Gipsy #04: Oči černé
BBart s.r.o.1. vydání 2003série Gipsy 4/4
3.6
...
...
...
...
Cagoj přežil bílé horko Sibiře, ale teď ho čeká něco mnohem horšího - Francie hraje proti domácímu Německu ve finále fotbalového mistrovství světa, C3C kousek od Berlína se zdá ještě drsnější než u Žigaňsku a Gipsyho čekají setkání nejen s šílícími německými fanoušky a modrovlasou holkou na vozíčku, ale především s bratránkem Mirnem, který se solidně živí pašováním zajímavého artiklu. Drsný rozstřel (a nejen penaltový) na obzoru...

Scénář
Thierry Smolderen
Art
Enrico Marini
Obálka
Enrico Marini
Překlad
Richard Podaný
Žánry
akční, sci-fi, sportovní
ISBN/ISSN
80-7257-997-5
Vazba
šitá v tvrdých deskách
Formát
240 x 320 mm
Hmotnost
618 g
Tisk
barevný
Stran
56
Původní cena
249 Kč
Originál
Gipsy - Les Yeux Noirs (Dargaud, 1997)
Kdyby nebyla cena v Levných knihách 29Kč asi bych hodnotil mnohem přísněji. Nezajímavá kresba, průměrný příběh...Asi nejnudnější příběh, musel jsem se nutit abych to dočetl...
Akční komiks, akční kresba, občas drsný a občas vtipný hlášky. Sem tam nějaká ta nahotinka, aby se neřeklo, pěsti, střílečky. Je tam všechno jako ve filmech ze starých dobrých osumdesátek.
řekl bych,že o chloupek lepší než předchozí díly..prostě výborný
Tak konec byl fakt divnej...
Dobrej díl, i když ten konec nic moc, trochu uspěchanej. Kresba OK.
No tenhle díl mi přišel nejslabší, v předchozích byl děj, ikdyž ne skvělý, tak aspoň ucházející... tady nic moc. Kresba opět moc pěkná.
Gipsy neni spatna serie. Zadny zazrak to sice neni, ale svet bez letadel, ktery je zavisli jen na pozemni doprave ma svoje kouzlo.
o com to bolo .... , nemam tucha ale opäť sranda a kresba
Společně s Trollími válkami nejlepší série BB Artu a velmi zábavná a na nic si nehrající akce. Špičková kresba zvedá moje hodnocení až k uvedenému...:)))