Mister No a jeho přátelé Jangadeiros pokračují v boji proti korporaci Atlantik. Tento odpor je málem stojí život, když jejich vratké plavidlo úmyslně nabourá a zničí parník Atlantiku. Pro Mistra No ale nejsou problémem ani žraloci, ani ukrytí pistolníci, ani mocní mafiáni hrající si na hodňáky. Navzdory pasivitě místní policie je rozhodnut dotáhnout boj do vítězného konce.

Scénář
Guido Nolitta
Art
Roberto Diso
Obálka
Gallieno Ferri
Lettering
Mario Tachecí
Překlad
Mario Tachecí
Redakce
Mario Tachecí, Alexandr Tachecí
Žánry
akční, dobrodružný
ISBN/ISSN
ISSN 1214-8180 (A.F.F.L. s.r.o.)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
145 x 208 mm
Tisk
černobílý
Stran
100
Cena
69 Kč
Originál
Mister No #25: Bersaglio umano (Sergio Bonelli Editore, červen 1977)
 • jayjay86
  jayjay86 mecenáš14.3.2016 21:41Mister No #02: Živý terč
  Já nevím, já prostě nemůžu najít nic, co bych tomuto komiksu mohl vytknout. Já fakt nevim. Při čtení se duchem vracím někam do dětských let, kdy jsem ještě miloval dobrodružství, vyrážení někam ven, lezení po skalách, vyrábění (okamžitě) potopitelných vorů z klacků místo klád, stanování u ohně pod širákem a podobných aktivit, ze kterých si můj dětský mozek vytvářel neskutečná dobrodružství, jenž jsem údajně prožíval. Za to těmto knihám vážně děkuju, prtže je velice příjemné se takto ohlédnout, pokud má člověk za čím.
  K samotnému komiksu - kresba jednoduchá ale super. Postavy jsou postavy, nikde žádné neforemné výčnělky uprostřed hlav či těl, nikde se ani nepozastavíte nad tím, na co se vlastně díváte. Mě se líbila velice. Příběh odsejpá naprosto šíleným tempem, asi bych potřeboval alespoň 500stránek, abych to nezhltal najednou. No a samotnej Mister No? Někdy na mě působí jak ze starejch Bondovek, jindy zase se všímsivědoucírady MacGyver, či větrem ošlehanej Clint Eastwood. Já nevím.
  Asi by si na tento komiks měl udělat každý názor sám, ale rozhodně LIDI BĚŽTE A KUPTE SI HO! ať si můžete ten názor udělat. Za těch pár korun, co se dneska prodává to rozhodně stojí a já tuto serii zařazuju na čestné místo ve své sbírce před mnoho např. UKK komiksů, které jsem přečetl spíše z povinnosti, než čiré radosti, jako to bylo v případě Mistra No.
 • Kabukiman
  Fajn kresba, příběh opět naivní a béčkovej, stejně jako hlavní hrdina Mr.No. Připomíná mi to trošku filmy s Terencem Hillem. Jak píše Connor, příběhy kde se hlavní hrdina postaví celé bandě ničemů a vyzraje na ně svojí odvahou a vychytralostí asi nikdy neomrzí:)
 • Fry
  A máme tady zase jednou za čas takovou odlehčenou jednohubku. Asi bych se býval k tomu vůbec nedostal, kdybych to nedostal jako bonus v Crwi2 - 13. A jsem i celkem rád, že jsem se k tomu dostal. A v čem spočívá tento příběh: Mister No, spolu s Mistrem Murphym a Steliem vyrážejí na moře v originálních starých člunech tradičních pro Steliův lid. Ale v rybolovu na těchto člunech jim brání společnost Atlantik, která chce zneškodnit všechny tradiční lodě a donutit obyvatel přejít pod Atlantik. Bitvy se žraloky, bitva s korporací, zneškodnění stráží - to vše najdete v tomto 100 stránkovém sešitku. PS: Viděl jsem i nějaké kousky od nakladatelství "Nový komiks" v LK, takže až znovu LK podstím svou přítomností, tak si zase zvětším sbírku. Takže já dám slušné 4*!
 • J.Connor
  J.Connor mecenáš17.12.2012 23:42Mister No #02: Živý terč
  Jak jsem psal u ostatních věcí od AFFL, tohle je fakt dobrej brak někam na záchod, na zastávku či do vlaku. V tomto konkrétním případě mám navíc slabost pro příběhy, kde se osamělý hrdina postaví zdánlivě všemocné organizaci a záškodnickými akcemi ji postupně podkopává. Slušná rutinní realistická kresba k tomu sedne. Samozřejmě jakékoliv věc z téhle a kolegiálních sérií nesnese ani nejmenší srovnání s jakýmkoliv komiksem na úrovni, ale je třeba hodnotit v rámci mantinelů. XXX komiks či Čtyřlístek taky nepoměřuju s Watchmen.
 • Marv
  To uz neni pohoda
 • Spacecore
  Koupil jsem,přečet jsem,do sbírky položil jsem.Čet sem to ve 13ti a bavilo mě to tak průměrně.Nadprůměrné hodnocení dávám za dobrou kvalitu a cenu.
 • Lukkas
  Tohle mě příliš nebavilo. Víc se mi líbyl Nathan Never.
 • KLAUN_DOMINANT
  KLAUN_DOMINANT mecenáš11.4.2005 10:11Mister No #02: Živý terč
  No co vám budu povídat. Je to fakt hodně dětský. Je to fakt tak pro čtenáře kolem 12ti let, ale mě se to docela líbilo. Je to naivní, ale vrátil sem se do děckejch let .o))) Mister no je fajn chlapík, kterej má všude kamarády a rád pomůže, prostě takovej mrzáckej superman bez superschopností. Je to celý hodně předvídatelný, ale za tu cenu.
 • maarv
  u prvního dílu najdete podrobnosti...
 • Tom
  Zatim pribeh nekonci, tak uvidime v trojce, ale nevypada to zle...