Star Wars Magazín 2016/06
Egmont Polska Sp. z o.o.1. vydáníprosinec 2016série Star Wars Magazín 40/52
4.2
...
Obsahuje příběhy:

Stíny a tajemství III.
Galaxií otřásá vzpoura. Zničení HVĚZDY SMRTI tajemným povstaleckým pilotem nadaným v Síle dává císař Palpatine za vinu sithskému lordovi DARTHU VADEROVI. Ten se spojil s archeoložkou DOKTORKOU APHROU a droidy BT-1 a Nulákem, s jejichž pomocí začal za zády bdělého Impéria sledovat své vlastní cíle.
Díky zkušenostem Aphry a pečlivě vybraného týmu nájemných lovců se Vaderovi podařilo vyrabovat ohromné množství kreditů z imperiálního křižníku a navléknout to jako nehodu. S armádou droidů, týmem nájemných lovců a imperiálními penězi je Vader o krok blíž k vypátrání povstaleckého pilota. Vaderův nový pobočník, imperiální inspektor Thanoth, se nyní v athanské soustavě pokouší přijít na kloub tomu, co přesně se stalo s oním nešťastným imperiálním křižníkem...

Stíny a tajemství IV.
Je doba nejistoty. Sithský lord DARTH VADER si za zády bdělého Impéria předsevzal odhalit pravou totožnost povstaleckého pilota nadaného v Síle, který zničil Hvězdu smrti.
Díky zkušenostem odbornice na droidy a archeoložky DOKTORKY APHRY a pečlivě vybraného týmu nájemných lovců se Vaderovi podařilo vyrabovat ohromné množství kreditů z imperiálního křižníku a navléknout to jako nehodu. Vaderův nový pobočník, inspektor Thanoth, však tuší, že vše není, jak se zdá, a má v plánu situaci prošetřit. Mezitím Aphra společně s droidy BT-1 a Nulákem pokračuje v plnění Vaderovy mise: pátrá po informacích o povstaleckém pilotovi...

Obsahuje sešity série Darth Vader #9-10 (Shadows and Secrets, Marvel 2016)

Scénář
Kieron Gillen
Art
Salvador Larroca
Překlad
Milan Pohl
Redakce
Klára Nettlová
Žánry
akční, sci-fi
ISBN/ISSN
ISSN 1805-1227
Vazba
sešit v měkkých deskách
Formát
170 x 260 mm
Hmotnost
80 g
Tisk
barevný
Stran
44
Původní cena
59.9 Kč
Star Wars Magazín 2016/06 - Docela bída, ale ne až tak katastrofální jako u předchozího sešitu. Gillen totiž tak trochu neumí pracovat s postavami a ani s prostředím, jelikož mi přijde, že se do jednoho sešitu snaží nacpat co nejvíce zvratů, postav i událostí nehledě na omezený prostor s kterým operuje. Netvrdím sice, že mě to vůbec nebaví, linka s inspektorem Thanothem mě sešit od sešitu začíná stále více zajímat, nicméně například pátrání doktorky Aphry jde úplně mimo mě. 'Stíny a tajemství' tak zatím řadím k tomu nejslabšímu, co zde vyšlo ... Za mě 3*!
Zajímavý zvraty...