Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
Gutsovi se u Jestřábů daří, ale ne všichni jeho noví kumpáni jsou z toho nadšení. Griffith má navíc nebezpečné ambice a Guts brzy na vlastní kůži pozná, zač je toho doopravdy loket...

Scénář
Kentaro Miura
Art
Kentaro Miura
Obálka
Kentaro Miura
Lettering
Václav Maršík
Překlad
Anna Křivánková
Redakce
Filip Gotfrid, Jiří Pavlovský
Žánry
akční, fantasy
ISBN/ISSN
978-80-7449-995-1 (Crew)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
151 x 215 mm
Tisk
černobílý
Váha
413 g
Stran
240
Cena
249 Kč
Originál
Berserk #05 (Hakusensha, 1993)
 • Sagikkun
  Sagikkun28.5. 15:47Berserk #05
  Nemám co vytknout. Temná fantasy vyprávěna s neskutečným citem a se smyslem pro detail, a s neuvěřitelnou schopností pro navození pořádně hutné atmosféry. Každá strana je skvost. Miluju to, a panu Miurovi jsem opravdu vděčný... jeho génius přetrvá v Berserkovi navždy.
 • Fimi
  Fimi mecenáš25.5. 14:39Berserk #05
  Prostě Berserk, žeru každý panel a každou stranu... Nebylo lepšího vypravěče než Miury
551
 • SlouzimStarymPsum
  SlouzimStarymPsum9.6. 13:46Berserk #05
  regressiv dává velmi často pět hvězd. Když dá v některé sérii jednu, tak většinou jen jednomu dílu (u Kůstka jsem to viděl u dvou, u Živých mrtvých u třech), tak bych ho z toho, že chce cíleně komiks nebo sérii potápět, nevinil. Jestli jsou tři hvězdy jako průměr, kdy si člověk řekne, že to není nic moc, ani nic extra dobrého, tak ta jedna hvězda pro něco, co člověka nebaví, odpovídá. Prostě se mu sem tam nelíbí něco, co je hodnoceno dobře, tak tomu dá nejnižší hodnocení.
 • Milo_Harwey
  Milo_Harwey mecenáš9.6. 12:22Berserk #05
  Jsou mezi námi tací, kteří hodnotí či vyjadřují své pokleslé názory, aniž by četli... :)

  S tím nic neuděláš, z principu to nasira, což jim dělá radost... Je to taková úchylka, lehká psychicka porucha. Každý máme něco :)
 • Sagikkun
  Sagikkun9.6. 12:06Berserk #05
  Zajímalo by mne, zda-li nás někdy pan milostivý regressiv poctí nějakou svojí recenzí. Nevadí mi, že dost často napaluje dobrým věcem jednu hvězdičku, protože každý má svůj názor, který má právo vyjádřit. A ani si nemyslím, že by měl člověk psát recenze ke každému komiksu, co přečte... jenže napalovat jednu hvězdu za druhou bez jediného slova je opravdu zvláštní, a mě by pouze zajímalo, jak fungují myšlenkové pochody takového člověka a rád bych se i nechal poučit v tom, za co přesně si komiks tu jednu hvězdu zaslouží. Ale tak chápu, že odsoudit něco k odpadu a víc se tím nezabývat je mnohem jednodušší, než strávit těch pár minut nad nějakou konstruktivní kritikou.
  Tak snad někdy:)