Profil pro sdílenou sbírku. Takže když zrovna píšu jako slovenská žena, tak to není rozdvojením osobnosti.
 • valon
  Přijemná záležitost, jenom ne úplně vhodná pro cílovku, co už má všechno doma, protože většina toho vyšla někde jinde. S oběma přimhouřenýma očima je to na 4 hvězdy a jedna extra čistě, aby DR praskla cévka.
 • valon
  valon30.11. 14:41Zázraky
  Ono to bude spíš někde jinde. Přece jenom Crew se snaží nacpat do paperbacků, co jenom jde, ať má cenu co nejníž a co nejširší katalog (zrovna legendy jsou výjimka, že to je cíleno víc na sběratele), zatímco velká část konkurence jede spíš na tu sběratelskou notu nebo to cpou do pevné, aby lidi měli v rukách něco pěkného, když už za to dají takové peníze.
 • valon
  valon25.11. 10:06Ruddy
  Jestli se nepletu, tak to sedí s papírem, na kterém to vyšlo v původním paperbacku. Byť jsem je zatím nedal doslova vedle sebe, ale na první pohled mi to tak přišlo.
 • valon
  Obálka se mi líbí, jenom škoda toho bílého pruhu na boku, který pak nesedí s prvním vydáním. Jinak plná spokojenost :)
 • valon
  Buď na dalším conu, kde bude Černodan nebo se ozvat přímo jemu :)
 • valon
  valon2.5.2021 15:34Přístav Země / Zatmění
  Walome: Na zdraví! :)
 • valon
  valon29.4.2021 08:38Přístav Země / Zatmění
  Fimi: To bych je asi potom poprosil o opravu na jejich straně. Sami MB tě totiž ve videu nazývájí externím spolupracovníkem, který pro ně sonduje trh, protože nebyla full-time práce, kterou by ti jinak rádi dali. Což můžeme potom dál slovíčkařit, ale pořád k nim máš blíž než naprostá většina jiných diskutujících, ať už tady nebo na facebooku.
  S tou tiskárnou je to z jejich strany pomalu jak ruská dezinformační kampaň, řekli toho tolik, že se pravdy člověk nedokope ani sbíječkou. Takže tam to asi nemá cenu dál debatovat.
 • valon
  valon29.4.2021 08:17Přístav Země / Zatmění
  Fimi: Já si naprosto upřímně myslím, že kdyby si na začátku dal cyboy realistické cíle a nesliboval nesmyslné termíny, tak se nic z tohohle stát nemuselo. Protože v realistickém plánu by bylo místo na to, že se po cestě něco pokazí a nebylo by potřeba hledat viníky z venčí.
  Ad tiskárna, já věřím, že špatně spočítali na konci ten přebal. Což se může stát a taky to vypadá, že udělali co mohli pro to, aby se to napravilo. Navzdory tomu, že se po nich kopalo už po cestě s důvody, které jsou přinejlepším pochybné. Jo, a mimochodem, co vím tak minimálně jeden velký nakladatel je pořád využívá a zatím jsem je neslyšel na ně nadávat ani jednou.
  Taky nevím, proc píšeš, že se nechceš MB zastávat. Vždyť jsi u toho projektu od začátku. Byl jsi první kdo o tom informoval na sockách. A když už nebránit projekt ke kterému, byť oficiálně jako externí spolupracovník, patříš tak nevím koho jiného bránit.
 • valon
  valon29.4.2021 07:28Přístav Země / Zatmění
  Fimi: Já si nemůžu pomoct, ale co tak čtu, tak to není o množství komunikace, ale o jejím stylu.
  To, že byli původně dva a teď je jeden nemá nic společného s tím, že co vyjádření, to svalení viny na kohokoliv jiného nebo brek nad množstvím haterů (přiznám se, nepočítal jsem to, ale i na fb mi přijde, že podporovatelů je pořád o nějaký ten chlup víc, jenom nejsou tak hlasití a hateři tam nechodí nadávat jako spíš ukazovat na to, že jim něco někde nesedí a fanoušci docela rychle přejdou do útoku proti nim). A fakt mi nesedí tohle posazení se do role oběti u někoho, kdo něco slíbil, podcenil vlastní síly a od té chvíle všechno řeší kopáním kolem sebe. Být tam nějaká pokora, tak se celá diskuze okolo tohohle komiksu táhne úplně jiným směrem.
  Nemluvě o tom, že ať se dívám, jak se dívám, tak Karel není napsaný v překladu, není napsaný v redakci a vlastně ani nikde jinde. Takže na to vlastně byl jenom jeden člověk už od začátku.
 • valon
  valon28.4.2021 18:57Přístav Země / Zatmění
  cyboy: V KN nikdy nebyl a není nikdo, kdo by se jmenoval Radek. A nic se tam neuvařilo. O těch číslech se mluvilo dávno před nějakým KN videem, na facebooku. Když na ne úplně plynulém průběhu HitHit projektu najednou během chvíle přibudou objednávky na několik desítek kusů - to bylo snad 40x dvojobjednávka nebo něco podobného - tak to vzbudí otázky a dohady. Jako člověk, co sám nahodně přisuzuje lidem příslušnost k projektům a účast na investigacích asi pochopíš, že lidé hledají odpovědi i tam, kde být nemusí.
 • valon
  valon28.4.2021 11:14Přístav Země / Zatmění
  Co se to právě stalo? Vždyť je to normální recenze, normální ohodnocení nové knížky. Bude teď pan Štěpánek volat všem, kdo si tu knihu koupili, aby sem raději nic nepsali? Nebo jenom v těch případech, kdy má máslo na hlavě, protože proč by kdokoliv komukoliv volal kvůli něčemu takovému, když je přece všechno v pořádku a každý si tu stojí za svými slovy? Je tohle ještě realita?
 • valon
  valon26.4.2021 00:25Přístav Země / Zatmění
  Nějak jsem po těch slibech čekal něco blízkého kolosálce od CC. Ale tohle je velikostí taková o kousíček větší Zpráva pro Adolfa.
 • valon
  valon22.11. 15:00Povinná četba
  Norri: Já to zatím nedočetl, protože nám doma uniklo, že poslední část vyšla jenom jako knížka (brali jsme to v sešitech kvůli ženině posedlosti Wardem a oni se na ně vykašlali s desátým číslem) a byl to takový průměr. Na to, co se tam rozjíždělo tam byl docela malý prostor, ale třeba se jim to nakonec povedlo ukočírovat. Ale to zjistím až později, ten poslední book jsme zjistili až včera, tak chvíli potrvá než bude doma. Ten rok to určitě byl slabší ze zářezů na Eisnerech.
 • valon
  valon21.11. 19:39Sběratelský klub
  Tak zrovna Sentient mohl klidně zůstat nepřeložený název, ale co naděláme, že jo :)
 • valon
  valon15.11. 17:16Sběratelský klub
  Nečíslované CC nahlašuje policii, protože jsou to kradené kusy, takže tam je to nákup na dobu dočasnou, pokud si toho všimnou :)
 • valon
  valon23.8. 09:53Nakupujeme venku
  V rámci Black Labelu šlo udělat hodně, hodně líp, ale není to nejzbytečnější věc, co tam vyšla :)
 • valon
  valon12.8. 11:31Publicistika
  Já se k tomu s klidem přihlásím. Sice to není doslova, že bych si jenom plnil knihovnu, ale prostě když něco vidím, tak to hodně často beru i s vědomím, že to házím na konec seznamu k přečtení, který je skoro nulová šance, že kdy umořím. Ale kdyby se náhodou podařilo, tak je to doma a v pořadí :D
 • valon
  valon4.8. 11:12Art
  Já začal dinosaurama a za ty peníze za jaké má Zajíce nešlo odolat a stalo se z toho sběratelství :)
 • valon
  valon2.7. 14:35Sběratelský klub
  Komentář z Crewního fb, aby se to konečně rozseklo:
  "Tady máme na výběr ze dvou ne zrovna ideálních řešení. Pokud knihy budeme balit, nikdo se do nich nebude moci podívat - což zvláště u takovýchto grafických parádiček fakt zamrzí. Pokud knihy nebudeme balit, budou se nám z knihkupectví vracet víc poškozené a míň prodejné. Kam se na to hrabe Žofie se svou volbou. Nakonec jsme se ale rozhodli spíš obětovat nějaké kusy, co se v knihkupectví očtou, na úkor toho, že se lidi budou moci podívat dovnitř, nebudou mít pocit, že si kupují zajíce v pytli.. a budou ohromeni kresbou. Při posílání to balíme dost důkladně, takže by se to nemělo ničit."
 • valon
  valon1.7. 15:47Publicistika
  Já bych tam určitě viděl promítnutí zdražení, přece jenom to vypadá, že to počítají na peníze a ne úplně kusy. Takže dražší komiksy zvýšily množství utracených peněz. Taky bych přičetl, že se začaly znovu otvírat obchody a víc se vydávalo než v covidroce předtím a lidi měli našetřeno. A když vidím, jak velkou část tam tvoří graphic novels, tak lidi očividně uvítali zvýšený počet uzavřených příběhů, co nepotřebují mít načteno. Ale jsou to jenom moje odhady, takže to ničím nepodložím :)
 • valon
  valon30.6. 10:48Sběratelský klub
  DR: Rozkošné, čumáčku. Nikdo mě neplatí, svým postojem k CC se nijak netajím (nic od nich doma nemám), ale ten váš pravidelný útočný hip-hop mi taky po chuti není. Stejně jako tvůj (a cyboův a dinikův) vztah k nim není taky žádným tajemstvím. Potřebuješ sem naházet screeny, jak jste se proti nim rozjeli se cyboem v minulosti a pak se zbaběle promazali? Potřebuješ vytáhnout všechny ty kopanečky a šťouchance, co jsi kde přihodil, když to šlo? Chápu to, nejsi fanoušek. Ale aspoň nepředstírej a nevymýšlej placené práce pro někoho, kdo už tě prostě jenom má plné zuby jako člověka :)
 • valon
  valon30.6. 10:40Sběratelský klub
  DR: Organizovat tohle někdo, kdo nemá s CC osobní vendettu, tak bych se ti asi smál míň. Takhle se ti směju moc.
 • valon
  Shpeckk: Však jasně, jenom tady to došlo do toho extrému, že musíš toho kamaráda rovnou dohodit - musí dát follow. Což když si někdo nabírá lidi takhle hloupě, to už je lepší ten komiks prodat a ty fanoušky si nakoupit z Asie :)
 • valon
  valon8.6. 17:19Pindárna
  Argo nabízí tu slevu oproti tomu, že si s knížkou přijdete na centrálu. Tam to nedokážu chápat jinak než že to bude z plné ceny, protože tam nebudou vydávat e-shop objednávky. A kdyby to tak mysleli, tak to velmi rychle napíšou, aby zastavili na facebooku tu vlnu komentářů, co jim to za tuhle neslevu dali sežrat :)
 • valon
  valon6.6. 19:46Pindárna
  Zkus comic.sk nebo herocomics.cz, oba prodávají sešitovky, občas zvládnou i zpětně :)
 • valon
  valon5.6. 16:03Pindárna
  Norri: Jedna je teď za 1000 na fb burze, bez vlepeného sešitu, co jsem zahlédl :)
 • valon
  valon5.6. 15:52Pindárna
  Taky bych si dovolil poslední, abych nebyl případně za kecala bez důkazu, jeden archivní.
  Screenshot ze stránek Arga k jejich prvnímu dotisku (viz. poslední řádek a cena). Ano, nové vydání tehdy mělo být ještě dražší než první. Vydrželo to tam pár hodin než to sundali, příspěvek na fb smazali a na přímou otázku reagovali, že se to tam dostalo omylem a případný dotisk v tu dobu nebyl prý plánován.
 • valon
  valon5.6. 10:56Pindárna
  Kdykoliv se na fb stránkách Argokomiks objevil něco k Neonomiconu, tak se našel někdo, kdo se přišel zeptat, jestli dotisknou Providence. Poprvé ještě psali, že to není v plánu. Pokaždé potom už to rovnou ignorovali. Ten dotisk mimojiné už jednou měli v edičáku, dostali vlnu hejtu, edičák se upravil a příspěvek s tím zmizel, aby nebudil emoce a zase se najelo na to, že “dotisk nebude”. A pak se to vyřešilo, jak se to vyřešilo teď :)
 • valon
  valon4.6. 21:08Pindárna
  Gmork: Díky za info :)
 • valon
  valon4.6. 20:57Pindárna
  Je někde info v jakém nákladu Poláci jedou? Protože jak je slušná část věcí u komiksů pevná cena nehledě na kusy (práva, překlad, zaměstnanci) a i s větším nákladem dají tiskárny lepší cenu, tak to udělá docela dost :)
 • valon
  valon4.6. 15:10Pindárna
  Sorry, to že si chci koupit knížku bez chyb fakt nebudu brát jako sběratelství nebo že jsem jakkoliv rozmlsaný a umrčený. Koupit si věc, která je v pořádku a bez chyb je něco, co očekávám od každého normálního nákupu. Tuplem, když přijdu do kamenného obchodu, kde si koupím knížku zatavenou ve fólii bez jakéhokoliv varování, že je vevnitř něco v nepořádku.
 • valon
  valon4.6. 07:37Pindárna
  Já bych asi zase rád žil ve světě, kde se jako dospělé zachová vydavatelství a když udělá chybu, tak ji napraví a nejde do televize vyprávět o světovém unikátu :)
 • valon
  valon3.6. 16:31Pindárna
  Právěže ano, proto ta chuť ji poslat znovu ven :)
 • valon
  valon3.6. 15:51Pindárna
  Tak tam není moc velkým tajemstvím, že Argo už chvíli hledalo způsob, jak to znova dostat ven, ale když naposled zkusili dát normální dotisk do svého plánu, tak se kolem toho strhl online docela backlash a dotisk z plánu zase zmizel. Tak je super, že se Argo přece jenom nažere a vyhlo se problémům s dotiskem :)
 • valon
  valon21.5. 08:19Pindárna
  Alfi: Klidně ;)
  Milo: Mám to stejně. Nemám kvůli tomu jedinou CC knihu doma, že nejsem fanoušek jejich zásahů do originální kresby :)
 • valon
  valon19.5. 20:22Sběratelský klub
  Crew má několik slev, které se postupně nasbírají podle utracených peněz až na konečných 25% a jsou už napořád. Jenom to není automaticky, ale nastavují to manuálně (teda tak to bylo dřív, možná se to s novým eshopem změnilo), tak je lepší si to hlídat a ozvat se když tak :)
  Já to nasbíral přes pravidelný nákup novinek s 20% slevou a jsem spokojený, je to taková příjemná jistota místo nahánění kde je zrovna co levnější :)
 • valon
  valon18.5. 17:24Filmový a hudební klub
  On ten film byl plánovaný původně ještě před NWH a před Lokim a měl působit čistě jako úvod do multiverz, proto to teď působí tak prázdně. Je to čistě rozestavění figurek a naznačení věcí budoucích (modří už vědí), což je rozhodně škoda a nijak to ten film neomlouvá, jenom je to vysvětlení proč to tak je. Jinak kamarád, co je hluboko zažraný v lore, tak si tam pochvaloval hodně věcí, takže paradoxně na sečtené fanoušky, co snížili očekáváni na nula, tak to fungovalo dobře :)
 • valon
  valon27.4. 12:41Srazy, cony, festivaly
  V jednom z videí Crwe. 25. výročí, tak tedy 25.6.
 • valon
  valon25.4. 23:15Pindárna
  To není o podrazu na spotřebitele, ale čistě a jednoduše o tom, že půlku ceny z komiksu sežere distribuce. CC to prodává napřímo místo přes distribuci a tak ty procenta sleví. Když to do té distribuce pošlou, tak je slevit nemůžou a sleví si prodejce kolik chce.
 • valon
  valon25.4. 11:20Pindárna
  Pozor na to. Přes všechno počáteční defenzívu a několik dlouhých hádek na facebooku, bylo desatero už chvíli zpátky změněno, aby z něj zmizely útoky na konkurenci :)
 • valon
  valon25.4. 11:14Pindárna
  Radku, to je zbytečný boj s větrnými mlýny. Vždyť kluci založili celé vydavatelství kvůli tomu, že CC se netrefovalo do jejich vkusu a aby ukázali, že v kvalitním formátu jdou ty knížky vydávat levněji. Polských cen jsme se zatím od nich nedočkali, ale snad časem :)
 • valon
  valon11.3. 14:36Sběratelský klub
  Ter: To se jim stává často. Přes Vánoce jsem tam takhle našel Monsters, které na e-shopu nepřiznávali :D
 • valon
  valon7.3. 21:39Srazy, cony, festivaly
  Jediný letošní den, kdy nemůžu, welp, čekal jsem to :D
 • valon
  valon24.2. 14:03Publicistika
  Zack: Fair enough, počítáme s vydáním během března, tak pak snad :)
 • valon
  valon24.2. 13:27Publicistika
  Zack: Taky jsme si vlastní ceny udělali a teď pomalu, ale jistě pracujeme na jejich uvedení online, takže věřím, že tady v debatě už můžu rýpat do čeho chci :))

  Ale k té Muriel, už jsem do toho šťouchal na fb, když tam tomu Mandys dělal reklamu a odpovědi byly spíš, že to tak je proto, že to tak je, než že by mi něco vysvětlily. Ale tak to holt dopadá, když se dělá cena pro cenu a obhájení existence akademie než pro jakýkoliv jiný cíl. Nebo tedy přesněji, když to tak zvenčí vypadá, protože víc výstupů obyčejný člověk moc nevidí a tenhle jeden výstup je v hodně špatném stavu.
  Těch problémů je tam za mě hned několik. Zbytečně málo nominací. Nemůžete tvrdit, že to děláte, aby se zvýšilo povědomí o českém komiksu a pak tam nominovat 3 věci v každé kategorii, zvlášť když se to např. v těch "hlavních" dost překrývá. To, že letos úplně odignorovali 1984 (ano, jasně Krejčí je zmrd, ale to by se snad nemělo rovnat polibku smrti) je škoda, byť to hlavně mohlo jít za kresbu a tam byl výherce jasný předem (B jako Běžec, kde jsem zase rád, že to vyhrálo jenom za kresbu a ne třeba za komiks, když to těžce balancuje mezi komiksem a ilustrovaným komentářem dění).
  Ten výběr nominací je takový jaký je. Nečekám, že se tam dostane každá kravina, ale většinou ten výběr směrem ven prezentuje zrovna Mandys, který sám je vrcholným představitelem názoru, že existují dva druhy fanoušků, ti artoví a ti comicconoví a že naše světy jsou podle všeho pevně odděleny a u těch nominací to o to víc vyvstává. Zvlášť když do toho člověk nevidí, přijde mu, že se tam pořád protěžují určitá vydavatelství víc než jiná (logicky, když je tu rybníček docela rozdělený), ale pak to v těch překladových kategoriích vyhrávají kousky, kde člověk minimálně vrtí hlavou.
  O samotném předávání škoda mluvit, to je rok od roku horší a čím dřív to zruší úplně a prostě jenom online vyhlásí vítěze, tím líp.
  A nejhorší na tom je celá rozpolcenost. Náš rybníček je zároveň dost velký, aby tu mělo komiksová cena smysl, ale zároveň není tak velký, aby se našlo víc výrazných tvůrců a komiksů celkově, takže je málo nominací, ty jména se dost často opakují a chtě nechtě se tvůrci a porotci navzájem znají, protože se pohybují v jednom prostředí a pak aby se člověk pral s tím, jestli to je ku prospěchu nebo ke škodě. Jestli o to víc prominou nebo právě o to tvrději budou číst a hodnotit.
  Sleduju Muriel už několik let, našel jsem přes ní pár věcí, které bych jinak rozhodně nezkusil a byl jsem jimi potěšen (Singl) nebo se rovnou zamiloval na zbytek života (Traum). Ale neexistuje žádná přidaná hodnota toho živého předávání (a rozhodně ne v takové podobě, v jaké to je teď), ani v nízkém počtu nominací a v tom, co z venku nejde nazvat jinak než zavíráním se v bublině.
 • valon
  valon8.2. 21:57Pindárna
  Jako budu si muset asi začít vybírat, co Vybíral vydá, protože ta kombinace rychlejšího vydávání a vyšší ceny bude docela smrtelná. Ale předražené to fakt nemá, zvlášť když to vydává na vlny a celá ta vlna jde koupit hezky se slevou za jedno poštovné.
 • valon
  valon3.2. 10:36Pindárna
  Fimi: Naštěstí jsem je nabral z BookDepa ještě než tam začaly ty ještě divnější ceny než dřív :)
 • valon
  valon3.2. 08:50Pindárna
  Za mě spíš ten tenčí (40cm) než ten dvojitý Billy. Ten dvojitý se mi prohýbal, když jsem tam naskládal komiksový komplet svého času, tak získal novou roli a komiksy šly do tenčích :)
 • valon
  valon1.2. 12:59Sběratelský klub
  Ter: Je taková drsná a krvavá jednohubka. Když jich člověk přečetl víc, tak to nijak nevybočí ze zajetých kolejí, ale kombinace sněhu a krve je osvědčený model a za jedno přečtení to stojí, byť do knihovny to pořizovat nebudu ani v levnějším anglickém paperbacku :)
 • valon
  valon30.1. 18:09Pindárna
  Billy 40ka se mi neprohýbá ani trochu a ta nastavitelná výška je rozhodně bonus :)
 • valon
  Bomba ale měla slušnou reklamu a hlavně díky grantu srazili cenu fakt nízko, což těm prodejům rozhodně pomohlo. Taky bych si úplně nemyslel, že to tady rozjelo nějakou velkou vlnu zájmu, prostě se to jenom dobře potkalo :)
 • valon
  valon29.1. 15:35Sběratelský klub
  Tak dotisky jsou, jenom ne oficiální :)
 • valon
  valon27.1. 22:42Pindárna
  To aby ji radši zakázali jako už to postihlo Invoke Prejudice, Cleanse, Stone-Throwing Devils, Pradesh Gypsies, Jihad, Imprison a Crusade, které to schytaly buď za jména nebo obrázky nebo kombinaci obojího :)
 • valon
  valon27.1. 12:56Sběratelský klub
  A během covidu a inflace, co se do “investičních komiksů” opřeli i lidé, co o tom neví nic krom toho, že chtějí investovat, jo, to jsou občas teprve zážitky :D
 • valon
  valon27.1. 11:47Sběratelský klub
  Matthew: Pořád jí nabízí, ale neúspěšně a už mu i v komentářích dali najevo, že je to přestřelené :)
 • valon
  valon20.1. 12:33Sběratelský klub
  To by ovšem byla naprostá pecka. Je už železná pravidelnost, že se objevují inzeráty, co si říkají desetitisíce za knížky, co se dají při chvíli čekání a hledání sehnat za polovic a jenom prolinkovávat podobný seznam by fakt pomohlo než se pořád dokola hádat, že ano, na Aukru je ten stejný komiks za 30 tisíc, ale točí se tam neprodaný už půl roku :)
 • valon
  valon18.1. 21:03Sběratelský klub
  U 12ky se dlouhodobě ví, že je špatně dostupná a lidé, co ji aktivně sháněli, tak to potvrzují, že jako jediný díl z celého runu je tenhle zdaleka nejhorší k sehnání. To s tou tiskárnou mám z druhé ruky, ale prý to tehdy bylo tak, že jak byla chyba v tiskárně, tak 12ka nevyšla kdy měla, vyšla až 13ka a 12ka vyšla chvilu po ní a v menším nákladu. Ale to jenom "prodávám, jak jsem nakoupil" :)
 • valon
  valon18.1. 20:10Sběratelský klub
  Cenná je jenom 12ka, byla tehdy porucha v tiskárně a malý náklad a za tu se platí zlatem. Celý zbytek se dá sehnat rozumně, když člověk chvíli počká a hledá :)
 • valon
  valon18.1. 19:35Sběratelský klub
  Jakákoliv přestřelená cena na Aukru má vždycky jednoduché vysvětlení - je to platforma, kde není prostor pro žádnou vysvětlující diskuzi a proto je to ráj pro všechny možné ochcáváče, co rádi píšou “vyprodaná rarita” ke každé jedné věci, co prodávají. Ty ceny jsou tam nesmyslné už dlouho, taky se to za ně prodá max náhodou, když je někdo líný trochu zagooglit nebo nemá přehled. Jako připomínka se vždycky hodí “vyprodané, raritní” Rychlé Šípy, co se tam prodaly za dvojnásob pár dní před dotiskem, který už byl normálně k předobjednání na vícero stránkách.
 • valon
  valon12.1. 15:58Pindárna
  charvos: Ale teprve, že to nasbíralo 10.000 hlasů, ta cesta dál je ještě hodně trnitá s dost nízkou šancí, že to nakonec bude... Ale vypadá to pěkně, takže jestli se to povede, Lego to pak moc nepokazí při změnách a nenacení na prasáckou úroveň, tak se to domů dostane :)
 • valon
  valon19.12.2021 14:44Sběratelský klub
  Na ten jsem zvědav, už proto, že to byly ty 3 žiletky, co vyšly tak blízko u sebe, že to mohl být radši jeden book. Ale doma je to tak jako tak, že jo :D
 • valon
  valon15.12.2021 07:43Sběratelský klub
  Jop, WoW Kronika 1 + 2 teď měly dotisk, na trojku má pár míst předprodej, tak bude mít imho dotisk taky :)
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: 0
Mám: 485 (cca 130504 Kč)
Chci: neveřejné
Sháním: 1 (cca 450 Kč)
Nabízím: 0
Osobní: 0
Sbírka mimo CDB
Četl/a: 0
Mám: 0
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0