Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
Bratři Elricovi se konečně setkávají se svou starou učitelkou a ukáže se, že jejich obavy byly na místě – skutečně je nevidí dvakrát ráda a její přesvědčení navíc napovídá, že jim nebude ochotna s hledáním kamene mudrců pomoci. Winry zatím náhodné střetnutí se zlodějem přivede na stopu mechanika, který s automailem dokáže pravé zázraky.

Série je známá především pod názvem Fullmetal Alchemist (anglický název), než pod originálním názvem Hagane no Renkinjutsushi.

Scénář
Hiromu Arakawa
Kresba
Hiromu Arakawa
Lettering
Jiří Hrbek
Překlad
Anna Křivánková
Redakce
Filip Gotfrid, Kateřina Skokanová
Obálka
Hiromu Arakawa
Žánry
akční, fantasy
ISBN/ISSN
978-80-7449-608-0 (Crew)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
130 x 180 mm
Tisk
černobílý
Váha
240 g
Stran
192
Cena
199 Kč
Originál
Hagane no Renkinjutsushi #05 (Square Enix, 2003)
 • VanTom
  V této pohodové knize se neurodí žádné zásadní události (pronásledování drzé zlodějky, asistování u porodu, znovushledání s učitelkou), přesto stále skvěle baví nejen bezprostředním (karikovaným) humorem. Začátek vzpomínání na minulost pak slibuje pořádnou emoční smršť.
 • Fry
  Fullmetal Alchemist - Ocelový alchymista #05 - Po drastickém zakončení předchozího dílu nás v této knize čeká docela pohodové intermezzo. Sice nic netrvá věčně a radostné okamžiky zrození nového života jsou vzápětí vystřídány smutným vzpomínáním na dětství bratří Elriců, ale jako celek už to konečně jakž takž funguje. Co se týká 'vnucování humoru za každé situace', tak zrovna u této mangy, podobně jako u série Bleach v tom nevidím nejmenší problém a daleko více mě třeba vytáčelo Paninyino opakování slova 'páčko' v každé druhé větě ... Za mě 4*!
 • Mitsuko
  Tak to bylo super. :-) Hlavně bych vypíchla, jak se začíná odhalovat minulost bratrů Elricových, to je super. Přiblížení jejich života před smrtí maminky i po ní (a to není žádný spoiler, že jim maminka umřela, víme už od prvního dílu) na mě silně zapůsobilo. Alchymista si pořád drží titul velmi kvalitní série. I ten humor, kterého je tady hodně, mě baví. :-)
 • MrKulda
  Tlačení na pilu není nikdy dobrá věc, tudíž vnucování humoru za každé situace trošku sráží celkový dojem, ovšem není to nic katastrofálního, vtipy i někdy fungují, a druhá polovina svazku, kde se začínáme dozvídat více o minulosti bratří Elriců, to vytahuje nahoru.
 • cyboy
  Jeste porad mam pocit, ze to nekam smeruje.
  70%
10181