TonyT

TonyT

TonyT
TonyT | 21.9.2020 | Druuna 3 (paperback)

Za mě nejlepší díl. Četl jsem všechny tři svazky naráz a subjektivně mám pocit, že tady přeci jen Serpiery trochu upustil od nekonečných a zbytečných canců hlavní hrdinky. Co mě ale naprosto ohromilo byl třetí příběh Anima. Ani ne tak příběhem, ale formou. Po tom textovým maratonu neskutečná úleva a Serpiery jasně dokazuje v čem je Mistr a že slova k vyprávění příběhu vlastně ani nepotřebuje. Já osobně jsem si pustil muziku a ty parádní obrazy jsem si vyloženě vychutnal. Vlastně mě tak napadá, že beze slov mohla být možná celá Druuna :-))

TonyT
TonyT | 20.9.2020 | Druuna 2 (paperback)

Hmm, jak hodnotit Druunu nevím. Prasárničky na každé druhé stránce bych si asi užil víc v mladším věku, navíc v dnešní době, už to asi také nepůsobí tak, jako když to Serpiery psal ve své době. Nicméně mě přeci jenom zajímá mnohem víc než dřív příběh a text samotný a v Druuně je to bída. Na jedné straně je tady parádní kresba a skvělá atmosféra, něco jako mix The Thing, Event Horizon a Dead space a díky tomu moje sci-fi srdce plesá, na druhé straně je tady samotná Druuna, která neustále plácá věty typu:,, to je šílené, co se to děje, ne já nechci", chaotický děj a do toho prožívá ještě nesmyslnější erotické příhody. Možná kdyby autor alespoň vyškrtal z každé knihy polovinu textů a nechal za sebe mluvit jen tu kresbu, tak by udělal lépe, minimálně by to bylo méně úmorné. Za mě je Druuna nejvíc rozporuplná kniha, která v MDEKu vyšla. Je tam mnoho věci, které se mi líbí a mnoho jiných, které mě nehorázně štvou,ale jelikož chci mít MDEK pěkně kompletní tak jí ve sbírce mám, ovšem kdyby v MDEKu nebyla asi bych se nezlobil.

TonyT
TonyT | 29.6.2020 | A zrodí se hvězdy...

SlouzimStarymPsum - ok připouštím zmínka o vypínání byla přehnaná.
Jinak obecně musím se víc kontrolovat co píšu, tady to jednoduše vizní zle, ačkoliv takový záměr vůbec nebyl. Mám takový styl keců i v reálu, ale tam mi to díky přednesu zatím prochází. (alespoň myslím)

TonyT
TonyT | 29.6.2020 | Mýtus Cthulhu

Fimi - chybu jsem nezaznamenal a je to výborné, škoda že je to tak krátké :-)

TonyT
TonyT | 28.6.2020 | A zrodí se hvězdy...

SlouzimStarymPsum neboli Brum toustovač Brum- ty budeš hodně zvláštní človíček :-))... jo abych nezapomněl, zaujal mě poslední odstavec, stačilo možná napsat jenom to. Mimochodem je na něm krásně vidět, jak sám pracuješ s informacemi :-)
Jinak jsem nejmenoval, ale jak je známo potrefená husa se vždy ozve, jen by mě zajímalo jestli jsi se našel v lídrovi nebo ve sračkách.
A teď k tématu, původně jsem reagoval pouze na hodnocení a na to jak jsem rád, že jsem do knihy nakonec nešel, ale dál jsem nehodnotil obsah ani knihu jako takovou, maximálně tak Top Cow kresbu, kterou nemám rád. Toď vše. Dále jsem nic nenapsal o sračkách ani o nespokojenosti s nakladateli a ani jsem se do nikoho nenavážel, jen jsem odsouhlasil názor konkrétního člověka, že se mi CC také momentálně netrefuje do vkusu.
Ovšem to finále jsi tak krásně shrnul, že mi přišlo vtipný celou situaci trochu shodit a shrnout po svém...
No vím, že lehce humorná forma nezabrala a omlouvám se zcela vážně hlavně ostatním uživatelům, že jsem zbytečně plevelil.
Jinak k tobě samotnému, celé to nemění nic na tom, že někdy někde stebou souhlasím a je vidět že něco víš a znáš. Jenom mi vadí styl jakým píšeš a jak se chováš a nejen tady. Jestli jsi takový i v reálu, tak se divím, že tě fakt ještě nikdo po vzoru Dave Listra nevypnul.

TonyT
TonyT | 25.6.2020 | A zrodí se hvězdy...

Hanussen - rádo se stalo :-))

TonyT
TonyT | 25.6.2020 | A zrodí se hvězdy...

Ještě že tohle nečte moje drahá polovička, nevím jak bych jí vysvětlil, že mám knihovnu plnou sraček...
Hanussen: a teď moje shrnutí -
Darth Raelchi měl tu smůlu, že napsal do hodnocení svůj zkurvený názor a pár lidí se s tím ztotožnilo včetně mě, protože mají podobně zkurvený vkus.
Bohužel někteří to neunesli a dostali z toho kurva průjem a tak spolu s hlavním lídrem velesračkových canců se postupným vytrháváním z kontextu a slovíčkařením úspěšně prosrali až k diskuznímu číslu 181. Vlastně díky mě teď už 182. Sorry. PS: jinak musím říct, že proti diskuzím z hráčské komunity (alespoň co si pamatuji ze svých aktivních let, nevím jak dnes) je tohle opravdu pro čajíčky.

TonyT
TonyT | 23.6.2020 | A zrodí se hvězdy...

Ty vole chlapi, zkraťte někteří ty svoje nelidsky dlouhý příspěvky, jsem pracující člověk s rodinou. Takhle dlouhou jsem nepřečetl ani knihu.

TonyT
TonyT | 22.6.2020 | A zrodí se hvězdy...

Lenny - No jen spinoffy, já to teda nevím, ale není to téměř půlka knihy? Stejně mi hlava nebere, proč CC sáhlo zrovna po téhle věci, bylo tu víc slavných komiksů které se u nás nedokončili a kolosálka by jim slušela víc a to nemluvím o těch které u nás nevyšli vůbec, to fakt byla ta poptávka tak velká?

TonyT
TonyT | 17.6.2020 | A zrodí se hvězdy...

Přesně jak říká Darth Raelchi, pokud to je slušnou formou tak je to normální běžná diskuse a jelikož máme rádi komisky diskutujeme o nich a né o politice jako chlapi v hospodě. Někteří jsou asi přecitlivělí a vše berou smrtelně vážně bez špetky nadhledu a za vším vidí hejt. CC mám rád nicméně v minulosti mi seděli víc a poslední dobou jsou nakladatelé kteří mě baví víc a řekl bych že v lepších formátech a ve stejné kvalitě za slušné ceny. Toď vše. Ale zase se to může obrátit.

Aktivita

Naposledy přihlášen: 24.9.2020 13:58
Komentáře u comicsů: 25
Hodnocení comicsů: 34
Příspěvků ve foru: 0

Sbírka (z CDB)

Četl: neveřejné
Má: 216 (cca 127470 Kč)
Chce: neveřejné
Shání: 0
Nabízí: neveřejné