Provokace, kterými chce Mister No dohnat mafiána Columba k neuvážené akci, se stupňují. Po ukradeném náklaďáku přichází na řadu drzá návštěva soukromého večírku v Columbově vile. Stupňují se i útoky na život Mistra No - tentokrát dostane zakázku skutečný profík, navíc znalec kung-fu a karate. Celá kauza rychle spěje do finále.

Scénář
Guido Nolitta
Art
Roberto Diso
Obálka
Gallieno Ferri
Lettering
Mario Tachecí
Překlad
Mario Tachecí
Redakce
Mario Tachecí, Alexandr Tachecí
Žánry
akční, dobrodružný
ISBN/ISSN
ISSN 1214-8180 (A.F.F.L. s.r.o.)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
145 x 208 mm
Tisk
černobílý
Stran
100
Cena
69 Kč
Originál
Mister No #26: La furia gialla (Sergio Bonelli Editore, červenec 1977)
 • jayjay86
  jayjay86 mecenáš14.3.2016 21:43Mister No #03: Chino
  Já nevím, já prostě nemůžu najít nic, co bych tomuto komiksu mohl vytknout. Já fakt nevim. Při čtení se duchem vracím někam do dětských let, kdy jsem ještě miloval dobrodružství, vyrážení někam ven, lezení po skalách, vyrábění (okamžitě) potopitelných vorů z klacků místo klád, stanování u ohně pod širákem a podobných aktivit, ze kterých si můj dětský mozek vytvářel neskutečná dobrodružství jenž jsem údajně prožíval. Za to těmto knihám vážně děkuju, prtže je velice příjemné se takto ohlédnout, pokud má člověk za čím.
  K samotnému komiksu - kresba jednoduchá ale super. Postavy jsou postavy, nikde žádné neforemné výčnělky uprostřed hlav či těl, nikde se ani nepozastavíte nad tím, na co se vlastně díváte. Mě se líbila velice. Příběh odsejpá naprosto šíleným tempem, asi bych potřeboval alespoň 500stránek, abych to nezhltal najednou. No a samotnej Mister No? Někdy na mě působí jak ze starejch Bondovek, jindy zase se všímsivědoucírady MacGyver, či větrem ošlehanej Clint Eastwood. Já nevím.
  Asi by si na tento komiks měl udělat každý názor sám, ale rozhodně LIDI BĚŽTE A KUPTE SI HO! ať si můžete ten názor udělat. Za těch pár korun, co se dneska prodává to rozhodně stojí a já tuto serii zařazuju na čestné místo ve své sbírce před mnoho např. UKK komiksů, které jsem přečetl spíše z povinnosti, než čiré radosti, jako to bylo v případě Mistra No.
 • Kabukiman
  Kabukiman3.11.2014 10:55Mister No #03: Chino
  Mister No jde do finálního boje s jihoamerickou mafií. Podle obálky je jasné, že proběhne i pořádná kung-fu mela, ale všechno dobře dopadne a Mister No klofne kámošovo ségru a odlétne si s ní někam vrznout. Konec dobrý, všechno dobré... Jen ten kung fu týpek z obálky je uvnitř vyplešlej, takže si asi vzal na titulku paruku....:)
 • J.Connor
  J.Connor mecenáš11.2.2013 18:12Mister No #03: Chino
  A je to pohoda ;) Naivní dobrodrůžo pro kluky, navíc mám slabost pro story, kde se jedinec postaví všemocný organizaci a postupným záškodničením je deptá. Jen ta cenové politika proboha, adekvátní by mi přišla tak polovina stávající a AFFL se ještě prezentuje, že je cena pouze zaváděcí. Za kolik chtěli ve finále trafikovej čb brak na hajzlpapíru prodávat? Šacuju je aspoň na kilo, vydřiduchy.
 • Marv
  Toto uz fakt neni pohoda
 • Lenny
  Lenny mecenáš22.12.2008 00:23Mister No #03: Chino
  Je to docela slušný, ale po slibné pedehře ze dvojky sem čekal trochu víc. Chino a Columbus chcípnou jak ámatéři a No z toho vyjde jak nějakej superhrdina. I přesto je to chytlavé a čte se to skoro samo.
  Škoda
 • Lenny
  Lenny mecenáš21.9.2008 13:04Mister No #03: Chino
  Je to docela slušný, ale po slušné pedehře ze dvojky sem čekal trochu víc. Chino a Columbus chcípnou jak ámatéři a No z toho vyjde jak nějakej superhrdina. I přesto je to chytlavé a čte se to skoro samo.
  Škoda

 • KLAUN_DOMINANT
  KLAUN_DOMINANT mecenáš11.4.2005 10:11Mister No #03: Chino
  No co vám budu povídat. Je to fakt hodně dětský. Je to fakt tak pro čtenáře kolem 12ti let, ale mě se to docela líbilo. Je to naivní, ale vrátil sem se do děckejch let .o))) Mister no je fajn chlapík, kterej má všude kamarády a rád pomůže, prostě takovej mrzáckej superman bez superschopností. Je to celý hodně předvídatelný, ale za tu cenu.
 • maarv
  u prvního dílu najdete podrobnosti...
11931