Zaslíbená Země Nezemě #03
CREW1. vydáníkvěten 2019série Zaslíbená Země Nezemě 3/20
4.6
...
...
...
...
Koupit
Čím více dětí se dozvídá hrozivou pravdu, tím těžší je to před vychovatelkami utajit. A navíc mezi sirotky dochází k rozkolu. Dokáží se spojit, aby mohli utéct? Nebo bude třeba ponechat někoho jeho osudu?

Série je známá především pod názvem The Promised Neverland (anglický název), než pod originálním názvem Yakusoku no Neverland.

Scénář
Kaiu Širai
Art
Posuka Demizu
Obálka
Posuka Demizu
Lettering
Jakub D. Kočí, Violet Kočí (Lelita, Lelita Kočí, Violet)
Překlad
Anna Křivánková (hotate)
Redakce
Filip Gotfrid, Boris Hokr
Žánry
fantasy, horor
ISBN/ISSN
978-80-7449-712-4
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
128 x 182 mm
Hmotnost
250 g
Tisk
černobílý
Stran
200
Původní cena
199 Kč
Originál
Yakusoku no Neverland #03 (Shueisha Inc., 2017)
Prvním dvěma dílům jsem dal plný počet, ale na konci druhého jsem myslel, že jako u mnoha mang, i zde se začne děj uměle natahovat. Ten pocit jsem měl i na začátku tohoto dílu, ale rychle mě opustil a díky druhé polovině se jedná zatím o nejlepší a nejnapínavější díl. Velké zvraty a silné momenty, tak to má být.
Inteligentní počteníčko, je vidět, že to autor má dobře promyšlené a napětí pěkně dávkuje.
Opravdu dobré pokračování. Už se jde do tuhého a mě to sakra hodně baví. Je to zábavné, rychle se to čte a má to v každé knize zvraty. Hned jdu číst další díl.

Celkem - 90%
Méně se dedukuje a špekuluje, více se věci hýbou dopředu (a stranou), a to neočekávaně, bez přičinění našich géniů. Zatímco první dvě knihy mě úplně neuchvátily, teď jsem rád, že jsem dal sérii další šanci.
Začíná jít do tuhého! Napětí se dá krájet a hutná hororová atmosféra vás donutí přečíst třetí díl jedním dechem. Pecka, pecka, pecka!
Viac na webe Multiverzum.sk => http://multiverzum.sk/zaslibena-zeme-nezeme-3/
Zpočátku jsem si říkal, zda to trochu neztrácí oproti předchozím dílům tempo, ale nakonec to dosáhlo té správné úrovně.
Sakra tady už jde do tuhého. Přesně toto je moje krevní skupina, smyčka se začíná zatahovat a konec přišel v tom nejlepším...
Začíná jít do tuhého! Napětí se dá krájet a hutná hororová atmosféra vás donutí přečíst třetí díl jedním dechem. Pecka, pecka, pecka!
Viac na webe Multiverzum.sk => http://multiverzum.sk/zaslibena-zeme-nezeme-3/
Tady mi to už přišlo torchu ukecané. Mělo by zkrátka dojít k nějakému zvratu, protože se do konce moc mluvilo a nikam se to zvlášť neposunulo, naštěstí je už jakýsi "plot twist" na konci a díky za něj. Těším se na další.
Především druhá polovina knihy mě opět velice překvapila a zatím mě to neskutečně baví.
Nemám co vytknout. Chytrý příběh, napětí, nečekané zvraty, krásná kresba, s každým volume mě to baví víc a víc!
Je to dosti napínavé a zatím mě to baví, přestože ono odkrytí karet zainteresovaných stran mě značně překvapilo.

Celkový dojem: 70%
Trojkou série najela na standard nastolený druhým dílem, ale pořád to hezky šlape. Vždy, když svitne naděje, tak vzápětí nastane zvrat, který úplně změní podmínky, což je zřejmě jediná jistota, kterou příběh zatím nabízí. Jsem napjatý jak blanka na křídle pterodaktyla.
Oproti minulemu dilu zlepseni, ale moje nadseni z prvniho dilu se nedostavilo ani tentokrat. Do dalsiho dilu jdu, porad jsem jeste zvedavy co bude dal.
70%
23132