Jurassic Park #3
Panorama1. vydání 1993série Jurassic Park 3/4
3.1
...
Comicsová verze slavného Spielbergova filmu.
Na jednom z ostrůvků při Kostarickém pobřeží buduje miliardář John Hammond unikátní zábavní park, jehož skutečnou podstatu zahaluje tajemství. Ten pozve na svůj ostrov několik význačných vědců z různých oborů. Doktora Granta, paleontologa, paleobotaničku doktorku Ellie Sattlerovou, a matematika Iana Malcolma. Teprve při vstupu se však vědci dozvídají pravdu o skutečné ohromující podstatě Hammondova projektu. Ostrov se proměnil v Jurský Park - podařilo se naklonovat živé dinosaury, zvířata z masa a krve!

Zpracováno dle stejnomeného románu Michaela Crichtona, adaptace Michaela Crictona a Malie Scotch Marmo a podle filmového scénáře Davida Koeppa.

Scénář
Walter Simonson
Art
Gil Kane, George Pérez
Překlad
Zdeněk Volný
Žánry
akční, dobrodružný, drama
ISBN/ISSN
80-7038-309-7
Vazba
sešit v měkkých deskách
Formát
170 x 260 mm
Hmotnost
61 g
Tisk
barevný
Stran
32
Původní cena
29 Kč
Začína sa zmrákať. Doslova, ale aj prenesene. V štvorke sa do hry krátko zapája veterinár Harding (tiež ste si vo filme priali, aby zostal na ostrove s nimi?), no po neškodnej eskapáde s otráveným Triceratopsom začíname mať pocit, že je to ticho pred búrkou. A veruže to aj je pravda. Kreslič si zjavne užíva temnú džungľu, zamračené nebo a miliardy ostrých dažďových kvapiek. Za fajnovo hororovú atmosféru musím prihodiť aj štvrtú hviezdu.
Pro cílovku slušné, po všech stránkách.
Výhodou by byla neznalost děje, protože kdo zná knížku nebo viděl film (možná se i takový najdou )ten si asi moc velké dobrodružství neprožije. Je to takový zjednodušený storyboard k filmu. Komiks je tak pro čtenáře okolo 10 let, pěkné obálky (no tahle ke 3 dílu koukám nic moc) , samotný tisk je někde méně, někde více rozostřený. Kresba.. dobrý mainstream.
Mám komolet, v té době jsem JP žral, takže to bylo dělo pro mně
Comicsy podle filmu nemusim, ale na svou dobu to ušlo. Tak jako MdS :)
Comicsy podle filmu nemusim, ale na svou dobu to ušlo. MdS