Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
Kde byl Alphons Elric tu krátkou chvíli, co byl vymazán z existence? Kde byla jeho duše? Když bratra unese tajný spolek, který se snaží odhalit alchymistické tajemství jeho stvoření, je na Edovi (a jisté ženě v domácnosti) aby se vypravili přímo do jámy lvové a bratra zachránili.

Série je známá především pod názvem Fullmetal Alchemist (anglický název), než pod originálním názvem Hagane no Renkinjutsushi.

Scénář
Hiromu Arakawa
Art
Hiromu Arakawa
Obálka
Hiromu Arakawa
Lettering
Jiří Hrbek (Daren)
Překlad
Anna Křivánková (hotate)
Redakce
Jana Balharová, Filip Gotfrid
Žánry
akční, fantasy
ISBN/ISSN
978-80-7449-709-4 (CREW)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
130 x 180 x 12 mm
Tisk
černobílý
Váha
250 g
Stran
192
Cena
199 Kč
Originál
Hagane no Renkinjutsushi #07 (Square Enix, 2004)
 • Fort
  Svazek si drží pomalejší tempo předchozího dílu. Rád bych popohnal děj trochu více dopředu nebo přidal více stránek.
 • Fry
  Fullmetal Alchemist - Ocelový alchymista #07 - Série si stále drží svou nastavenou kvalitu a to včetně všech plusů i mínusů. Tím jak se celé volume zacyklilo na jednom místě a autorka nám stále dokola předkládala neúprosné snažení nepřátel vyrovnat se svým rivalům, tak to místy ztrácelo tempo. Nicméně cliffhanger napovídá, že jsme stále teprv na začátku ... Za mě 3*!
 • VanTom
  V rozjezdu zápletky s únosem Ala autorce trošku skřípe tlačení přepjatého humoru do každého druhého obrázku, nicméně s nástupem nekompromisní učitelky a posléze i Eda do akce už jede vše hladce (a nemilosrdně) až k velkému odhalení.
 • Mitsuko
  Skvělé volume, asi teda jako každé u Alchymisty. :-) Hrozně se mi líbí, jak je tady namíchaný humor, akce, zajímavé myšlenky. Prostě super, jeden ze skvostů česky překládané mangy.
 • cyboy
  cyboy mecenáš17.5.2019 17:22Fullmetal Alchemist - Ocelový alchymista #07
  Asi meknu nebo co, ale normalne me tenhle dil trikrat rozesmal. Jsem zvedavy co bude dal.
  70%
10141