Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
Nový začátek pro SPIDER-MANA!

Život Petra Parkera je vzhůru nohama! Jedno malé odhalení z minulosti a v ohrožení je nejen jeho práce, ale i vztahy a vůbec celý život. A jako by to nestačilo, musí si Spidey poradit i s mimozemskou invazí (s mysteriózním zvratem), novým spolubydlícím (kterým je padouch Boomerang), novými šrámy na milostném životě… a nebezpečným novým protivníkem! Jo, to všechno je hrozný, ale co teprve souboj… Petr Parker vs. Spider-Man? Zdá se, že se někdo rozhodl Petra napodobovat… ale proč?

Obsahuje sešity série The Amazing Spider-Man (Vol. 5) #1-5 (červenec 2018 - září 2018) a materiál z Free Comic Book Day 2018 (Amazing Spider-Man/Guardians of the Galaxy) (květen 2018)

Scénář
Nick Spencer
Art
Laura DePuy Martinová, Ryan Ottley, Humberto Ramos
Ink
Victor Olazaba, Ryan Ottley, Cliff Rathburn
Barvy
Edgar Delgado, Peter Pantazis (Pete), Jasen Smith
Obálka
Laura DePuy Martinová, Ryan Ottley
Lettering
Josef Ládek
Překlad
Jiří Pavlovský
Redakce
Filip Gotfrid, Andrea Nekvapilová
Žánry
akční, superhrdinský
ISBN/ISSN
978-80-7679-077-3 (Crew)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
168 x 258 mm
Tisk
barevný
Váha
422 g
Stran
156
Cena
369 Kč
Originál
The Amazing Spider-Man by Nick Spencer #01: Back To Basics (Marvel Comics, 2018)
  • Good Games
    Amazing Spider-Man 1: Návrat ke kořenům je taký ten klasický uvoľnený Spider-Man. Nájdete v ňom poriadnu kopu záporákov, ale prekvapivo málo akcie. Od polovice príbehu to má zaujímavý zvrat a pútavosť príbehu sa u mňa ešte zvýšila. Príjemný úvod do série a koniec sľubuje poriadnu divočinu v ďalšej časti. =►Celá recenzia◄=
  • lenochod2002
    Začátek hodně slabý, chvíli jsem přemýšlel, jestli se tou knihou vůbec zvládnu prokousat. Hlášky jsou přinejlepším průměrné, záporáci jeden horší než druhý a panely rozmístěné tak nezajímavě, jak to jen jde. Jediné štěstí, že od třetího sešitu začne být příběh v rámci možností vcelku zajímavý. Jako celek je kniha těžký průměr, za mě 3*, protože jsem se ke konci přeci jen začetl a chvíli bavil. Pokračování, pokud vyjde, zkusím.