Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
Věci, které byly připravovány a naznačovány v minulých dvou knihách, teď vystupují na povrch… spolu se zrádcem v týmu, nebezpečným soupeřem z minulosti, mimozemským zabijákem, znovuzrozeným klubem Hellfire a dalšími hrozbami. Do toho se Emma Frostová začíná chovat značně podivně a ohrožovat celý tým. A rozpadá se nejen tým, ale i psychika jednotlivých hrdinů. Co se stane, když přijdou o svou osobnost?

Dočkáte se i odhalení mutanta, jehož osudem je zničení Breakworldu! Kdo to je… a podaří se ho zastavit?

Obsahuje sešity série Astonishing X-Men #13-18 (únor 2006 - listopad 2006)

Scénář
Joss Whedon
Art
John Cassaday
Ink
John Cassaday
Barvy
Laura DePuy Martin
Obálka
John Cassaday, Laura DePuy Martin
Lettering
Jakub D. Kočí
Překlad
Jiří Pavlovský
Redakce
Filip Gotfrid, Andrea Nekvapilová
Žánry
akční, superhrdinský
ISBN/ISSN
978-80-7449-909-8 (CREW)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
168 x 258 mm
Tisk
barevný
Váha
418 g
Stran
152
Cena
379 Kč
Originál
Astonishing X-Men #03: Torn (Marvel Comics, 2007)
 • Ivan Kucera
  Ivan Kucera mecenáš22.10.2023 08:09Astonishing X-Men #03: Rozervaní
  „Kdo je ta holka?“ – „Negasonic Teenage Warhead“.“ – „Páni. Vážně nám docházejí jména.“ No... tak nič. Do Whedonovho x-menovského runu som skočil ako nevinné teliatko po hlave do gigantického mlynčeka na mäso, nemajúc tušenia, o čo pôjde. Po prvej časti som dospel k logickému (?) záveru, že štvordielna sága bude pojednávať o lieku na mutanstvo. Logika však nie vždy platí a táto moja viera sa ukázala byť žiaľ naivnou. Žiaľ z dôvodu, že nápad s vakcínou je geniálny a dal by sa z neho vytrieskať strhujúci, tragický príbeh. To sa ale nestalo. Nechcem síce plakať nad rozliatym mliekom, čiže by som to bol ochotný prehrýzť. Problém je, že Whedonovmu príbehu chýba jasný smer a ucelenosť. Skáče raz sem, raz tam a áno, postavy má Joss v malíčku a sú božské, klape to medzi nimi, majú skvelú chémiu i hlášky, ale chýba hrozba, ktorá by bola napínavá a súvislá zápletka, ktorá by nás dostala. Je tu mimozemská hrozba, je tu Klub Hellfire (ktorý ma pravdupovediac nepresvedčil), do toho Nick Fury a „vesmírny SHIELD“, vakcína i pnutie medzi členmi tímu a tentokrát i zábavné narábanie s „prevratom“ ich osobností, je toho skrátka veľa, ale ako vravím: chýba tomu jednotný háv. Whedon skáče od jedného nápadu k tretiu, potom sa vráti a predstaví nám nápad č. 2 a do toho vybavuje kopec iných vecí, ako pani, ktorá došla v sobotu ráno na trh a nakúpila čo chcela a keď povedala „dovidenia“, tak si spomenula, že má vo vrecku ešte druhý zoznam a tak sa vrátila a všetko začalo odznova.
 • MEGA
  Zatím nejšílenější díl. Whedon zde místy jde naprosto přes čáru a nebojí se využívat šílených superhrdinských prvků. Komiks mě moc bavil a nikdy jsem netušil, co čekat na další stránce. To je zároveň nevýhoda, protože vážné a komické prvky se zde místy dřou. Cyclops a Kitty Pride zde září. Celkově Whedon zvládá psaní všech postav opravdu bravurně, pokud zrovna nejsou ovládání někým jiným, což místy působí jako příběhová berlička. Kresba je jako u předchozích dílů úžasná.
 • mearez
  Tenhle díl se mi líbil. Co říct, prostě pokračování Whedonovo runu. Čekejte podobný výstřední nápady. Mě se to hodně líbilo, za mě 4*.
 • cyboy
  cyboy mecenáš12.9.2020 07:52Astonishing X-Men #03: Rozervaní
  Tak tohle jsem si vazne "uzil". Po docteni jsem chvili premyslel ceho jsem byl prave svedkem, ale radeji jsem s tim rychle prestal, abych neobetoval i posledni zbyvajici mozkove bunky.
  60%
101410
Četl/a (60)
Alfred, Azalin, Benny, calvin10, Cemino, charvos, chuckboris, Craxx, cyboy, dajik, dcpatr , Georgíno J., Goldfinch, IndyP, invape, Ivan Kucera, jh666, jiskra, Joshua_T, Kaaos, kendor007, Keno, kindanerd, Knowho/Wullcann38, Lachvos, lacoste, Ladinek82, lantan1, listr, Martinb, me, mearez, MEGA, Mercurio, mineralk, MP, Mr. Baboon, namdnas, opytz, Osimchin, pearlxjam, perak, Petr, petrSF, radimisko, S313, schefik, Sikk, Spacecore, Spike, SteveCZ, terrordemon, Tomski, Tony TwoDee, trudoš, TZcomics, VskPrzk, Zbysek2410, zgrywus, zlejzmrd
(101)
2scha, Alfi, Alfred, Badgu.y1902, Benny, bidlo10, blackJag, bmc75, calvin10, Caylen-Tor, Cemino, charvos, chuckboris, Craxx, CSE_AC/DC, cyboy, Dali, dcpatr , Deckard, DKoscik, Ejdý1, Elnie, Filip123, Fox01, Georgíno J., Goldfinch, hellblazer, herbert, hugosnowden, IndyP, invape, Ivan Kucera, James, jh666, jiskra, Joshua_T, Kaaos, kapicka, kendor007, Keno, Knowho/Wullcann38, komiksák007, Kouzelnik7, krupan, lacoste, listr, Lord Baltimore, maara, Macek78, Mamut12, Martinb, Marvin, mcleek, me, MEGA, Mercurio, mineralk, Montiseus, MP, Mr. Baboon, Mr.Plysh, NecRoman, noovakpetr, nx, Nyxxie, Olesh, Onkel 1928, opytz, Osimchin, pearlxjam, pechna, perak, Petr, petrSF, Radkos, raimi, S313, schefik, Sikk, Skot, sleepless, Spike, SteveCZ, Symbi, tacmud, terrordemon, timek, Tomasino79, Tomate, Tomski, Tony TwoDee, trudoš, Tyfus, TZcomics, VskPrzk, xintax, yogi, Zbysek2410, zdoog, zgrywus, zlejzmrd
Chce (17)
66pepo66, Al0f0k, Azik2586, burzum, ConanVJ, deadpool, Denis1996, Fida, Jack, Magi621, Maty48, MonsterGyre, monty.cl, Nightmare, Saran, Sole, xflori01
Shání (1)
Nightmare
Nabízí (4)
IndyP, Ivan Kucera, MindReader, nx