Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
Svět bez SPIDER-MANA!

Petr Parker a jeho přátelé odcestovali do paralelní časové linie, kterou řídí Norman Osborn coby svrchovaný vládce! Může Petr věřit jednomu z největších padouchů historie, že pomůže všechno napravit? A to neví, že ho v naší realitě čeká ještě větší problém – zastavit Vedomi, svaz umělé inteligence odhodlaný vyhubit celé lidstvo. Zvládne to? A za jakou cenu?
A pak se připravte na příběh, ve kterém vystupuje Sandman… ale je to zcela jiný příběh, než určitě čekáte. Je to příběh, kde padouchovo střetnutí se Spider-Manem zapluje do nezvykle temných vod.

No a ve finále náš čeká speciální epizoda – mladý filmař se rozhodl natočit dokument o tom, jaký má Spider-Man vliv na lidi v ulicích New Yorku… ale nemá nejmenší tušení, na co může při svém natáčení narazit!

Obsahuje sešity série Peter Parker: The Spectacular Spider-Man #304-310 (květen 2018 - září 2018)

Scénář
Chip Zdarsky
Art
Chris Bachalo, Juan Frigeri, Adam Kubert, Chip Zdarsky
Ink
Chris Bachalo, Wayne Faucher, Juan Frigeri, Adam Kubert, John Livesay, Victor Olazaba, Tim Townsend, Al Vey, Chip Zdarsky
Barvy
Chris Bachalo, Andrew Crossley, Jason Keith, Chip Zdarsky
Obálka
Jason Keith, Adam Kubert
Lettering
Josef Ládek
Překlad
Jiří Pavlovský
Redakce
Filip Gotfrid, Andrea Nekvapilová
Žánry
akční, superhrdinský
ISBN/ISSN
978-80-7679-013-1 (Crew)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
170 x 260 mm
Tisk
barevný
Váha
435 g
Stran
160
Cena
379 Kč
Originál
Peter Parker: The Spectacular Spider-Man #04: Coming Home (Marvel Comics, 2018)
  • Hokejový_Svaz
    Povedené finále Zdarskyho minisérie Spectacular Spider-Mana. Dokončení hlavního příběhu rozjetého už v prvním čísle, který nebyl nějak přelomový, ale postavy to vždycky zvedaly o úroveň výš. Nejinak je tomu i zde. Dva předposlední sešity se Sandmanem byly krásné, ale na můj vkus si tam Chip dovolil až moc těch svých scifáren, ale budiž. Poslední číslo to všechno vyhrává a jde v mých očích o nejlepší dosavadní Zdarskyho práci. Kreslíři Kubert, Bachalo a nakonec samotný Zdarsky svoji kresbou krásně vykreslili tento příběh.