Dylan Dog pátrá po vzácném grimoáru a mocném talismanu, které byly ukradeny svým původním majitelům. Existuje obava, že se je někdo chystá zneužít k nebezpečnému inkantačnímu kouzlu. Pátrání a Dylanovu hlavu značně zamotává krásná dívka Miriam, která - jak se ukáže - ví o obou ztracených věcech víc, než je ochotna přiznat.

Scénář
Giuseppe De Nardo
Art
Daniele Bigliardo
Lettering
Mario Tachecí
Překlad
Mario Tachecí
Redakce
Mario Tachecí, Alexandr Tachecí
Žánry
detektivka, horor
ISBN/ISSN
ISSN 1214-8172 (A.F.F.L. s.r.o.)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
145 x 208 mm
Tisk
černobílý
Stran
100
Cena
69 Kč
Originál
Dylan Dog #216: Il grimorio maledetto (Sergio Bonelli Editore, září 2004)
 • Kabukiman
  Prokletí bylo přece jenom o poznání slabší než předchozí díl. Tenhle díl mi připomínal staré černobílé horory ze šedesátých let. Takové ty s Vincentem Pricem. Hodně tajemného žvanění, skoro žádná akce a na konci, když už se člověk přece jenom na nějakou tu akci těší,tak je to taky vlažný....:) Ale i to má své kouzlo doby dávno minulé, takže dobrý. Ostatně Dylan Dog si ani na nic víc nehraje...
 • Radiomir
  Nemá to tu krásně pulpovou patinu prvního dílu, příběh docela nudný. Škoda.
 • DracoAn
  Děj byl zajímavý a kresba byla v průměru, ale ještě by to něco chtělo.
 • Tuxedo
  Mnohem víc než detektivní zápletka, mě zde zajímaly osudy hlavního hrdiny a jeho love story se záhadno dívkou Mariam. Ale vše není takové jak se zdá, a tak se nakonec obě dějové linie spojí v jedno, a vytvoří sice zcela jiný komiks než byla jednička, ale rozhodně stejně dobrý.
 • willis
  Kresba je sice průměrná ale příběhy jsou dobré béčko, které se celkem dobře čte. Navíc mám rád tyhle paranormální příběhy a i když skoro všechno už někde bylo použitý, furt mě to baví.
 • Slaine
  Slaine admin22.3.2005 17:03Dylan Dog #02: Prokletí
  Viz první díl. BTW je vskutku škoda, že Groucho (doufám, že se tak jmenuje) nemá tolik prostoru co v prvním díle. Jinak tisk se skutečně o něco zlepšil.
 • KLAUN_DOMINANT
  KLAUN_DOMINANT mecenáš1.2.2005 09:14Dylan Dog #02: Prokletí
  Oproti prvnímu dílu slabší scénář. Ale jinak stejný.
 • DEmnoG
  DEmnoG mecenáš27.12.2004 23:15Dylan Dog #02: Prokletí
  Sakra, NEnarazil na text mimo bubliny. Pardon.
 • DEmnoG
  DEmnoG mecenáš27.12.2004 21:26Dylan Dog #02: Prokletí
  Tak vida, kvalita reprodukce se po prvnim dile kapanek zlepsila. Minimalne jsem narazil na text mimo bubliny. Jinac prijemna oddechovka. Skoda, ze partner pana Dylana nedostal vice prostoru, jeho forky jsou vskutku fenomenalni:)
 • Tom
  Ve svy kategorii, tj. kvalitni mainstream, fakt trida, tezky kalibr! Uzasny pomer cena:vykon - 100 stran vyborne kreslenyho napinavyho cteni za 69 kacek, to povazuju za genialni kombinaci! Stejne jako novej Nathan Never nemuze zklamat!
451241