Gipsy #03: Den pro cara
BBart s.r.o.1. vydání 2003série Gipsy 3/4
3.6
...
...
...
...
Rusko má nového cara a Cagoj si prudce polepšil, protože jednak zachránil vládci život a druhak se panovník (k pramalé Gipsyho radosti) zamiloval do Bibi. Všechno vypadá skvěle, Žigaňsk byl caristy dobyt a chystá se velká carská svatba, ale pořád je tu ještě v záloze Čarodějka a koneckonců, zrada z vlastních řad není také ničím neobvyklým. Kdo ví, jestli se Cagoj s Bibi dočkají happy endu...

Scénář
Thierry Smolderen
Art
Enrico Marini
Obálka
Enrico Marini
Překlad
Richard Podaný
Žánry
akční, dobrodružný, sci-fi
ISBN/ISSN
80-7257-987-8
Vazba
šitá v tvrdých deskách
Formát
240 x 320 mm
Hmotnost
627 g
Tisk
barevný
Stran
56
Původní cena
249 Kč
Originál
Gipsy #3: Le jour du Tsar (Les Humanoïdes Associés, 1995)
Ale jo, dobrý. Četl jsem jenom tento díl a líbil se mi. Děj to má, dikán je sympatický, malba je povedená... nevím proč dávat nízké hodnocení. Navíc je to jediná věc, kterou jsem dostal od holek na základce. (k Vánocům :)
Kdyby nebyla cena v Levných knihách 29Kč asi bych hodnotil mnohem přísněji. Nezajímavá kresba, průměrný příběh...
Pořád si u mě Gipsy udržuje nadprůměrné hodnocení...
Na kresbu jsem si už zvyknul a začíná se mi líbit. Příběh stále na dobré úrovni.
Jo a co mě na fakt sere, že se mi kvůli tomu nejde dovřít knihovnička :)...
Ale jo, na zaplnění dlouhý chvíle dobrý - pěkná kresba, příběhu sice chybí trochu tah na branku, ale prostředí sympatický - Cikán má útulnej tirák :). Nicméně nebudu si nic nalhávat - pokud by to nevyšlo v Levných knihách za 50 Kč, tak bych do toho nešel.
Na fr. album docela svizny, drsnackych hlasek minimum, odhalenych prsou tak akorat, kresba vyborna... oddechovka... precist, zaarchivovat :)
Gipsy neni spatna serie. Zadny zazrak to sice neni, ale svet bez letadel, ktery je zavisli jen na pozemni doprave ma svoje kouzlo.
vid prvy diel
Společně s Trollími válkami nejlepší série BB Artu a velmi zábavná a na nic si nehrající akce. Špičková kresba zvedá moje hodnocení až k uvedenému...:)))