Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 3 další ukázky

Koupit
Při odpočinku u ohně během jedné ze svých cest Žoldnéř vypráví Nan-taj celkem čtyři příběhy, o nichž tvrdí, že jsou zcela pravdivé. Všechny příhody zažil na vlastní kůži a ve všech se vyskytují obři. Od příběhu s nádechem sci-fi a hororu se přes Tisíc a jednu noc dostáváme do pekla a pak do krutého světa, v němž jsou dobří těmi zlými. Tento díl je plný fantazie, příšer i špetky humoru; setkáme se v něm však i s něčím, co ho činí jedinečným – Segrelles tu od strany 35 poprvé odkládá štětce a olejové barvy a začíná své příběhy tvořit na počítači.

Kromě samotného příběhu obsahuje také ilustrovanou přílohu, jenž čtenáři umožní nahlédnout do autorova procesu tvorby.

Scénář
Vicente Segrelles
Art
Vicente Segrelles
Obálka
Vicente Segrelles
Lettering
Jiří Hrbek (Daren)
Překlad
Jiří Pešek
Redakce
Filip Gotfrid, Patrik Linhart, Petr Stejskal
Žánry
dobrodružný, fantasy, mytologický
ISBN/ISSN
978-80-7679-430-6 (Crew)
Vazba
šitá v tvrdých deskách
Formát
240 x 320 mm
Tisk
barevný
Váha
685 g
Stran
64
Cena
349 Kč
Originál
El Mercenario #10: Gigantes (Norma Editorial, 1998)
 • George Walker Bush
  George Walker Bush admin4.12. 12:02Žoldnéř #10: Obři
  Tyjo, představme si svět, ve kterém malířský génius Vicente Segrelles umí i psát! Vždyť to by bylo legendární fantasy! Stejně to "miluju"...

  Celkový dojem: 40%
 • adevr
  adevr26.11. 16:10Žoldnéř #10: Obři
  Klasika, a to dobrá. A bonus, kde autor popisuje změnu techniky, byl docela zajímavý.
 • louza
  louza25.11. 09:56Žoldnéř #10: Obři
  Moc se mi to líbilo. Žoldnéř tu u ohně vypravuje tři příběhy ze svého putování propojené jedním ústředním tématem. Povídky fungují samostatně, jsou jasně ohraničené a nenaleznete tu nic z ostrých hran a nelícujících příběhových aspektů, které byly k vidění v předchozích knihách. Příběhy jsou navíc docela příjemně brutální a hlavně dobře, místy až vtipně, vypointované. Malba je na standardní úrovni série, čili TOP. Nebývale zajímavé jsou i bonusy, kde malíř dokumentuje svůj přechod z analogové na digitální tvorbu. V případě umělce takového kalibru a v jeho tehdejších 56-ti letech teda respekt. Hodně povedená kniha.
331