Ukázka č.1
Ukázka č.2
Ukázka č.3
Historický příběh, odehrávající se ve středověké Francii, kde hlavní hrdina Geoffroy de Vincenses pátrá po záhadném tajemství Polární hvězdy. Toto tajemství v sobě ukrývá moc, bohatství a slávu, ale také smrt...

Scénář
Luc Dellise
Kresba
Phillipe Delaby
Překlad
Zdeněk Dlouhý
Obálka
Phillipe Delaby
Žánry
dobrodružný, historický
ISBN/ISSN
80-902592-0-0 (Barlow Comics)
Vazba
sešit v měkkých deskách
Formát
210 x 297 mm
Tisk
barevný
Stran
48
Cena
99 Kč
Originál
L'Étoile polaire #01: Le milieu du ciel (Le Lombard, 1994)
 • Flash
  Ani se nedivím,že se toto nechytlo. Barlow mohl tehda vybrat lepší věc. Tak nevím proč vybrali klášterovský román zahalen záhadou. Děj vážně přeskakuje někdy moc rychle. Kresba se upřít nedá, ta je hezká.
 • George Walker Bush
  George Walker Bush admin23.6.2013 15:15Polární hvězda #01: Uprostřed nebes
  Středověká Francie... máloco mě umí tak namlsat. Bohužel příběh podivně rychle ubíhá a tím je lehce chaotický. V mnoha věcech se podobá Jménu růži, ale po té skvělé atmosféře ani stopy. Ani žádného zajímavého mediavelistického vhledu se nedočkáme. K tomu všemu jsou všechny postavy hrozní idioti. Sexuální scény s černovláskou to nezachrání. A to jsem se na tenhle komiks tolik těšil.

  Celkový dojem: 50%
 • mart.in
  Středověká Francie, záhadná úmrtí v klášteře, tajné poslání, krásná černovláska, to všechno v parádní kresbě, proč ne? Jen škoda toho letteringu. A věta na závěr: "Miluji tě, ale strašně pícháš." mě docela pobavila:o).
 • J.Connor
  Barlowa je škoda, Conan a XIII byly super, to je bez debat. Polární hvězda s Princem noci pak jsou sice zpracováním takový ten evropský průměr, ale příběhy zasazené do atraktivního prostředí ušly, akce, nějaký to napětí a mysteriózno, špetka erotiky. Brakový počteníčko, který slušně pobavilo.
 • doophy
  Dobrá kresba, široce pojatý příběh ze středověké Francie... Škoda, že série zůstala tradičně nedoknčená...
 • royan
  Klasická francouzská serie, bohužel nedokončená