Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
Plameny stoupají vysoko společně s nářkem čarodějnice, jež umírá na hranici. Jakmile si Geralt zkusí hledat další práci, začnou ho stíhat znepokojivé obrazy smrtícího pronásledování, které přinášejí zlověstné varování. Když si ho najme bohatý lord na nalezení své údajně unesené dcery, Geralt záhy zjistí, že se nejedná o pouhou záchrannou misi – něco ho pronásleduje, něco uvnitř, něco, čemu nedokáže uniknout…

Obsahuje sešity série The Witcher: Witch's Lament #1-4 (květen 2021 - září 2021)

Scénář
Bartosz Sztybor
Předloha
Andrzej Sapkowski
Art
Vanesa R. Del Rey, John Starr
Ink
Vanesa R. Del Rey
Barvy
Jordie Bellaire
Obálka
Stefan Koidl
Lettering
Josef Ládek
Překlad
Kristina Komárková
Redakce
Filip Gotfrid, Stanislav Komárek
Žánry
fantasy, horor
ISBN/ISSN
978-80-7679-175-6 (Crew)
Vazba
lepená v měkkých deskách (s chlopněmi)
Formát
168 x 258 mm
Tisk
barevný
Váha
340 g
Stran
112
Cena
349 Kč
Originál
The Witcher #06: Witch's Lament (Dark Horse Comics, 2021)
 • George Walker Bush
  George Walker Bush admin17.6. 11:01Zaklínač #06: Nářek čarodějnice
  Zajímavá implementace psychoterapie, otázky potratů a kolektivní viny mužů do fantasy světa Zaklínače, přičemž všechny otázky a problémy zůstávají v určité mlze nejednoznačnosti. Bohužel je to už několik posledních dílů ne zcela hezky nakreslená nuda.

  Celkový dojem: 40%
 • Darth Raelchi
  Darth Raelchi mecenáš4.6. 16:43Zaklínač #06: Nářek čarodějnice
  Co si projizdim Dark Horse, tak to s nimi jde od 10 k 5. Prisli o sve silne kone, ty si ted prevazne uziva Marvel a to, co jim z fransiz zustalo je malo a i to neumi poradne vyuzit. Min a min sesitu, nejake pokusy o experimentovani, pribeh pomalu, abych pohledal lupou, ve finale zklamani. Sem presne zapada tento Zaklinac, ktery ma jeste k tomu necitelnou kresbu. Postavy nerozeznatelne, Geralta, abych taky pohledal, a pribeh je jako o cem? Takove skoky, nejak se to poresilo, nejak se to udelalo. Fakt jde Zaklinac kvalitativne dolu.
 • Dinik
  Zklamání. Hnusně nakreslené a nezachraňuje to ani divný, zmatený příběh.
 • Dinik
  Baatcha: Těšil jsem se na to, o to více jsem byl zklaman. Kdyby byl aspoň ten příběh pecka, ale je to shit komplet celé.
 • karl173
  karl173 mecenáš27.5. 23:12Zaklínač #06: Nářek čarodějnice
  Tak krásná obálka a tak hnusný obsah...
 • Darth Raelchi
  Darth Raelchi mecenáš27.5. 16:38Zaklínač #06: Nářek čarodějnice
  Kdyby tak radši vyšly ty první polské adaptace od Polcha, aspoň bychom dostali mladá zaklínačská léta, která napsal sám Sapkowski spolu s Maciejem Parowskim. Poslední díly DH série nebyly žádná sláva. Vrchol byl za mě ve třetím příběhu.
 • baatcha
  Dinik: Ach jo. Toho jsem se bál. Minulou knihu jsem si velice užil a na tuhle jsem se těšil, protože je od toho samého autora. Nicméně výtvarno v náhledech mi přišlo ultimátně hnusné... Prostě mi k Zaklínačskému komiksu nejlíp sedne kresba á la Mignola. Tak díky za hodnocení, tentokát se bez toho obejdu.