Meteor #03: V osidlech revoluce
BBart s.r.o.1. vydání 2003série Meteor 3/6
4.3
...
...
...
...
Na planetě TRI JJ-768 dochází k revoluci. Mladý idealista Clement Vildieu chce osvobodit utlačované masy a je mu celkem jedno, kolik při tom umře lidí. Právě on je průvodcem Nävis po studeném, zamrzlém světě – a právě on s ní zamíří až do tajného komplexu, ve kterém se ukrývá děsivá pravda o téhle planetě – a možná i o Nävis. Je snad tohle stopa, která dovede Nävis zpátky k jejímu ztracenému lidu?

Scénář
Jean-David Morvan
Art
Phillippe Buchet
Barvy
Phillippe Buchet
Obálka
Phillippe Buchet
Překlad
Eva Poskočilová
Žánry
akční, sci-fi
ISBN/ISSN
80-7257-989-4
Vazba
šitá v tvrdých deskách
Formát
220 x 305 mm
Hmotnost
545 g
Tisk
barevný
Stran
56
Původní cena
249 Kč
Originál
Sillage #3: Engrenages (Delcourt, 2000)
a zs deme trochu nahoru, povedený téma. skoro takový sociální, současný, vo teroristech. škoda že to dál nebylo rozvedený, ale asi (jak píše Kapis) by to dál nebylo tak prodejný (a možná ani zajímavý)
Tak tenhle díl u mně vede, především pro jasnou paralelu se severoamerickými indiány, zasazenou do postindustriálního světa, to je kombo přímo pro mně, i když už to začíná zavánět idealismem, volností, rovností a bratrstvím,. Taktéž se tu vyskytuje poměrně dost technologicky zajímavých parních strojů a záběry na fragmenty Meteoru jsou taky opět fantastické. Naše hlavní holčičí správňácká hrdinka je už právoplatným agentem Meteoru a není co by nepřekonala, až na svou samotu, takže se zase dočkáme slziček, ale jak už je zvykem i vyzývavě zkousnutého spodního rtu, smyslně otevřených úst, a zlehka i pruhu přes teen tělíčko a kozičky, ti francouzi jsou fakt úchyláci, ale evidentně vědí co dělají, když takto lákají uhrovité kupce, budící se v mokrých trenkách. Tenhle díl se mi opravdu líbil.
Příjemná kresba, ale příběh nic moc. Z tohoto nápadu se dalo vydolovat mnohem více.... Pro mě jeden z nejlepších dílů
scénář jako vždy perfektní,kresba se pomalu překonává..s každým dílem je lepší a lepší-U některých okének sem fakt slintal..
Perfektní díl, kresba moc pěkná, scénář taky.
Společně se čtvrtým dílem je pro mě toto album vrcholem série. Příjemnou kresbu doplnil i kvalitní příběh.
No, revoluce a ty řeči o svobodě, spravedlnosti atd. mě moc neberou, nakonec vždycky všechny režimy stejně skončí u "homo homini lupus", ale holt frantíci jsou na tenhle "vynález" hrdí a neváhají do komiksu přidat i 8 stránek navíc. Místo 48 máme 56. Takže ze scénáře jsem nijak nejásal, ale kresba je stále velice pěkná, detailní a barevná:) a pěkně se to prohlíží.
Velmi prijemna kresba a svet, ve kterem se muzeme dockat mnoha prekvapeni. Koncept konvoje, ve kterem je zastoupeno mnoho ras a cesty hlavni hrdinky - jedineho zastupce lidske rasy, na nove objevene svety, otevira autorum mnoho moznosti, kterymi muzou ctenare prekvapit.
Navis je kočka a meteor je takovej pěkně lehce pohádkovej. Pěkná kresba a vždycky zajímavej příběh.
Četl/a (37)
Alikkk, calvin10, calviti, Captain Collar, Chaolinek, cyboy, dajik, davidek, emanek, Final, flipflop, Georgíno J., Geralt, Hanussen, hypermlok, jiskra, kallenved, Kapis, KdG, Khagrael, kinak, Librarian, Lobok257, monte walsh, NecRoman, oleav, Paldini, pechna, Petrkoll, radimisko, RadimNemec, Slaine, Spacecore, tacmud, trudoš, vranakx, zlejzmrd
(112)
2scha, adam.ra, afri, Alikkk, arnecht, arsan, Avian, Azalin, Azbest, AZTeck, bboorreekk, Benji, blackJag, bmc75, Braindead, calvin10, calviti, Captain Collar, Cassidy, Chaolinek, Corvus, CSE_AC/DC, cyboy, davidek, DAxik, disclose, doophy, dvoracekpetr1, emanek, fel68, filemon, Final, flipflop, Georgíno J., Geralt, goodspeed, grinder, Hamichal, Hanussen, holubdema, Hulik, hypermlok, invape, jiskra, Johnny Sasaki, kallenved, Kapis, Kazumaki, KdG, Kjon, koniklec, Kreatik Digital, kucik, Librarian, Lisien, listr, Lobodlak, Lobok257, Mankin, Marcus Fenix, Marthy76, Marvin, Masinfira, MB, mcleek, merhyx, metalmaus, mgeralt, mikado, mikina, Miriyak, Mistak, monte walsh, NecRoman, Netorack, Nightmare, nixtreme, Nyxxie, Paldini, pavel, pechna, Petrkoll, POLAKST, Poseidon1978, radimisko, RadimNemec, RainDamage, Ricarderon, Samurai-Jack, Saran, sawtooth, Skot, Slaine, sleepless, Stara.kryta, start05, strougy, suricattaontheway, tacmud, Toe, Tombal, trudoš, tulipstros, vasek, Viking, vranakx, willis, xai, xintax, Zajo original, Zíďas, zlejzmrd
Chce (6)
Askalon, delsemela, fusnix, Holmwood, muflon, numikk
Koupí (3)
Askalon, muflon, yogi
Prodá (1)
pavel