Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
Nový pohled na prastarou otázku. Je Petr Parker… POSTRACH NEBO HROZBA?

Petr je zpátky ve svém přátelském sousedství, ale momentálně je, aspoň, co se týče policie, tak nějak v nemilosti. Po Petrovi a jeho sestře Terese je vyhlášeno oficiální pátrání… a jakoby to nestačilo, po jeho stopě se vydává i Black Panther! Ale Spider-Man se rozhodně nevzdá bez boje! A zatím si padouch Tinkerer povolává na pomoc své vylepšené spojence, aby zničili Spideyho jednou pro vždy!

Uvězněný uprostřed sporu mezi Tinkererem a jeho bratrem Masonem, se náš pavouk snaží sehnat pomoc, dát dohromady svůj vlastní tým marvelovských hrdinů a vrátit úder! Ale Tinkerer má ještě nějaké to eso v rukávu. A je to eso přímo z jiného světa…

Obsahuje sešity série Peter Parker: The Spectacular Spider-Man #297-300 (listopad 2017 - únor 2018)

Scénář
Chip Zdarsky
Kresba
Adam Kubert, Goran Parlov
Ink
Juan Frigeri, Goran Parlov
Lettering
Josef Ládek
Barvy
Jason Keith, Giada Marchisio
Překlad
Jiří Pavlovský
Redakce
Filip Gotfrid, Martin Kužel
Obálka
Jordie Bellaire, Adam Kubert
Žánry
akční, superhrdinský
ISBN/ISSN
978-80-7449-830-5 (Crew)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
170 x 260 mm
Tisk
barevný
Váha
379 g
Stran
136
Cena
349 Kč
Originál
Peter Parker: The Spectacular Spider-Man #02: Most Wanted (Marvel Comics, 2018)
 • MEGA
  Tento díl mě zklamal. Začíná opravdu skvěle, postavy zde stále mají hrstku dobrých momentů, ale ke konci z toho vznikl jeden velkej maglajz. Samotné "finále" je uspěchané a překombinované. Kresba je ale parádní.
 • Tyfus
  Konečně tady zase vychází kvalitní Spidey! Není to sice Straczynski, ale i tak super! Jsem spoko!
 • Liborius
  Hledaný se moc neliší od prvního dílu. Znovu servíruje přímočarou zábavu, jenomže tentokrát ničím výrazně nepřekvapuje. Ani pozitivně, ale ani negativně, 6/10. Více na Multiverzum.sk - http://multiverzum.sk/peter-parker-spectacular-spider-man-hledany/
 • karl173
  Z Marvelu je tento hrdina pro mnohé už dlouhodobě No. 1 a i po takové době je to stále pravda. Tak jak se mi některé moderní Marvel komiksy zdají být poněkud průměrné, tak Spider-Man se statečně drží stále v popředí a atakuje přední příčky. Až na pár věcí, které spadají pod hlavičku " stereotypní novodobý mainstream " je tento komiks fajn jízda, kterou jsem si s chutí užil. Velmi vydařená oddychovka 4*
 • Darth Raelchi
  Pořád dobrá jízda. Líbí se mi ten filmový střih, pěkná a čitelná kresba. Zápletka je taky dobrá a i když je to spíš pro mladší publikum, je to zábavné a propracované. Poměrně solidně nastartovaná série. Místy prostřihy mátly, ale to jde zvládnout. Čte se to pořád dobře. Bonusy se mi také líbily.
 • rewkon
  Tohle je asi pro děcka. Příběh je plný samých klišé nudné postavy i kresba mi přišla nudná i v devadesátkách měl Todd McFarlane mnoho násobně hezčí kresbu než tady Kubert. Dám to mu ještě jeden díl ,ale asi to bude ve skrze průměr.
 • SomeOne
  První dva sešity jsou skvělé, výborně navazují na předchozí knihu. Ovšem u dalších dvou sešitů mi přijde, že Zdarsky tam najednou chce nacpat obrovské množství věcí, což ve většině případů nedopadne dobře, tato kniha bohužel není výjimkou. Doufám, že něco podobného nebude ve třetím dílu.
  Konec tohoto dílu je také lehce zmatečný, najednou se tam děje něco, co vůbec nesouvisí s předchozím dějem této knihy.
  Abych ale nepsal jen negativa, musím pochválit kresbu, která se povedla.
 • Blackthunder
  Naprosto skvělé pokračování. Překvapivé, akční, zábavné. Krásné kresby a úžasný příběh. Tohle se fakt povedlo a už se nemůžu dočkat, co se bude dít dál. jsem z toho prostě unešen.
 • erik
  Táto série je pre mňa. Spider-Man je zábavný a pôsobí moderne i tradične zároveň. Už dlho som Spider-Mana nečítal a tento "ždiarsky" ma baví.
 • cyboy
  Tahle serie asi vazne neni pro me. Prijde mi to pitome, plne spatnych klise a naprosto odtazite.
  50%
8611