Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
SMEČKA ZKUŠENÝCH PSÍCH STRÁŽCŮ OZNAČOVANÝCH JAKO ČAROPSI se vydává na výpravu s cílem vyčistit pensylvánskou oblast od zdánlivě nesouvisejících nadpřirozených jevů, mezi něž patří kupříkladu ohnivý mlok či hejno zmutovaných číhačů. Postupně však vyjde najevo, že všechny záhadné úkazy vedou kroky hrdinů neodvratně k horské osadě, již obývá skupinka lidí, kteří uctívají záhadného „Krvečara“, jehož přítomnost k sobě přitahuje okultní síly a hrozí tak, že zaplaví Burden Hill novou lavinou zla!

Obsahuje sešity série Beasts of Burden: Wise Dogs and Eldritch Men #1-4 (srpen 2018 - prosinec 2018)

Scénář
Evan Dorkin
Art
Ben Dewey
Ink
Ben Dewey
Barvy
Ben Dewey
Obálka
Ben Dewey
Lettering
Martin Trojan
Překlad
Alexandra Niklíčková
Redakce
Veronika Černá, Radek Chaloupka, Barbara Doe (Warneke), Václav Dort, Tomáš Náprstek, Ladislav Niklíček, Martin Trojan, Milena Vojtková
Žánry
dobrodružný, fantasy, městská fantasy, mytologický
ISBN/ISSN
978-80-7652-063-9 (Comics Centrum)
Vazba
šitá v tvrdých deskách s přebalem
Formát
158 x 239 mm
Tisk
barevný
Váha
467 g
Stran
128
Cena
699 Kč
Originál
Beasts of Burden: Wise Dogs and Eldritch Men (Dark Horse Comics, 2019)
 • faster86
  Já tady u té série mám pochod pocitů při čtení pořád stejný -> ježiš proč tu pičovinu kupuješ -> no není to tak zlé -> pak se ukáže spodní polovina člověka i se střevama, vybuchující hlavy jenž způsobí psí magie, nějak se to rozjede, kniha končí a já si říkám, že je to vlastně příjemné čtení.
 • Darth Raelchi
  Bavilo mě to, ale měl jsem jakýsi pocit, že mi něco chybí, resp. uniká. Často se čaropsi odkazovali na Burden Hill a nedokážu z toho pochopit, jestli je to to, co jsem už četl v knize 1 a 2, nebo je to něco zgruntu nového. Každopádně je to další dílek mozaiky čaropsů, tak proč ne. Pobaví, hraje to dohromady, svět docela drží a je to takové milé povyražení. Mnohem víc se pracuje s celým univerzem než tomu bylo předtím. za mě dobrá práce.
 • George Walker Bush
  Jak jsem pomalu začal mít v oblibě tuhle partičku psů a jejich paranormální svět, tak jsem teď trochu zklamán. Asi se mi líbily více komorní magicko-kriminální duchařské příběhy, nežli les plný magorů, kterých si do té doby zvláštně nikdo nevšiml...

  Celkový dojem. 60%
 • Hanussen
  Tentokrát všechno vyšetřují jen magií prodchnutí čaropsi, ale jedná se opět o zajímavý případ ústící v další čarodějnickou konspiraci. Ke kresbě nemám co dodat, ta je prostě parádní.