Star Wars Magazín 2015/07
Egmont ČR (Albatros Media a.s.)1. vydáníprosinec 2015série Star Wars Magazín 34/52
4.3
...
Obsahuje příběhy:

Skywalker útočí VI
Mladý povstalecký pilot Luke Skywalker zničil největší zbraň zlého Galaktického impéria, Hvězdu smrti. Skywalker však ví, že má před sebou ještě dlouhou cestu, pokud se chce stát skutečným rytířem Jedi. Hledá něco, co by mu pomohlo naplnit svůj osud, a vrací se domů na Tatooine, do domu svého zesnulého učitele Bena Kenobiho.

Vader IV
Galaktické impérium zachvátil chaos. Po zničení hvězdy smrti upadl sithský lord Darth Vader v nemilost svého mistra císaře Palpatina. Zjistil, že nikomu nesmí věřit. Vláda zákona je v nebezpečí. Palpatine ovšem netuší, že Vader potají sleduje své vlastní zájmy: záhadného pilota nadaného v Síle, který zničil Hvězdu smrti, a totožnost neznámého cizince, který kuje pikle s císařem. K tomu však bude Vader potřebovat své vlastní soukromé tajné jednotky.

Obsahuje sešity sérií Star Wars #6 (Skywalker Strikes, Marvel 2015) a Darth Vader #4 (Vader, Marvel 2015)

Scénář
Jason Aaron, Kieron Gillen
Art
John Cassaday, Salvador Larroca
Barvy
Edgar Delgado, Laura DePuy Martin
Obálka
John Cassaday, Laura DePuy Martin
Překlad
Milan Pohl
Redakce
Stanislav Kadlec
Žánry
akční, sci-fi
ISBN/ISSN
ISSN 1805-1227
Vazba
sešit v měkkých deskách
Formát
170 x 260 mm
Tisk
barevný
Stran
44
Původní cena
59.9 Kč
Star Wars Magazín 2015/07 - První kompletní Star Wars příběh "Skywalker útočí" končí a naopak série "Vader" se konečně pořádně rozbíhá ... Luke se v závěru této mini série střetává se svým prvním opravdovým rivalem (nepočítáme-li krátký souboj s Vaderem hned v prvním čísle) a Han s Leiou čelí nové potenciální hrozbě. Nicméně je to docela nuda, stejně tak jako i čtvrté pokračování Vadera, které nic moc nového nepřinese. Co mě však na tomto příběhu velmi baví je nová droidí dvojka (0-0-0 a BT-1) stejně tak jako i vymazlená kresba ... Za mě 3*!
Paráda. Marvel to vzal opravdu od podlahy!
Ale jo, jde to. Skywalker útočí je zajímavý a dobře doplňující příběh. Vidět oblíbené postavy z filmů může být pro fanouška opravdu hezké. Vader má určitě slabší příběh, který není tolik zajímavý. Celé je to stavené jen aby tu postavu v komiksech využili. Ale zase má moc hezkou a výraznou kresbu. Jinak je moc hezké, že tu od Egmontu vycházejí nové SW komiksy, Díky!
14175
Četl/a (53)
81splinter, Babany, bierce, Blackhand47XD, calvin10, Captain Collar, Darth Raelchi, deadpool, Doppelganger, Final, Fives, Fox01, Fr3d_K, Fry, house192, hypermlok, invape, James, jh666, Kaaos, kadas97, karel, KdG, Keno, Knuckless, Kokuun, Light, Lobok257, luky.kuky10, Mauglí, me, mearez, MEGA, monte walsh, NecRoman, Pepé13, petrSF, PKD, Poseidon1978, punisher, radimisko, raenius, raimi, RaptoR, S313, Schramm, seneke, SteveCZ, trudoš, TZcomics, vita, vranakx, zlejzmrd
(112)
-spacilost-, 81splinter, akrijus, Alfred, Azalin, Azbest, Babany, Benji, Blackhand47XD, blackJag, Blair, burzum, calvin10, Captain Collar, ConanVJ, CSE_AC/DC, DAxik, deadpool, delta11, Devilek, Dinik, doophy, Doppelganger, felis, filemon, Final, Fives, Flash, Fox01, Fr3d_K, Fry, Honza R., house192, Hulik, hypermlok, ikshorm, invape, Jak, James, jerry67, jh666, Josh, Kaaos, Kabukiman, kadas97, kama_gram, karel, Kazumaki, KdG, Keno, KINIMODUS, Knize_Ignor, Knuckless, Kokuun, Lobok257, luky.kuky10, markic, Matej-29, Mauglí, me, MEGA, merhyx, Michael Jarkovský, mimo_provoz, monte walsh, monty.cl, MP, namdnas, NecRoman, Nightmare, noMster, nx, OwerLord, pechna, Pepé13, perper, petrSF, PKD, Poseidon1978, punisher, raenius, raimi, RaptoR, S313, Saiffer, saja, Schramm, seneke, Sidi Santini, Skot, sleepless, SteveCZ, tacmud, The Genius, TheoDread, timek, Toren, trudoš, tulipstros, TZcomics, vallyslayer, vita, vranakx, vteco, Wasseg10, willis, xintax, yojimbo, Zajo original, Zbysek2410, zdennanek, zlejzmrd
Chce (6)
Azik2586, Badgu.y1902, DracoAn, Jonathan Arbuckle, Kitykatyn, Maty48
Koupí (2)
Kitykatyn, Mitthrawnuruodo
Prodá (1)
burzum