Hokejový_Svaz

Hokejový_Svaz
Hokejový_Svaz | 27.9.2019 | Avengers #02: Světové turné

Na to jak měl komiks suprový začátek, tak se to hodně rychle začalo kazit. Ty vztahy a interakce mezi těmi postavami jsou fakt super a drží tenhle komiks aspoň v tom nadprůměru. Dokonce i první sešit s pravěkým Ghost Riderem, je fakt super a to jsem si myslel, že to bude nejslabší část, a i linka s Namorem, taky nebyla k zahození. Ale ke konci se to zbytečně zvrtne v podobě mixování až moc postav (ještě k tomu to jsou B-čkové až C-čkové postavy) na jednou, mixování několik dějových linek na jednou a zbytečné superhrdinské politikaření nebo jak jinak to mám nazvat. Místy je to až moc ukecané, což by mi nevadilo, kdyby to však nebylo ukecané během akčních sekvencích. Kresba je hodně hezká, vystřídá se tam pár kreslířů, ale každý to má nakreslené suprově a po téhle stránce je to špica. Bohužel kresba to nezachrání. Dám tomu 3* s nadějí, že další díl už bude lepší a zábavnější.

Hokejový_Svaz
Hokejový_Svaz | 11.7.2019 | Sin City / Město hříchu #01: Drsný sbohem (3. vydání)

Úžasná atmosféra, nádherná kresba, dobrá akce, sympatický hlavní hrdina, všude sexy ženské a navíc je to od Franka Millera. Co víc si přát od komiksové kriminálky.

Hokejový_Svaz
Hokejový_Svaz | 29.4.2019 | Avengers #01: Poslední návštěva

V celku pohodový komiks. Je pravda, že nováček se asi moc chytat nebude, pokud aspoň trochu nezná události, které v MARVELU před tímhle probíhali. Ale postavy jsou fajn, zápletka je možná trochu moc, ale to já mám rád. Chybí možná trochu více interakce mezi postavami, ale kresba super, akce super, scénář v pohodě, za mě skvělé. Za mě 8/10

Aktivita

Naposledy přihlášen: 18.10.2019 15:24
Komentáře u comicsů: 3
Hodnocení comicsů: 37
Příspěvků ve foru: 0

Sbírka (z CDB)

Četl: 37 (cca 15127 Kč)
Má: 25 (cca 10499 Kč)
Chce: 6 (cca 1894 Kč)
Shání: 6 (cca 1894 Kč)
Nabízí: 0