Blackthunder

Blackthunder

Jméno: Darek Pilař
Email: pdarek7@gmail.com

Blackthunder
Blackthunder | 1.2.2020 | Petr Parker Spectacular Spider-Man #02: Hledaný

Naprosto skvělé pokračování. Překvapivé, akční, zábavné. Krásné kresby a úžasný příběh. Tohle se fakt povedlo a už se nemůžu dočkat, co se bude dít dál. jsem z toho prostě unešen.

Blackthunder
Blackthunder | 19.1.2020 | Ultimátní komiksový komplet #022: Spider-Man: Smutek

Kdybych měl shrnout pocity které u tohoto čísla převážení... je asi smutek.

Pro citlivé a romanticky založené lidi jako jsem já, tento příběh velmi chytne za srdce. Je to v podstatě milostný dopis pro Gwen Stacyovou, kterou Petr stále drží v srdci. Jak se říká stará láska nerezavý, obzvlášť když ti byla taková láska uzmuta násilím...

Tohle není ani příběh o Spideym, ale spíš příběh o Parkerovi a jaký to příběh je!
Tenhle komiks je prostě velká paráda, ať už kresbou, scénářem nebo dialogy...
Prostě komiks který ve mě opravdu něco zanechal... Smekám pomyslný klobouk

Blackthunder
Blackthunder | 19.1.2020 | Komiksový výběr Spider-Man #009: Padlé město

Temná budoucnost ve které jsou vyhubeni všichni superpadouchové? A starý Peter Parker už dávno není Spiderman a všichni maskování jedinci jsou lovnou zvěří? Ten námět zní skvěle, ale to co mě bapadlo, co by se tam mohlo dít bylo zajímavější než skutečnost.
Tedy pořád je to skvělý komiks, ale z tohohle by se dalo podle mě vytřískat ještě mnohem víc. Možná by to mohlo dát i na celou sérii v pochmurné budoucnosti ... musím omrknout Spidermana 2099, třeba to bude přesně pro mě.
A i přesto že říkám, že by se z toho dalo vytáhnout víc, tak mě to velmi bavilo. rozhodně víc jak předchozí dvě čísla komiksového výběru

Blackthunder
Blackthunder | 19.1.2020 | Komiksový výběr Spider-Man #008: Mutantský faktor

Mutantský faktor skrývá několik příběhů hlavně tedy s X-menama, tak jsem se rozhodl je probrat trochu zvlášť.

první příběh s Beastem se mi celkem líbil, hlavně ta myšlenka, kvůli které vlastně Spidey vyrazil do ulic. Osobně si myslím, že by ten nápad by mohl fungovat i jako dlouhodobý arc... proto je škoda, že to bylo sbaleno jen do jednoho čísla.

Sabotáž s X-Force a Juggernautem, mě kromě mrazivého obrázku připomínají 11. září v poctatě nepřineslo nic, Spidey tam hrál jen třetí housle, ošklivá zmatečná kresba při bojích... no prostě Todd McFarlane nikdy nebude mým oblíbencem... doufám, že už toho moc nenakreslil a a ní nenapsal... navíc tentokrát ani příběh zajímavý není...

Ale další příběh s Thanosem je úplně jiná liga. Mrazivý příběh s nádhernou kresbou a úžasným poselstvím, že se člověk nikdy nemá vzdávat. Tohle bylo naprosto výborné a rozhodně se k tomu budu velmi rád vracet. Úplně jsem se do něj zamiloval.

No a poslední příběh s Wolverinem byl ucházející. Bylo to fajn, ale nebylo to zas něco z čeho bych se postavil na zadek... no prostě ten příběh v této knize tak nějak je...

Když to teda vezmu kolem a kolem, docela průměrný komiks, který vyniká nejvíc s příběhem kde nejsou žádný mutanti...

Blackthunder
Blackthunder | 18.1.2020 | Komiksový výběr Spider-Man #007: S velkou mocí...

Origin Story soustředící se hlavně na Spideyho dny u Wrestlingu? No proč by asi ne.
Zajímavé zpestření, soustředící se spíš na Petera. Docela solidní kresba... Ale něco tomu chybělo... A Peter se choval jako idiot

Blackthunder
Blackthunder | 17.1.2020 | Komiksový výběr Spider-Man #006: Smrt Jean DeWolffové

Smrt Jean DeWolffové byla skvělá. Temnější pojetí Spideymu sedí, mám rád příběhy, kde mají události své následky. Ale teda chování Petera bylo docela wtf. Viním z toho černý oblek... sice nevím jestli to je jako v TASce, ale počítám, že ano.
Každopádně víc těchto příběhů.

Blackthunder
Blackthunder | 14.12.2019 | Spider-Man / Deadpool #01: Parťácká romance

Tohle byla moje první seznámení s komiksovým Deadpoolem. Je správně na pěst a pár vtípků je opravdu povedených. Četlo se to dobře, pěkná kresba a příběh velmi uspokojivý. Není to teda naprostá pecka, ale další číslo si určitě pořídím, zajímá mě, co bude dál.

Blackthunder
Blackthunder | 9.12.2019 | Spider-Man: Velká moc, velká odpovědnost

Asi jsem pořád duší děcko, ale mě se to líbilo.
Ano, je to všechno moc rychle vyřešené, trochu naivní, a prosté, ale na druhou stranu i vtipné, příjemné, dobře nakreslené. Je to prostě jen taková jednohubka, která snad nemůže ani nikoho urazit. Jako děcko bych z toho byl nadšený. A vzhledem k tomu, že je to určeno pro děti, tak to svůj účel naprosto splňuje.

Blackthunder
Blackthunder | 9.12.2019 | Komiksový výběr Spider-Man #005: Utrpení

McFarlaneova kresba mi prostě nesedí. Spideyho sice kreslí skvěle, ale zbytek (hlavně lidé) mi přijdou ošklivé. A většina oken i velmi zmatečných.
Za to se mi líbí jeho styl vyprávění. Působí to více jako román. Ale to nemění nic na tom, že Utrpení je velmi podivné a vleklé. Pod městem mě zaujalo více.
Ale je fakt, že tahle kniha mi vydržela pěkně dlouho, protože mě moc nelákalo číst dál...
Hodně slabé 3 hvězdičky

Blackthunder
Blackthunder | 18.11.2019 | Komiksový výběr Spider-Man #004: Zvířecí instinkt

Tohle mi přišlo nějak hodně krátké. Pěkně kresby, ale scénář mi nějak habroval. Přišlo mi to nějak moc snadné a spousta padouchů, které bych tam čekal, kteří budou Spideymu dělat šíleně problémy nějak chyběli.
Nejspíš je to tím, že jsem četl docela nedávno Spidermenovský event "Hunted' kde má Spidey opravdu problémy se zvířecími padouchy. Kdybych ho asi nečetl tak třeba hodnotím lépe...

Aktivita

Naposledy přihlášen: 12.2.2020 15:25
Komentáře u comicsů: 22
Hodnocení comicsů: 34
Příspěvků ve foru: 0

Sbírka (z CDB)

Četl: 45 (cca 11724 Kč)
Má: 68 (cca 13255 Kč)
Chce: 19 (cca 5082 Kč)
Shání: 2 (cca 498 Kč)
Nabízí: neveřejné