Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 3 další ukázky

Koupit
Hubert a Hugo jsou horolezci, které můžete znát ze stránek časopisu Čtyřlístek. Oba mají pro strach uděláno, a ať zamíří kamkoli, dobrodružství si je vždycky najde. Společně s nimi navštívíte záhadná místa, zažijete napětí a odhalíte nejedno tajemství. Chobotnice hrající ping pong, horské příšery, podivuhodná rodinná tajemství, strašidla i mistři zločinu. To vše a ještě více v 11 výpravných komiksových příbězích.

Scénář
Nikkarin
Art
Nikkarin
Barvy
Nikkarin
Obálka
Nikkarin
Lettering
Nikkarin
Redakce
Joachim Dvořák
Žánry
dětský, dobrodružný, humorný
ISBN/ISSN
978-80-88378-07-5 (Labyrint)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
190 x 250 mm
Tisk
barevný
Váha
4 g
Stran
104
Cena
295 Kč
  • Good Games
    Good Games14.7. 01:06Hubert & Hugo
    Hubert & Hugo sú hravé príbehy dvoch horolezcov, ktorí navštevujú rozličné miesta po svete a zažívajú vtipné dobrodružstvá. Jedná sa o zborník príbehov, ktoré vychádzali v Čtyřlístku a ak hľadáte príjemné uvoľnené čítanie, Hubert & Hugo potešia ako malých, tak aj veľkých čitateľov. Pre deti je tu milá kresba, uvoľnený humor a pre tých starších je tu množstvo popkultúrnych odkazov.=►Celá recenzia◄=
  • Hanussen
    Hanussen mecenáš8.6. 13:55Hubert & Hugo
    Klasický Nikkarin v nejlepší formě. Čtyřlístek už moc nesleduju, ale Hubert a Hugo mě díky svému autorovi zaujal. Otec Hubert se synem Hugem zažívají podivuhodná dobrodružství na horách, v cizině i v deskové hře a vše je proloženo Nikkarinovým typickým humorem a samozřejmě zpracováno jeho úžasnou kresbou. Kniha nese číslici jedna, tak doufám, že se v budoucnu dočkáme knižního vydání i dalších příběhů.
42