Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
Velkolepý návrat do Pajanské říše!

Série Okko — odehrávající se ve fantasy světě Pajanské říše, vytvořeném podle vzoru středověkého Japonska se všemi jeho tradicemi, vládci, démony a běsy — vstupuje s Cyklem vzduchu do své třetí pětiny. Potulný rónin Okko je pověřen úkolem zachránit démony trýzněnou a chřadnoucí dceru jisté místní vládkyně. To je pro něj hračka… ale je to jen začátek děsivého utkání, které jej i jeho barvitou družinu postaví před protivníka mocnějšího, než na jakého narazili kdy předtím.

Obsahuje původní dvě alba série Okko, vydané nakladatelstvím Delcourt:
Okko #05: Cyklus vzduchu I (Okko #05: Le cycle de l'air I, 2009)
Okko #06: Cyklus vzduchu II (Okko #06: Le cycle de l'air II, 2010)


Scénář
Hub, Emmanuel Michalak
Art
Hub
Barvy
Hub, Sophie Uliana (Li)
Obálka
Hub
Lettering
Josef Ládek
Překlad
Richard Podaný
Redakce
Filip Gotfrid, Jolana Tichá
Žánry
akční, dobrodružný, fantasy, historický
ISBN/ISSN
978-80-7679-401-6 (Crew)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
190 x 260 x 6 mm
Tisk
barevný
Váha
350 g
Stran
100
Cena
299 Kč
Originál
Okko #05: Le cycle de l'air I, Okko #06: Le cycle de l'air II (Delcourt (Terres de Légendes), 2009, 2010)
 • Good Games
  Good Games mecenáš17.9. 20:56Modrá Crew #29 - Okko: Cyklus vzduchu
  Nové Okko prináša znovu kvalitný a napínavý príbeh so skvelou kresbou. Veľmi ma táto séria zo stredovekého fantasy Japonska baví a pevne dúfam, že sa dočkáme nasledujúceho dielu skôr ako za tri roky. Ak máte radi Zaklínača, myslím si, že Okko by vás malo baviť. Tentokrát čaká na rónina Okka a jeho družinu veľmi silný súper, ktorý nepozná zľutovanie a celkovo má príbeh skvelú gradáciu. =►Celá recenzia◄=
 • Darth Raelchi
  Darth Raelchi mecenáš14.9. 15:50Modrá Crew #29 - Okko: Cyklus vzduchu
  Ještě větší blbost než předchozí cyklus. Přijde mi, že se tam jen mlátí a mlátí hubou. Pseudopokud o oduševnělost současného jako by samuraje s přesahem do svého vlastního světa, hmm, ne. Jediné, co mě bavilo, byla kresba.
 • faster86
  Ze začátku jsem byl takový nějaký vlažný, ale od třetí třetiny prvního sešitu se začal děj hýbat příjemným tempem dopředu a tohle Okko mě bavilo. Jediné co bych asi vytknul je kresba která je hezká, což o to, jen v některých panelech jsem naprosto nechápal na co se to dívám.... Zlatý A4 formát, tady bych to fakt ocenil.
 • p3tris
  Když je Okko najat, aby vyléčil prokletí mladé šlechtičny, vypadá to jako snadný úkol, který vyřeší pár modliteb mnicha Nošina. Jenže skupině je na stopě nejen mladý ronin, kterému jako dítěti zabil Okko otce, ale hlavně neporazitelný válečník v magickém brnění bunraku. Ten chce mezi své trofeje umístit i Nabutovu rudou masku. Aby k tomu nedošlo, musí se mu postavit, i přes obrovské oběti, celá skupina. To je příběh, na který vzpomíná starý mnich Tikku během toho, když se svým mladým učedníkem pouštějí draka. A znovu je to napínavá jízda od začátku do konce, ve které si nemůžeme být jistí osudem žádné z postav, ani tím, kam bude dále směřovat. Vynikající kresba dojem jenom umocňuje.
 • louza
  Další příběh z cyklu Okko se odehrává na domovském ostrově, kde je hlavní hrdina v roli vymítače pozván do šlechtického paláce. Věci se ale mírně zkomplikují... A ne moc zajímavým způsobem. Celá kniha kromě drobné podzápletky či dvou je prostě jen několika stupňový boss fight. Pořád to funguje, pořád je to krásně nakreslené, ale nějak mě to moc nebavilo to číst. chtělo by to více validního děje.