V epickém a mezigalaktickém příběhu vyrazíme s Bartem Simpsonem a celou jeho rodinou do vesmíru, na nebezpečnou cizí planetu! Lisa se stane objektem nelítostného soupeření dvou chlapeckých skupin... a Bart se znovu dostane do výšek, tentokrát na chůdách! Bude to něco!!!

V pořadí 3. číslo komiksového měsíčníku s Bartem Simpsonem v hlavní roli.

Scénář
Gail Simoneová
Kresba
John Costanza, Mike Rote
Lettering
Alena Tejnická (Sarah)
Barvy
Nathan Kane
Překlad
Petr Putna
Redakce
Jiří Pavlovský
Obálka
Nathan Kane
Žánry
dětský, humorný
ISBN/ISSN
ISSN 2336-1344 (Crew)
Vazba
sešit v měkkých deskách
Formát
168 x 258 mm
Tisk
barevný
Stran
32
Cena
39 Kč
Originál
Bart Simpsons #03 (Bongo Comics)
 • jirin
  Tyranie na Triokulonu: Simpsonovi ve vesmíru. Jo, to mě celkem bavilo, kdykoli jsounějací "jiní Simpsonovi" tak mě to baví. Milbot, Vočičko, Homerovo řízení celkem fajn. Škoda celkového příběhu, který kulhal a vyvrcholil nic moc...80%. Bitva Boybandu - Lisa vyhrala v dvou soutěžích a má si vybrat, s kterou kapelou půjde na rande. Výplňovka a celkem nuda. 20%. Nebetyčný Bart - profesor Frink a jeho atomové chůdy mě clekem bavily. 70%
 • Fry
  "Simpsonovi 2013/03 Bart Simpson: Potížista" - Co jen napsat? Je to blbinka, ale je to sešitovka! Příběhy jsou takové nemastné neslané, ale je tu taková ta pěkná naivita a ve výsledku to nevypadá až tak špatně. O tomhle by měl každý, opravdu každý, kdo si tuhle sešitovku koupí přemýšlet - takže je to fajn, ale ne dost. Já dám aspoň pomyslné 4* a doufám, že když se to prodává, tak se dočkáme i nějakých jiných - mnohem lepších sešitovek. Za mě 4*!
 • Josh
  Tohle bylo trochu slabší. První vesmírnej příběh má skvělej nástup (tím je myšlena úvodní stránka), ale pak se dost vleče. Souboj boybandů o Lízu mi přišel komplet o ničem (a ten konec??:)) ). Až profesor Frink na konci je za plnej počet, tam jsem měl pocit, jako kdybych čet starýho Kačera Donalda, nějakou epizodu se Šikulovo vynálezem, kterej pak všem zavaří. Jsem nostalgik, možná časem zvýšim hodnocení na 4 hvězdy:))
 • luky.kuky10
  Me se tenhle dil celkem libil.
 • Dinik
  Opravdu bída, do dalšího Barta už nepůjdu.
 • J.T.honza
  Tohle je fakt bída...ani nevím, jak jsem sám sebe ukecal ke koupi už třetího dílu..
 • xflori01
  Další díl magazínu:
  Tyranie na Triokulonu: Nějaké dobré scény, ale spousta věcí se mě tam vůbec nelíbila. A ten konec - uff, je to za mnou. 40%
  Bitva boybandu!: No, díl spíše o Líze. Konečně dobrý příběh v tomto čísle. 80%
  Nebetyčný bárt: Sušenky a chůdy. Další bláznivé nápady pr. Frinka. Taky dobrý příběh. 75%

  Škoda jen, že nejdelší příběh mě bavil nejmíň. Uvidíme příště...
  PS: Simpsonovské monopoly z listárny mě dostaly. :D