Hokejový_Svaz

Hokejový_Svaz
Hokejový_Svaz | 4.8.2020 | Sin City #03: Velká tučná zabijačka (4. vydání)

Na rozdíl od minulého dílu, tady mi Dwight sednul víc, ale Marva zkrátka nikdo asi jen tak nenahradí. Tentokrát to spíš sází na akci a na pořádný masakr a i když se to pořád krásně čte a krásně se na to kouká, tak je to zatím nejslabší ze všech tří co jsem momentálně četl. Každopádně ostudu to rozhodně nedělá a dokáže to udržet krok se svýma předcůdcema.

Hokejový_Svaz
Hokejový_Svaz | 4.8.2020 | Sin City #02: Ženská, pro kterou bych vraždil (4. vydání)

Frank Miller je prostě nejlepší. Kresba je prostě nádherná jako u minulého dílu. Zápletka dobře udělaná, atmosféru to má úžasnou, příběh jak by smet a menší role Marva a lehké propojení s předchozím dílem je úžasné. Trochu to zaskřípalo u mě u hlavního hrdiny Dwighta, který mě zkrátka nebavil tolik jako Marv.

Hokejový_Svaz
Hokejový_Svaz | 17.4.2020 | Komiksový výběr Spider-Man #013: Noir

Kdybych měl někdy vytvořit menší seznam pro někoho, kdo by si chtěl přečíst jen to nejlepší co vyšlo/vyjde v tomhle kompletu, tak rozhodně tam zařadím i Spider-Man Noir. Vyhrává to hlavně ten první čtyřdílný příběh, kde je to nejvíc natlakované zvraty, úžasnou atmosférou, a hodně to připomíná staré dobré gangsterky z období prohibice. Druhý příběh už na můj vkus se zbytečně snaží tlačit nácky do děje, což je sice pochopitelné, když se to odehrává ve 30. letech, ale přeci jen, kdyby se spíš drželi opět té přízemnější úžasné gangsterky, tak by to bylo skutečně to nejlepší co v kompletu vyšlo. Záporáci jsou zde ztvárnění výborně (až na Connorse) a Spidey mě tady hodně baví, cynický kluk se srdcem na správném místě.

Hokejový_Svaz
Hokejový_Svaz | 27.9.2019 | Avengers #02: Světové turné

Na to jak měl komiks suprový začátek, tak se to hodně rychle začalo kazit. Ty vztahy a interakce mezi těmi postavami jsou fakt super a drží tenhle komiks aspoň v tom nadprůměru. Dokonce i první sešit s pravěkým Ghost Riderem, je fakt super a to jsem si myslel, že to bude nejslabší část, a i linka s Namorem, taky nebyla k zahození. Ale ke konci se to zbytečně zvrtne v podobě mixování až moc postav (ještě k tomu to jsou B-čkové až C-čkové postavy) na jednou, mixování několik dějových linek na jednou a zbytečné superhrdinské politikaření nebo jak jinak to mám nazvat. Místy je to až moc ukecané, což by mi nevadilo, kdyby to však nebylo ukecané během akčních sekvencích. Kresba je hodně hezká, vystřídá se tam pár kreslířů, ale každý to má nakreslené suprově a po téhle stránce je to špica. Bohužel kresba to nezachrání. Dám tomu 3* s nadějí, že další díl už bude lepší a zábavnější.

Hokejový_Svaz
Hokejový_Svaz | 11.7.2019 | Sin City / Město hříchu #01: Drsný sbohem (3. vydání)

Úžasná atmosféra, nádherná kresba, dobrá akce, sympatický hlavní hrdina, všude sexy ženské a navíc je to od Franka Millera. Co víc si přát od komiksové kriminálky.

Hokejový_Svaz
Hokejový_Svaz | 29.4.2019 | Avengers #01: Poslední návštěva

V celku pohodový komiks. Je pravda, že nováček se asi moc chytat nebude, pokud aspoň trochu nezná události, které v MARVELU před tímhle probíhali. Ale postavy jsou fajn, zápletka je možná trochu moc, ale to já mám rád. Chybí možná trochu více interakce mezi postavami, ale kresba super, akce super, scénář v pohodě, za mě skvělé. Za mě 8/10

Aktivita

Naposledy přihlášen: 10.9.2020 20:06
Komentáře u comicsů: 6
Hodnocení comicsů: 57
Příspěvků ve foru: 0

Sbírka (z CDB)

Četl: 54 (cca 19260 Kč)
Má: 35 (cca 13439 Kč)
Chce: 4 (cca 1096 Kč)
Shání: 4 (cca 1096 Kč)
Nabízí: 0