámky:
  Na posledních stránkách najdete vágní článek k Spideyho 30 letému jubileu a zmínku o tom, že James Cameron připravuje jeho filmovou adaptaci. Poprvé se objevuje listárna, honorující všechny otištěné dopisy.
 • Kapis
  Kapis mecenáš25.6.2007 17:25Záhadný Spider-Man #13
  ten se mi líbil
 • Markyz de Sade
  Markyz de Sade22.9.2004 08:52Záhadný Spider-Man #13
  Zase nic moc... MdS
 • Slaine
  Slaine admin13.9.2004 16:31Záhadný Spider-Man #13
  Semicovský Spider-mani jsou klasika, sice barvy a překlad byly celkem mizerný - např. překlady jmen - Kingpin - Srdcový Král, Hobgoblin - Zlý duch (a někdy se dokonce objevovalo Mátoha... do dnes jsem nepochopil proč), ale byl to první a nejvýdržnější sešitovej Spider-man u nás a to se cení.
6153
Četl/a (27)
2scha, 81splinter, Cemino, emanek, erik, Final, house192, Ivan Kucera, J.Connor, Kapis, Keno, Killingjoke, Kiwi1902, Knuckless, Laik, Lawer de Sanctis, mAGiic, mart.in, mineralk, robertsedmik, SHORTY, Slaine, tacmud, the.kasztan, Tyfus, vita, vranakx
(126)
2scha, 5555, 665+1, 81splinter, adam.ra, afri, Alfi, arnecht, Avian, Azbest, AZTeck, bboorreekk, BeeSee, Black Bro, yo, blackJag, bobo666_2005, Braindead, BreakingAway, burzum, Cassidy, Celestius, Cemino, chalmovsky, chauvesouris, choze, Corvus, CSE_AC/DC, danyno76, Dinik, doophy, DracoAn, emanek, Erich, erik, fel68, filemon, Final, Financ, FrAnK, Frizer, Fruitix, fubong, gocatgo, goodspeed, grinder, Hamichal, Hauzina, HELLEIA, holubdema, house192, Hulik, imro, invape, J.Connor, Jane, JindrasT, k009, Kabukiman, Kapis, KdG, Keno, killermarf, Kiwi1902, Knuckless, krvinka56, Laik, Lawer de Sanctis, Lobok257, lokeren7777, Markyz de Sade, mart.in, Marvin, Masinfira, matrosh, MB, merhyx, mikado, MIKER65, Milo_Harwey, mineralk, Miriyak, moiqpiom, morbi, morbn, Nightmare, Odal , oru, pechna, pennywise, Poseidon1978, Radowan, Raikou, RainDamage, Redlum, Ricarderon, robertsedmik, Rocksteady147, Saiffer, saja, Samurai-Jack, SHORTY, shyANDROID, Skot, Slaine, Slávek, sleepless, Spider-man, stanleystar, tacmud, The Genius, the.kasztan, Tialster, Toe, trudoš, tulipstros, Tyfus, Viking, vita, vranakx, willis, xintax, yogi, Zajo original, Zdendy, zdennanek, Zíďas
Chce (8)
123456, Benji, Fugas, jankie, komiksák13, Maty48, Netorack, RaptoR
Nabízí (2)
arnecht, pechna