Scalix

Scalix

Jméno: Jakub

Scalix
Scalix | 7.6.2019 | Avengers #01: Poslední návštěva

Staří dobří Avengers, se vši své velkoleposti, v tomhle komiksu také doslova. Příběh se mi moc líbil, i když jsem se v něm občas ztrácel, ale z celkového pohledu byl určitě vydařený a co se týče kresby, tak tu snad nemá cenu ani popisovat. Je neskutečně povedená. Jsem moc zvědavý, jak táto série bude pokračovat dále, protože rozjezd byl hodně povedený. Za mě bych dal komiksu takových 85%.

Scalix
Scalix | 31.5.2019 | Modrá Crew #11 - Hrobař #1, 2

Příběh byl docela fajn, typický westernový. Moc se mi líbilo, že nešlo moc dopředu odhadnout jak to dopadne a bylo tam také několik zajímavých zvratů. Jsem moc zvědavý, jak tohle bude pokračovat. Za mě tedy určitě jeden z těch povedenějších komiksů.

Scalix
Scalix | 26.5.2019 | Nejmocnější hrdinové Marvelu #001: Avengers

Jednalo se o můj první super hrdinský komiks a musím říct, že to nebylo zase tak špatné, ale je pravda, že tam bylo plno odkazů na historií a neznalý, který s tímhle nemá moc zkušenosti, se v tom může ztrácet. Příběh "Příchod Avengers" ještě v tomhle ohledu docela ušel. Moc neznámých postav, které jsme minimálně ve filmu, neviděli se tam neobjevilo, takže by se v tom neměl ztratit ani nový čtenář, ale druhý příběh "Ultron nespoutaný" už byl v tomhle ohledu o něčem jiném a nových postav a odkazů na další komiksy se tam objevilo hned několik. Nový čtenář se tak mohl chvilkami ztrácet, ale příběh jako takový nebyl zase tak špatný a poměrně dobře se rozjížděl. Kdybych to měl nějak shrnout, komiksy to nebyli špatné, dobře se mi je četlo, ale jako úvod mezi super hrdiny, bych ho asi moc nedoporučoval a přečetl si prvně příběhy jednotlivých postav.

Scalix
Scalix | 24.5.2019 | My Little Pony - Komiksové příběhy #01: Návrat královny Chrysalis

Dlouho jsem čekal, až se nějaké nakladatelství odhodlá a přeloží komiksy do češtiny. Jsem fanouškem seriálů už docela dlouho, ale komiksy, které vedle něj vycházeli, mě minuly, protože já a angličtina si moc dobře nerozumíme. A tak jsem proto nesmírně rád, že si je konečně mohu přečíst v češtině. A musím říct, že mě komiks příjemně překvapil. Dobře někteří by mohli namítnout, že už po přečtení pár stránek se dalo odhadnout, jak příběh dopadne, ale to mě osobně nevadí a spíše mi to i vyhovuje, protože je to ten typ komiksu u kterého si odpočinu a také musíme mít na paměti, kterému publiku je hlavně určený, ale na druhou stranu,si tam něco najdou také odrostlejší čtenáři. Co se týče kresby, tak zde nemám co vytknout. Zde se prostě Andy Price nezapře a odvedl opravdu parádní práci.

Aktivita

Naposledy přihlášen: 16.6.2019 13:33
Komentáře u comicsů: 4
Hodnocení comicsů: 4
Příspěvků ve foru: 0

Sbírka (z CDB)

Četl: 8 (cca 1862 Kč)
Má: 12 (cca 3208 Kč)
Chce: 0
Shání: 0
Nabízí: 0