ABC speciál - podzim 2008
Ringier ČR1. vydání 2008série ABC speciál 13/13
4.4
...
Kultovní komiksy z ABC

Příhody Malého boha - Vlastislav Toman, František Kobík
Příchod bohů - Vlastislav Toman, František Kobík
Kruanova dobrodružství - Vlastislav Toman, František Kobík
Vzpoura mozku - Václav Šorel, František Kobík

Scénář
Václav Šorel, Vlastislav Toman (Vlastimil Kočák)
Art
František Kobík
Obálka
Jakub Požár
Redakce
Miroslava Volfová
Žánry
dobrodružný, sci-fi
ISBN/ISSN
ISSN 0322-9580
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
215 x 285 mm
Hmotnost
374 g
Tisk
barevný
Stran
120
Původní cena
89 Kč
Dvě legendy komiksové, dvě legendy scénáristické a jeden kreslířský bůh. Těch komiksových legend z časopisu ABC je samozřejmě více, ale první trilogie ze Žluté planety a Vzpoura mozků patří bezesporu k těm nejlepším. Tahle komiksová lahůdka za 89,- Kč nemá žádnou slabinu.
Pěkná edice a dobré na první seznámení se s komiksy z ABC a nejen to, i na seznámení se s českými komiksy. Dnes se už takové komiksy nedělají a možná by se mělo začít. Cena lidová a přišla na trh v dobrý čas.
Nějak nevím, kolik mám dát. Komiksy jsou za plnej počet, o tom žádná. Cena je naprosto luxusní, ale nějak jsem nepochopil vydavatelský záměr. Možná to beru moc subjektivně, když mi přijde, ža pamětník to má v originále či ve Velké knize komiksů a mládež to nezajímá. Ale třeba se pletu a nějakou mládež to zajímá a ne všichni pamětníci předešlá vydání vlastní...
Ano, je to opravdu skvělé že ABC udělalo tento komixový speciál (takové speciály by mohly vycházet celý rok)
Za tenhle komix vděčím jednomu prima človíčkovi a hodnocení? K tomu není co dodat, suprová cena, perfektní papír, příběhy jsou již kultovní, ani se snad nemusím rozepisovat...:) jedno procento za obálku která kdyby byla ta co je s tím obrázkem na zadní straně, tak by to bylo neskutečný..:) ale apon zezadu je na co koukat!:) takže díky ABC že udělal pro dnešní generaci 2008/2009 takovýhle skvělý počin..:)
Parádní věc a hlavně skvělá cena. 90 korun za 120 barevných stran je fakt skvělé. Ke komiksům se ani vyjadřovat nebudu, prostě nestárnoucí klasika. Snad jen ta obálka mohla být lepší.
jojo, nejlepší kusy z abíček, které mám v docela hadrácké formě ve speciálu 85 a 87 + Kruanovu cestu vystřihanou z (myslím) 33. ročníků mladých techniků a přírodovědců;-). Celé v barvě, hrubé, za ty prachy parádička, teď ještě chci Galaxii a Ztracený svět.
Klasika. Čistá a neředěná. A 120 plnobarevných stránek za 89Kč? Bomba!Holt žádná práva za otisknutí.:-) A obálku mohli vymyslet lepší, ale to už je nepatrná chybka. A tady rozhoduje obsah!
231422
Četl/a (54)
2Hitman3, 2scha, Alfred, Alikkk, autokineton, Blackhand47XD, Carnage, cybern, Darth Raelchi, davidek, Draco nobilis, emanek, Fananek, Final, flipflop, Fry, Goldfinch, Grrr, guseppe, holubdema, hypermlok, invape, J.Connor, James, jankie, Jestrab2, jiskra, Joshua_T, Kapis, Kerbellos, Le Porello, Lobok257, Mamut12, mart.in, Marty_von_Shit, mineralk, monty.cl, NecRoman, Norri, Poniczech, RaptoR, RedButton, robert.hladil, robertsedmik, Sagikkun, Satan__666, spagr, start05, tacmud, Ukko, Velkej šéf, vrazdinek, Zdendy, zgrywus
(145)
007, 2Hitman3, 2scha, 5555, adam.ra, Aerchel, Alfred, Alikkk, aphonia, asgardpepa, Ashek, autokineton, Azbest, AZTeck, barthez, barydave, BeeSee, Benji, birkoff13, Black Bro, yo, Blackhand47XD, blackJag, Bob, Braindead, brkowycz, Carnage, chobotnička, Corvus, Crics, CSE_AC/DC, cybern, DAN478, danyno76, davidek, DAxik, denny, Devilek, Dinik, disclose, Don Carlos, doophy, Draco nobilis, Dzoglik, emanek, Fananek, fel68, felis, Final, Fox01, Fry, fubong, gocatgo, Goldfinch, goodspeed, grinder, Grrr, Grynca, guseppe, hanzzo, hedgehog, herrman, holubdema, Honza R., horaczhlinska, Hulik, hypermlok, ikshorm, invape, J.Connor, James, jankie, Jestrab2, JindrasT, jiskra, jjjirik, Joshua_T, kamil, Kapis, KdG, Kerbellos, Kjon, komik.sx, krvinka56, kucik, Le Porello, Lobok257, Lojza, Londo, Luigi, Mamut12, Mankin, Markyz de Sade, mart.in, Marty_von_Shit, mcleek, merhyx, mikado, MIKER65, mineralk, Mleako, monty.cl, morlum, MP, NecRoman, Netorack, Neutrino, Nightmare, Norri, Odal , pacient, pata, pavel, pechna, pk123x, Poniczech, PP, R3d, RainDamage, RaptoR, robertsedmik, Sagikkun, SASAN_KING, Satan__666, Scarecrow, Skot, Slaine, sleepless, spagr, Spider-man, start05, tacmud, tamtu, tertr556, tulipstros, Ukko, vasek, Velkej šéf, vranakx, vrazdinek, willis, Wiruss, xintax, yogi, Zdendy, zgrywus
Chce (6)
deefha, delsemela, Jesse, kolokolo, muflon, N.A.S.A.
Koupí (2)
deefha, delsemela
Prodá (3)
Grrr, Londo, quardok